Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone İle Yaşlı Vatandaşlara Bedava 30 GB İnternet


12.06.2020
353
Vodafone İle Yaşlı Vatandaşlara Bedava 30 GB İnternet

Vodafone İle Yaşlı Vatandaşlara Bedava 30 GB İnternet, Yaşlı vatandaşlarımıza aylık Bedava 30 GB İnternet kampanyası başlatmış bulunuyor. Vodafone düzenlemiş olduğu kampanya ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı denetiminde 152 adet huzurevine toplamda 400 adet tablet dağıtımı yapmış bulunuyor.

Vodafone dağıtmış olduğu tabletler ile birlikte, her tablet için 12 ay boyunca aylık olarak Bedava 30 GB İnternet yüklemiş bulunmaktadır. Vodafone burada amacın korona virüsü nedeni ile sevdiklerinden uzak kalan yaşlılar için aileleri ile bu tabletler ile görüşmelerini sağlamak olduğunu belirtti. Huzurevlerinde bulunan yaşlıların bu tabletler ile aileleri ile görüşmeleri sağlanarak hasret gidermelerine yardımcı olunmaktadır. Diğer yandan Vodafone başlattığı uygulama ile 65 yaş ve üzeri tüm müşterilerinin ayağına kadar giderek, arızalı telefonu alarak tamir ettikten sonra tekrar kişiye iade ediyor.

Vodafone Kampanyası İle İletişimde Kopma Yaşanmıyor!

Vodafone Kampanyası İle İletişimde Kopma Yaşanmıyor! Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy yaptığı açıklamasında, korona virüsü döneminde iletişim ihtiyacı her zamankinden daha fazla ortaya çıkmaktadır. Özellikle risk grubunda bulunan yaşlılarımız iletişim kurma ihtiyacına bu süreç içerisinde daha da çok ihtiyaç duymaktadırlar.

Bu durumun en çok huzurevlerinde yaşayan yaşlılarımızın ziyaretlerinin yapılamaması nedeni ile sevdiklerini göremedikleri için görüşmeler gerçekleşmemektedir. Bu durumda iletişim kopmakta ve özlem artmaktadır. Amaç odaklı bir şirket olarak hedefimiz doğrultusunda, yaşlılarımızı da kapsama alanına alarak, teknolojinin gücünü kullanarak onları da sevdikleri ile uzaktan da olsa görüştürerek buluşmalarına imkan tanımaktayız, dedi.

Cep Telefonu Sigortası Nedir, Neleri Kapsamaktadır?

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.