Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone Faturasız Yükle Kazan Kampanyası


09.01.2021
480
Vodafone Faturasız Yükle Kazan Kampanyası

Vodafone Faturasız Yükle Kazan Kampanyası ile Vodafone Faturasız aboneleri için hazırladığı yepyeni bir kampanya ile karşılarına çıkmış bulunuyor. Öyle ki belirtilen kampanya faturasız aboneler için özel olarak hazırlanmış bulunuyor. Faturasız Vodafone aboneleri için yükle harca kampanyası oldukça dikkat çekici olmaktadır. Vodafone Faturasız aboneleri için TL yüklemeleri karşılığında birbirinden dikkat çekici hediyeler verilmektedir. Vodafone Faturasız abonelerine özel birbirinden ilginç ve oldukça dikkat çekici kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Öyle ki düzenlenen bu kampanya ile aboneler birbirinden değerli hediyeler kazanıyor. Vodafoen Faturasız Yükle Kazan kampanyası kapsamında TL yükleyen aboneler birbirinden değerli hediyeler kazanacaklardır.

Vodafone Fafurasız Yükle Kazan Kampanyası, tüm faturasız Vodafone abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bulunuyor. Düzenlenen kampanya kapsamında da faturasız aboneler tarafından yapılacak TL yüklemeleri karşılığında hediye kazanma şansı yakalayacaklardır. Kampanyaya katılmak isteyen abonelerin ilk olarak SMS göndermeleri ya da Vodafone Yanımda Uygulamasını kullanarak kampanyaya katılım sağlamaları gerekmektedir. Yapacakları katılım işleminin ardından da yapacakları TL yüklemeleri ile kazanmaya başlayacaklardır.

Vodafone Faturasız Yükle Kazan Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Vodafone Faturasız Yükle Kazan Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Düzenlenen Vodafone Faturasız Yükle Kazan Kampanyası için abonelerin ilk olarak kampanyaya katılım sağlamaları gereklidir. Kampanya kapsamında abonelerin Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden Bana Ne Var sekmesine giriş yapmaları gerekmektedir. Vodafone Faturasız Yükle Kazan Kampanyası kapsamında katılımını SMS ile yapmak isteyen abonelerin, cep telefonlarının mesaj bölümünden BANANEVAR yazarak 4455’e SMS göndermeleri yeterli olmaktadır. Gönderilen SMS sonrasında yapılacak olan TL yüklemesinin ardından hediye kazanmaya başlayabileceklerdir. Vodafone Faturasız Yükle kazan Kampanyasından Vodafone abonelerinin kazanabilecekleri hediyeler aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • Vodafone Faturasız TL Yüklemesine; Hediye 5 GB İnternet,
 • Vodafone Faturasız TL Yüklemesine; Hediye 2 GB İnternet,
 • Vodafone Faturasız TL Yüklemesine; Hediye 1000 Dakika,

Vodafone Faturasız Yükle Kazan Kampanya Detayları

 • Vodafone Faturasız Yükle Kazan Kampanyası, Tüm faturasız Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanya olmaktadır.
 • Vodafone Faturasız Yükle Kazan Kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin ilk olarak başvuruda bulunmaları gerekmektedir.
 • Vodafone Faturasız Yükle Kazan Kampanyası, 13.06.2021 tarihine kadar geçerli olmaktadır.
 • Vodafone Faturasız Yükle Kazan Kampanyasından faydalanmak isteyen abonenin, belirtilen tarihe kadar belli bir TL yükleme hedefi olacaktır. Aboneler için belirlenen hedef, Vodafone Yanımda Uygulamasından, Bana Ne Var alt uygulamasından görebileceklerdir.
 • Vodafone Faturasız Yükle Kazan Kampanyası kapsamında abonelere belirtilen tarihlerde hedeflerine ulaşmaları karşılığında hediyeleri verilecektir.
 • Vodafone Faturasız Yükle Kazan Kampanyası kapsamında abonelerin kazanacakları hediye internet olmaktadır.
 • Vodafone Faturasız Yükle Kazan Kampanyasında abonelerin kazanacakları hediye hedefe ulaştıkları takdirde, Yanımda Uygulaması üzerinden Bana Ne Var sayfasından görüntüleyebileceklerdir.
 • Vodafone Faturasız Yükle Kazan Kampanyası kapsamında kazanılan hediyeler sadece yurt içindeki kullanımlarda geçerli olmaktadır.
 • Vodafone Faturasız Yükle Kazan Kampanyasında sunulacak olan teklifler için geçerli koşullar abonelerin TL yükleme hedefini gerçekleştirmesine, akıllı telefon kullanımına, daha önceki yüklemelerine göre, kampanya döneminin hangi anında kampanyadan faydalanmaya çalıştığı gibi kriterlere göre değişkenlik gösterebilir.
 • Vodafone Faturasız Yükle Kazan Kampanyasında hediyelerin geçerlilik tarihi değişkenlik göstermektedir. Bu tarihler Vodafone Yanımda altında Bana Ne Var bölümündeki içerik detayında belirtilmektedir.
 • Vodafone Faturasız Yükle Kazan Kampanyasında paket ücretlerinde değişiklik yapma hakkı Vodafone’da saklıdır.
 • Vodafone Faturasız Yükle Kazan Kampanyası başka kampanyalar ile birleştirilemez.

Vodafone Mobil Ayrıcalıklar Dünyası Kampanyası

2020 Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.