Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone Fiber, Vodafone TV Hediyeli Evde+50 Mbps Limitsiz İnternet – 89,90TL


09.01.2021
560
Vodafone Fiber, Vodafone TV Hediyeli Evde+50 Mbps Limitsiz İnternet – 89,90TL

Vodafone Fiber, Vodafone TV Hediyeli Evde+50 Mbps Limitsiz İnternet Kampanyası aralıksız son sürat ile devam ediyor. Türkiye çapında kaliteli operatörü olan Vodafone en çok tercih edilen operatör olmayı başarmıştır. En çok tercih edilen operatör olmanın yanında artık en çok tercih edilen ev interneti olma yolunda oldukça yol almış bulunmaktadır. Evde internet bağlantısı ile sorun yaşamamak adına doğru internet ve doğru operatör için bir kez daha burada olduğumuzu hatırlatıyoruz. Vodafone olarak müşterilerimize bir ev internetinden beklediklerinden de fazlasını sunmaya her zaman hazır bulunmaktayız. Siz isteyin biz yapalım. Ayrıca ev internetinde Vodafone’u tercih edenlere taahhüt süreleri boyunca ev internetinin yanında Vodafone TV hediye ediyoruz. Evimde kaliteli bir internetim olsun ama kesintim olmasın diyorsanız hemen altyapınızı kontrol edelim bağlantınızı ona göre gerçekleştirelim.

Vodafone Fiber, Vodafone TV Hediyeli Evde+50 Mbps Limitsiz İnternet kullanımınızı Evinizin her köşesinde aynı çekim kalitesi için faturanıza ek Wi-Fi genişletici imkanı sunuyoruz. Ayrıca kaliteli bir internet deneyimi yaşamanız için bağlantınızı sürekli kontrol eder ve siz daha söylemeden size en uygun çözümü sunmaya ve sizi yönlendirmeye çalışırız. Vodafone Fiber, Vodafone TV Hediyeli Evde+50 Mbps Limitsiz İnternet paketine diğer operatörden gelen müşterilerimize özel olarak, taahhüt cayma bedelinin 500 TL’ye kadar kısmını biz karşılıyoruz. Hemen Vodafone Fiber, Vodafone TV Hediyeli ev interneti tarifelerinden birini seçerek başvurunuzu yapın içeriği oldukça kapsamlı olan ev internetinden faydalanmaya başlayın.

Kampanya adı

Vodafone TV Evde+50 Mbps

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Fiber Ev interneti

İçerikler

+50 Mbps Limitsiz İnternet
Diğer Operatörden Gelenlere 500TL Cayma Bedeli
Ücretsiz Kurulum
Hızlı Arıza Çözümü
Hep Hızlı İnternet

Ücretlendirme

İlk 6 Ay Taahhütlü 89,90 TL
Kalan 18 Ay Taahhütlü 99,90 TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt:

Kampanyaya abone olabilmek için 0 850 542 0 542 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da Vodafone Cep Merkezlerini ziyaret edebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Kampanya şartları tüm paketler için 24 Aylık abonelik taahhüdü verilmesi durumunda geçerlidir.
 • Kampanyadan yeni ve hali hazırda bir cihaz kampanyasından yararlanmayan mevcut bireysel aboneler yararlanabilir.
 • Limitsiz Fiber Kampanyası (K) ile aboneler İnternet hizmetinden seçtiği pakete göre indirimli olarak www.vodafone.com.tr internet sitesinde ilgili pakette duyurulan fiyattan faturalandırılır.
 • Abone, kampanya kapsamında TV Hoş geldin ve TV Gold paketlerinden yararlanabilir. TV Hoş geldin Paketinde KabloTV Giriş paketi; TV Gold paketinde KabloTV Temel Paket Abone Vodafone Net kampanyasından yararlandığı süre boyunca ücretsiz, hediye olarak sunulacaktır.
 • Abonenin talebi doğrultusunda kampanya kapsamında olan tarifeler arasında sadece eşit veya üst hıza sahip tarifelere geçiş yapabilir.
 • Kampanya kapsamında faturalandırma elektronik imzalı e-fatura üzerinden yapılacaktır. Bu kampanyaya gelen aboneler posta fatura alamayacak olup, Abone işbu kampanya süresi boyunca faturalarını elektronik imzalı e-fatura olarak istediğini beyan ve kabul eder. Elektronik imzalı e-fatura kampanya girişinde ve taahhütnamede Abonenin beyan ettiği e-posta adresine gönderilecektir. Abonenin beyan ettiği e-posta adresi bilgisinin doğruluğu abonenin sorumluluğundadır. Abone kampanya süresince elektronik imzalı e-fatura almak istemez ise, bu talebini her zaman Vodafone Net’e bildirebilir. Bu halde fatura abonelere posta ile gönderilecektir.
 • Kampanya kapsamında 500 TL değerindeki modem hizmet süresince abone kullanımına aylık 7,90 TL modem kullanım bedeli karşılığında sağlanacak ve 300 TL’lik modem kurulum hizmeti Aboneye ücretsiz olarak sunulacaktır. Abonenin kullanımından kaynaklanan arızalar veya abonenin modemi kaybetmesi durumunda 500 TL modem bedeli aboneye yansıtılacak olup, abone kullanımından kaynaklanmayan arızalarda modem değişim işlemleri Vodafone Net tarafından gerçekleştirilecektir.
 • Bu Kampanyaya katılan Abonelere, Kampanyadan faydalandıkları süre boyunca Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş. (“Türksat”) tarafından sunulan KabloTV Hizmetine ilişkin Abonenin seçmiş olduğu TV paketine göre KabloTV Giriş Paketi veya KabloTV Temel Paket Kampanya şartları doğrultusunda hediye edilecektir. Abone, KabloTV Hizmetine ilişkin Türksat ile Kablo Hizmetleri Abonelik Sözleşmesi imzalayacak ve Abonenin KabloTV Hizmeti’nden faydalanabilmesi için Abone lokasyonundaki TV son kullanıcı cihazları kurulum hizmeti Türksat tarafından ücretsiz sağlanacaktır. Kablo Hizmetleri Abonelik Sözleşmesinin kurulum sırasında imzalanması için abonenin T.C. Kimlik belgesi ile Abone lokasyonunda bulunması gerekmektedir.
 • Abone, Kampanya kapsamında ücretsiz olarak sunulan KabloTV hizmetinin kendisi tarafından abonelik sözleşmesinde belirtilen adrese kurulumunun yapılabilmesi için, kurulum ve aboneliğe esas olacak kimlik numarası, lokasyon ve iletişim bilgilerinin Vodafone Net tarafından Türksat ile bir kereliğine mahsus olmak üzere paylaşılacağını kabul ve beyan eder.
 • Abonenin talebi doğrultusunda ayda en fazla bir kez olmak koşuluyla kampanya kapsamında sunulan TV paketleri arasında sadece eşit veya üst içeriğe sahip paketlere geçiş yapılabilecektir. Üst içeriğe sahip bir pakete geçiş yapılması durumunda şartlarını bilerek seçilecek yeni tarifeye göre, Abone aylık ödeme miktarının değişeceğini kabul ve taahhüt eder.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.