Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone Hafta Sonu Kısıtlamasına Özel Bedava İnternet Kampanyası


17.12.2020
249
Vodafone Hafta Sonu Kısıtlamasına Özel Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Hafta Sonu Kısıtlamasına Özel Bedava İnternet Kampanyası kapsamında hafta sonları Koronavirüs nedeni ile uygulanmaya yeniden başlayan sokağa çıkma yasağına karşı abonelerimizin morallerini en üst seviyeye taşımak için yepyeni bir kampanya başlatmış bulunuyor. Böylece hafta sonlarında uygulanana sokağa çıkma yasağı kapsamında abonelerimizin kullanabilmeleri için Bedava İnternet kullanım hakkı verilecektir.

Vodafone Hafta Sonu Kısıtlamasına Özel Bedava İnternet Kampanyası tüm Vodafone abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanya olmaktadır. Bu kampanya kapsamında hafta sonlarında uygulanan sokağa çıkma yasağına karşın abonelerimizin sevdikleri ile daha fazla vakit geçirebilmeleri için internet hediyesi verilecektir. Vodafone Hafta Sonu Kısıtlamasına Özel Bedava İnternet Kampanyasında abonelere hafta için gerçekleştirdikleri kullanımlarına karşılık, hafta sonu uygulanan kısıtlamada kullanabilmeleri için internet kullanım hakkı verilecektir. Kısıtlama kapsamında sadece internet hediyesi verilmekle kalmayan Vodafone, hafta içi konuşmaları da göz önünde bulunarak ücretsiz konuşma hakkı da verilecektir.

Vodafone Hafta Sonu Kısıtlamasına Özel Bedava İnternet Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Vodafone Hafta Sonu Kısıtlamasına Özel Bedava İnternet Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Gerçekleştirilen hafta sonu kısıtlamasına karşın Vodafone abonelerinin herhangi bir işlem yapmalarına gerek bulunmamaktadır. Öyle ki Vodafone aboneleri hafta içerisindeki internet kullanımlarına göre hafta sonu kullanabilecekleri Bedava İnternet kullanma hakkı kazanacaklardır. Vodafone Hafta Sonu Kısıtlamasına Özel Bedava İnternet Kampanyası kapsamında, abonelerin hafta içerisindeki kullanımlarına karşın verilecek olan internet kullanım hakkı, aynı oranda internet kullanım hakkı olacaktır.

Vodafone Taahhüt Sorgulama Nasıl Yapılır? Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Vodafone Hafta Sonu Kısıtlamasına Özel Bedava İnternet Kampanya Detayları

  • Vodafone Hafta Sonu Kısıtlamasına Özel Bedava İnternet Kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanya olmaktadır.
  • Vodafone Hafta Sonu Kısıtlamasına Özel Bedava İnternet Kampanyası, Vodafone abonelerinin hafta için kullanımlarına bağlı olarak kullandıkları internet kadar, hafta sonu ücretsiz kullanım hakkı verilecektir.
  • Vodafone Hafta Sonu Kısıtlamasına Özel Bedava İnternet Kampanyasına katılmak için abonelerin herhangi bir işlem uygulamasına ya da yapmasına gerek yoktur.
  • Vodafone Hafta Sonu Kısıtlamasına Özel Bedava İnternet Kampanyasında abonelerin hafta içi kullanımlarına bağlı olarak ne kadar GB kullanımı ve o kadar hafta sonu kullanımı için Bedava GB İnternet hakkı verilecektir.
  • Vodafone Hafta Sonu Kısıtlamasına Özel Bedava İnternet Kampanyasında verilecek olan Bedava İnternet kullanım hakkı Cuma akşamı başlayacak ve Pazar gecesi sona erecektir.
  • Vodafone Hafta Sonu Kısıtlamasına Özel Bedava İnternet Kampanyasında kazanılan Bedava İnternet kullanım hakkı sadece yurt içi kullanımlarında geçerli olmaktadır.
  • Vodafone Hafta Sonu Kısıtlamasına Özel Bedava İnternet Kampanyasında kazanılan Bedava İnternet kullanım hakkı 3. Kişilere devredilemez.
  • Vodafone Hafta Sonu Kısıtlamasına Özel Bedava İnternet Kampanyasında, Vodafone her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkına sahiptir.

Vodafone / Faturasız FreeZone Genç Süper Kolay 30 GB Paketi – 35TL

Vodafone Hyundai Çekiliş Kampanyası

Vodafone Mobil Ödeme Kullanarak 20TL ve Üzeri Alışverişe 2 GB İnternet Hediye Kampanyası

2020 Vodafone Aralık Ayı Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone / Faturasız Yenilenen 2 GB Tarifesi – 29TL

Vodafone / Faturalı Online’a Özel Red 25 Paketi – 70TL

Vodafone Faturalı Hat Kullanana Vodafone TV Hediye

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.