Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone FiberMax Her Evde İnternet Mini Eko Kampanyası – 54,90TL


17.10.2018
655
Vodafone FiberMax Her Evde İnternet Mini Eko Kampanyası – 54,90TL

Vodafone’luya Özel Telefonsuz Her Evde FiberMax Mini Eko Tarifesi ile İnternet dönemi başlıyor. Her bütçeye ve ihtiyaca uygun ev interneti ile de kaliteli hizmette sınır tanımıyoruz. Vodafone’luya Özel Telefonsuz FiberMax ile internetsiz ev kalmayacak. Vodafone’dan 24 Mbps limitsiz Fibermax İnternet, 150 GB adil kullanım ve 100 Mbps varan gerçek FiberMax hızlı internet. Adil kullanım kotası bitse dahi internet keyfinizden bir şey kaybetmiyorsunuz.

Vodafone’luya Özel Telefonsuz Her Evde İnterneti Mini Eko Tarifesi her evin bütçesine uygun tarifesi, ücretsiz kurulum, anahtar teslim işlemi hizmette kalite ile adından çok sık söz ettirecek. Maksimum 2 günde aktivasyonu ile tam size göre tarife. Üstelik diğer operatörden geliyorsanız taahhüt cayma bedelinizin 500TL’ye kadarını biz karşılıyoruz.

Vodafone’luya Özel Telefonsuz Her Evde FiberMax İnternet Mini Eko Tarifesi, herhangi bir telefon aboneliğine ihtiyaç duyulmadan yapılan internet aboneliğidir. Vodafone’da telefonsuz internet için aylık ek ücret ödemeye gerek yoktur. Kampanya kapsamında, kampanya süresi boyunca hiçbir ek ücret ödemeden Telefonsuz İnternet hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Kampanya adı

 Vodafone FiberMax Ev İnterneti Mini Eko

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Fiber Ev interneti

İçerikler

24 Mbps limitsiz Fibermax İnternet
150 GB adil kullanım
100 Mbps varan gerçek FiberMax hızlı internet

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

Ücretlendirme

İlk 12 Ay Taahhütlü : 54,90TL

Kalan 12 Ay Taahhütlü : 64,90TL

[sc name=”konuorta”]

Tarife Özellikleri:

 • Vodafone’luya Özel Telefonsuz Fibermax Her Evde Kampanyası ile Vodafone’dan fiber hızlı internet evinizde!
 • Aktivasyon ücreti yok! Kurulum ücreti yok!
 • Telefonsuz internete ekstra aylık ücret ödemek yok!
 • Diğer işletmeciye olan hizmet bedeline ilişkin cayma bedeli 500 TL’ye kadar bizden!

Tarifeye Kayıt:

Yeni bir internet talebinde bulunarak Vodafone Fibermax abonesi olabilirsiniz. Eğer mevcutta bir internet hizmetiniz varsa yeni bir internet talebinde bulunarak Vodafone Fibermax abonesi olabilirsiniz. Vodafone Fibermax aboneliğiz sağlandıktan sonra eski internet hizmetinizi eski işletmecinizden iptal edebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Kampanya şartları 24 Aylık abonelik taahhüdü verilmesi durumunda geçerlidir.
 • Kampanya 31/12/2018 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanyadan sadece Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.’nin (“Vodafone”) Faturalı Bireysel Mobil tarifelerindeki yeni ve bireysel Vodafone Net aboneleri, Vodafone Faturalı Mobil tarifelerde kaldıkları sürece yararlanabilirler.
 • Vodafone’luya Özel Fibermax Her Evde Kampanyası ile aboneler İnternet hizmetinden seçtiği pakete göre indirimli olarak www.vodafone.com.tr internet sitesinde ilgili pakette duyurulan fiyattan faturalandırılır. İlk 12 ay için belirtilen fiyatlar, abonelik başlangıcından itibaren kesilecek 12 aylık fatura dönemi boyunca uygulanır.
 • Abonenin talebi doğrultusunda kampanya kapsamında olan tarifeler arasında sadece eşit veya üst hıza sahip tarifelere geçiş yapabilir.
 • Kampanya kapsamında faturalandırma elektronik imzalı e-fatura üzerinden yapılacaktır. Bu kampanyaya gelen aboneler posta fatura alamayacak olup, Abone işbu kampanya süresi boyunca faturalarını elektronik imzalı e-fatura olarak istediğini beyan ve kabul eder. Elektronik imzalı e-fatura kampanya girişinde ve taahhütnamede Abonenin beyan ettiği e-posta adresine gönderilecektir. Abonenin beyan ettiği e-posta adresi bilgisinin doğruluğu abonenin sorumluluğundadır. Abone kampanya süresince elektronik imzalı e-fatura almak istemez ise, bu talebini her zaman Vodafone Net’e bildirebilir. Bu halde fatura abonelere posta ile gönderilecektir.
 • Kampanya kapsamında 500 TL değerindeki modem Abonelik süreci boyunca Abonenin kullanımı için Vodafone Net tarafından ücretsiz olarak sağlanacak ve 250 TL’lik modem kurulum hizmeti Aboneye ücretsiz olarak sunulacaktır. Abonenin kullanımından kaynaklanan arızalar veya abonenin modemi kaybetmesi durumunda 500 TL modem bedeli aboneye yansıtılacak olup, abone kullanımından kaynaklanmayan arızalarda modem değişim işlemleri Vodafone Net tarafından gerçekleştirilecektir.
 • Kampanya dahilindeki Mini Eko 16, Mini Eko ve Midi Eko paketleri için upload hızı 2 Mbps, Maxi Eko için 5 Mbps’dir.
 • Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download), seçilmiş olan paketin GB’ını aştığında internet kullanım hızı Mini Eko ve Midi Eko paketleri için 8 Mbps, Maxi Eko Paketi için 16 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. Dönem sonunda tekrar Abonenin seçmiş olduğu paketin hızında hizmet verilmeye devam edilecektir.

blank

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.