(Vodafone) Her Yöne 500DK + 5000SMS + 2GB = 22 TL

Açıklama

Vodafone’dan faturasız müşterilerine özel Esnek Mini tarifesi.

Esnek Mini tarifesi ile 22 TL ödeyerek 30 gün boyunca geçerli her yöne 500 dakika, 5000 SMS ve 1 GB internete sahip olabilirsiniz. Ayrıca Esnek Mini tarifesine abone olan müşteriler, tek seferde yapacakları 30 TL ve üzeri bakiye yüklemelerine hediye olarak tarifeye ek 1 GB internet kazanıyor.

Esnek Mini tarifesi, Vodafone’a hattını son 30 gün içinde taşıyarak gelen, son 90 gün içerisinde hattını Vodafone’dan taşımamış olan ve yeni bir bireysel faturasız hat alarak Vodafone’lu olan müşteriler için geçerlidir.

Esnek Mini tarifesinden faydalanmak için kişinin 26 yaşından küçük olması gerekmektedir.

Kampanya adı

 Esnek Mini

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Faturasız

İçerikler

Her yöne 500 DK
Her yöne 5000 SMS
Cepten 1 GB

Ücretlendirme

Yeni aboneler için 22 TL
Mevcut aboneler için 22 TL
[sc name=”konuorta”]

Aktivasyon ve detaylar

 • Tarifeye Kayıt

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

 • Kalan Sorgulama

SOR ESNEK MINI yaz 7000‘e gönder

 • Tarife İptali

542 Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak iptal talebinde bulunmalısınız

Kampanya Detaylarını Gör
 • Tarifeye ek 1 GB hediye internet için tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapılması gerekmektedir.
 • 1 GB hediyenin geçerlilik süresi 30 gündür.
 • 30 TL yüklemeye gelen hediye 1 GB internet, son 30 günde numara taşıma veya yeni hat tesis ederek Vodafone’a gelenler için geçerlidir.
 • 30 TL ve üzeri bakiye yüklemelerinde sağlanan internet içeriği otomatik yenilenir ve her 30 TL ve üzeri bakiye yüklemelerinde aboneye tanımlanır.
 • Esnek Mini tarifesi, Vodafone’a hattını son 30 gün içinde taşıyan, son 90 gün içinde hattını Vodafone’dan taşımamış olan ve yeni bireysel faturasız hat alarak Vodafone’lu olan aboneler için geçerlidir.
 • Bu tarife, 7-26 yaş arasındaki faturasız aboneler için geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında aboneler 22 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 500 dakika, 5000 SMS ve 1 GB internet sahibi olurlar.
 • Kampanya kapsamında aboneye tanımlanan içerikler 30 gün boyunca geçerlidir, 30 gün sonunda kullanılmayan içerikler silinmektedir.
 • Kampanyaya kayıt tarihinden 30 gün sonra yeterli bakiye bulunması durumunda tarife otomatik olarak yenilenecektir.
 • Cep Aran Kampanyası bu tarife ile birlikte geçerli değildir.

“(Vodafone) Her Yöne 500DK + 5000SMS + 2GB = 22 TL” üzerine 13 yorum

 1. arzu dedi ki:

  Hat annemin uzerine nasil yapabilirim bu tarifeyi

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba Arzu hanım, Esnek Mini Tarifesi son 30 gün içerisinde numarasını Vodafone faturasıza taşıyarak yada yeni bir faturasız numara alarak gelen kullanıcılar için düzenlenmiş bir kampanyadır. Eğer belirtmiş olduğum şart size uyuyor ise, kampanyada birde 7-26 yaş sınırı bulunduğu için kendinizi kullanıcı olarak tanımlatarak Esnek Mini Tarifesinden faydalanabilirsiniz.

 2. Aziz Savcı dedi ki:

  Çok güzel tarife tavsiye ederim arkadaşlar.

 3. Sinan dedi ki:

  Sms de her yöne mi peki?

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba Sinan bey, evet Esnek Mini Tarifesi‘nde bulunan 5000 SMS her yöne kullanılabilir.

 4. Dila dedi ki:

  Merhaba, ben hattımı geçen hafta taşıdım Vodafone ‘a. Tarifem süper esnek mini. İlk yüklemeyi 25 TL olarak yaptım ama paketim yenilenmedi. Sebebi nedir acaba?

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba Dila hanım, hattınızı geçen hafta taşıdığınızı belirtmişsiniz, yani Vodafone’a geçeli 1 hafta olmuş ve Esnek Mini Tarifesi’ni kullanmaya başlayalı da 1 hafta olmuş. Genel olarak tarife ve paketler kayıt tarihinden itibaren 30 gün geçerlidir ve 30 günün sonunda abonenin hattında yeterli bakiye bulunduğu taktirde otomatik yenilenir. Kısacası tarifeniz kayıt tarihinden 30 gün sonra otomatik yenilenir, sizin tarife süreniz henüz dolmamış. Eğer yardımcı olamadıysam sorunuzu daha açık şekilde belirtirseniz yardımcı olabilirim.

 5. Zehra dedi ki:

  Nasıl yapmam gerekiyor bilmiyorum ve hat teyzemin uzerine

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba Zehra hanım, kampanya konusunda da belirtmiş olduğumuz üzere Esnek Mini Tarifesi‘nden 7-26 yaş arası aboneler faydalanabilmektedir. Hattınızın teyzenizin üzerine kayıtlı olduğunu belirtmişsiniz, eğer teyzenizin yaşı 25 ten büyük ise müşteri hizmetleri veya herhangi bir Vodafone şubesi aracılığı ile kendinizi kullanıcı olarak tanımlatarak Esnek Mini Tarifesi’ne geçiş yapabilirsiniz.

 6. Hasan dedi ki:

  Paket yapmak icin ne yazip yollamamiz lazim ki

  1. Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   İncelemiş olduğunuz tarife kullanıma kapatılmış bulunmaktadır. Yeni tarifelere sitemiz üzerinden inceleme gerçekleştirebilirsiniz.

 7. Hasan dedi ki:

  Paket icindeki 500 dk 5000 sms demi

  1. Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba Hasan Bey,
   İncelemiş olduğunuz tarife kullanıma kapatılmış tarifelerden olmaktadır. Dilerseniz sitemiz üzerinden diğer Vodafone tarifelerine göz gezdirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir