(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-2328291454811068", enable_page_level_ads: true });
Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone Fiber Evde +100 Mbps Limitsiz Ev İnterneti Tarifesi – 164,90TL

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...

10.04.2019
102
Vodafone Fiber Evde +100 Mbps Limitsiz Ev İnterneti Tarifesi – 164,90TL

Açıklama

Vodafone Fiber Evde+100 Mbps Limitsiz Ev İnterneti Tarifesi, yüksek bağlantı hızı, içeriğinin kalitesi ve bir ev internetinden beklediğiniz her şey! Bağlantı hızının yanı sıra kesintisiz sağladığı erişim hizmeti ile ev internetinden aradığınızın tümü sizinle! Vodafone Fiber Evde+100 Mbps Limitsiz Ev İnternet Tarifesi, kaliteli bir wi-fi deneyimi yaşamanız için, siz söylemeden önden inceleme yaparak size özel sunumlar ile karşınıza çıkarız.

Vodafone Fiber Evde+100 Mbps Limitsiz Ev İnternet Tarifesi siz müşterilerimiz için, evinizin her köşesinde aynı çekim kalitesini sunmak wi-fi genişletici imkanı tanıyoruz. Başvuruda bulunduğunuz takdirde 2 günde ücretsiz kurulum gerçekleştiriyoruz. Üstelik diğer operatörlerden gelen müşterilerimize özel 500TL’ye kadar cayma bedelini biz karşılıyoruz.

Vodafone Fiber Evde+100 Mbps Limitsiz Ev İnternet Tarifesine gelen müşterilerimiz için çok özel bir fırsat sunuyoruz. Ev internetiniz olur da kesilirse diye ya da ev internetinizi cep telefonunuzda da kullanmak isterseniz diye, ayda dört kez Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden ve ya GUNLUK 4 GB yazıp 7000’e SMS göndererek mobil hattınıza 4 GB internet yükleme yapabilirsiniz. Bu hizmetten Vodafone Net aboneliğiniz süresince faydalanabilirsiniz.

Vodafone Fiber Evde+100 Mbps Limitsiz Ev İnterneti Tarifesine gelen müşterilerimiz ayrıca, üst paketlerimizde müşteri hizmetleri destek hattımıza hızlı erişim olanağı sunulmaktadır.

Kampanya adı

Evde + 100 Mbps

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Fiber Ev interneti

İçerikler

100 Mbps Limitsiz İnternet
Ev İnternetinden Cebinize Ücretsiz 4 GB
2 Günde Ücretsiz Kurulum
Hızlı Arıza Çözümü
Hep Hızlı İnternet

Ücretlendirme

İlk 6 Ay Taahhütlü 164,90 TL
Kalan 18 Ay Taahhütlü 174,90 TL
[sc name=”konuorta”]

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt:

Kampanyaya abone olabilmek için 0 850 542 0 542 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da Vodafone Cep Merkezlerini ziyaret edebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Kampanya şartları tüm paketler için 24 Aylık abonelik taahhüdü verilmesi durumunda geçerlidir.
 • Kampanya 31.05.2019 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanyadan yeni ve hali hazırda bir cihaz kampanyasından yararlanmayan mevcut bireysel aboneler yararlanabilir.
 • Limitsiz Fiber Kampanyası (K) ile aboneler İnternet hizmetinden seçtiği pakete göre indirimli olarak www.vodafone.com.tr internet sitesinde ilgili pakette duyurulan fiyattan faturalandırılır.
 • Abone, kampanya kapsamında TV Hoş geldin ve TV Gold paketlerinden yararlanabilir. TV Hoş geldin Paketinde KabloTV Giriş paketi; TV Gold paketinde KabloTV Temel Paket Abone Vodafone Net kampanyasından yararlandığı süre boyunca ücretsiz, hediye olarak sunulacaktır.
 • Abonenin talebi doğrultusunda kampanya kapsamında olan tarifeler arasında sadece eşit veya üst hıza sahip tarifelere geçiş yapabilir.
 • Kampanya kapsamında faturalandırma elektronik imzalı e-fatura üzerinden yapılacaktır. Bu kampanyaya gelen aboneler posta fatura alamayacak olup, Abone işbu kampanya süresi boyunca faturalarını elektronik imzalı e-fatura olarak istediğini beyan ve kabul eder. Elektronik imzalı e-fatura kampanya girişinde ve taahhütnamede Abonenin beyan ettiği e-posta adresine gönderilecektir. Abonenin beyan ettiği e-posta adresi bilgisinin doğruluğu abonenin sorumluluğundadır. Abone kampanya süresince elektronik imzalı e-fatura almak istemez ise, bu talebini her zaman Vodafone Net’e bildirebilir. Bu halde fatura abonelere posta ile gönderilecektir.
 • Kampanya kapsamında 500 TL değerindeki modem hizmet süresince abone kullanımına aylık 6,90 TL modem kullanım bedeli karşılığında sağlanacak ve 300 TL’lik modem kurulum hizmeti Aboneye ücretsiz olarak sunulacaktır. Abonenin kullanımından kaynaklanan arızalar veya abonenin modemi kaybetmesi durumunda 500 TL modem bedeli aboneye yansıtılacak olup, abone kullanımından kaynaklanmayan arızalarda modem değişim işlemleri Vodafone Net tarafından gerçekleştirilecektir.
 • Bu Kampanyaya katılan Abonelere, Kampanyadan faydalandıkları süre boyunca Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş. (“Türksat”) tarafından sunulan KabloTV Hizmetine ilişkin Abonenin seçmiş olduğu TV paketine göre KabloTV Giriş Paketi veya KabloTV Temel Paket Kampanya şartları doğrultusunda hediye edilecektir. Abone, KabloTV Hizmetine ilişkin Türksat ile Kablo Hizmetleri Abonelik Sözleşmesi imzalayacak ve Abonenin KabloTV Hizmeti’nden faydalanabilmesi için Abone lokasyonundaki TV son kullanıcı cihazları kurulum hizmeti Türksat tarafından ücretsiz sağlanacaktır. Kablo Hizmetleri Abonelik Sözleşmesinin kurulum sırasında imzalanması için abonenin T.C. Kimlik belgesi ile Abone lokasyonunda bulunması gerekmektedir.
 • Abone, Kampanya kapsamında ücretsiz olarak sunulan KabloTV hizmetinin kendisi tarafından abonelik sözleşmesinde belirtilen adrese kurulumunun yapılabilmesi için, kurulum ve aboneliğe esas olacak kimlik numarası, lokasyon ve iletişim bilgilerinin Vodafone Net tarafından Türksat ile bir kereliğine mahsus olmak üzere paylaşılacağını kabul ve beyan eder.
 • Abonenin talebi doğrultusunda ayda en fazla bir kez olmak koşuluyla kampanya kapsamında sunulan TV paketleri arasında sadece eşit veya üst içeriğe sahip paketlere geçiş yapılabilecektir. Üst içeriğe sahip bir pakete geçiş yapılması durumunda şartlarını bilerek seçilecek yeni tarifeye göre, Abone aylık ödeme miktarının değişeceğini kabul ve taahhüt eder.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.