Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone / Faturasız Yenilenen 7 GB Kampanyası – 27TL


27.02.2020
2.315
Vodafone / Faturasız Yenilenen 7 GB Kampanyası – 27TL

Vodafone Faturasız Yenilenen 7 GB Kampanyası, Vodafone Yenilenen tarifelerine yani geçiş yapan müşterilerimize özel olarak sunulan tarifeler arasında en geniş kapsamlı içeriğe sahiptir. Vodafone Faturasız Yenilenen 7 GB Kampanyası içeriğindeki geniş kullanım hakkına nazaran uygun fiyatlıdır. Vodafone Faturasız Yenilenen 7 GB Kampanyası cep yakmayan tarifeler statüsünde bulunmaktadır.

Vodafone Faturasız Yenilenen 7 GB Kampanyasına gelen müşterilerimiz Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 250 SMS ve Yurt İçi Her Yöne geçerli olmaz üzere 7 GB İnternet kullanım hakkı içermektedir. Vodafone Yenilenen tarifeleri Vodafone Faturasız müşterilere sunulan tarifelerdir.

Vodafone Faturasız Yenilenen 7 GB Kampanyasından, Vodafone’a yeni aktivasyon ya da numara taşıma yoluyla son 30 gün içerisinde gelen Türk, Suriye, Afgan, İran, Irak, Somali, Özbek, İsrail, Türkmen, Yemen, Filistin uyruklu aboneler yararlanabilir. Yenilenen 7GB kapsamında 27TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 750 DK, 250 SMS ve 7GB sahibi olurlar. Tarife kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez.

Kampanya adı

Yenilenen 7 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Faturasız

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 250 SMS
Yurt İçi Her Yöne 7 GB İnternet

Bu kampanya yeni müşteri alımına kapatılmıştır.

Ücretlendirme

Herkes için 27 TL

Aktivasyon ve detaylar

Kampanya Kayıt

Vodafone bayilerinden, Çağrı Merkezinden, OSS ve Yanımda uygulamasından tarifeye giriş yapılabilir.

Kalan Sorgulama

Aboneler, üzerlerindeki tüm haklarını görmek için OZET yazıp 7000’e yollayabilir ve tarife & paket & kampanya dahilindeki tüm kullanımlarını tek bir sorgu ile görebilir.

Detaylar için: DK, SMS, INTERNET SORGU, TL, YURTDISI INTERNET yazılıp 7000’e ücretsiz kısa mesaj atarak sorgulama yapılabilir.

Kampanya İptali

Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Yenilenen tarifelerden Vodafone’a yeni aktivasyon ya da numara taşıma yoluyla son 30 gün içerisinde gelen Türk, Suriye, Afgan, İran, Irak, Somali, Özbek, İsrail, Türkmen, Yemen, Filistin uyruklu aboneler yararlanabilir.
 • Yenilenen 7GB kapsamında 27TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 750 DK 250 SMS ve 7GB sahibi olurlar.
 • Tarife kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez.
 • Bu tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da tarife kapsamında yüklenen dakikalar sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa dakika ve SMS kullanımları tarifenin standart ücreti ile ücretlenir. Dakika için 61,34 KR/ 60 saniye, kısa mesaj için 44 KR / 1 adettir.
 • Tarife ve internet paketi dışındaki internet kullanımları için aboneye Cebinize Uyan Internet hakkı otomatik olarak devreye girer. Abonenin 5 TL’den daha az bakiyesi varsa standart internet aşım ücreti uygulanır. ( Internet için 2 KR / 100 KB) Abonenin tarife kapsamındaki dakikaları alabilmesi için herhangi bir yükleme koşulu bulunmamaktadır.
 • Tarife ücreti abonenin bakiyesinden tahsil edilmesiyle birlikte belirtilen içerik abonenin hesabına yüklenir.
 • Tarife içeriği yüklendikten 30 gün sonra abonenin bakiyesinde yeterli tutar bulunduğu durumda abonenin tarifesi yenilenir. Yeterli tutar bulunamadığı durumda yeterli bakiye koşulu sağlanana kadar abone yukarıdaki standart ücretler üzerinden ücretlendirilir.
 • Bu tarifelerdeki aboneleri tarifeyi 30 gün dolmadan yenilemeyi sağlayan Tarife Yenileme Servisi’nden yararlanabilir.
 • Abonelere tarife yenilemelerinden 3 gün önce bilgi verilir.
 • Abone tarife değişikliği yaptığı durumda tarifesi kapsamında hattına yüklenen dakikalar 30 günlük dönem sonuna kadar geçerlidir, dönem sonunda silinir.
 •  Tarife kapsamındaki dakikalar sadece yurtiçi operatörlere doğru görüntülü konuşma ve ses kullanımları için geçerlidir.
 • Tarife kapsamındaki içerikler roaming, yurtdışını arama, özel servis aramaları, TT servisleri, uydu görüşmeleri ve diğer hizmetlerde geçerli değildir.
 • 444lü numaralara ve 1le başlayan ücretli 3 haneli numaralara doğru yapılan aramalar tarife kapsamındadır.
 • Özel servis aramaları yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir. Kıbrıs aramaları uluslararası arama kapsamında ayrıca ücretlendirilir.
 • Uluslararası aramalar, ekstra bir avantaj satın alınmadığı durumda standart tarifeden ücretlendirilir.
 • Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.

blank

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. blank yavuz dedi ki:

  bu yenilenen 7 gb tek bir ay mı geçerli yoksa her ay yenileniyor mu ? tek seferlikse çok kötü olacak boşuna geçtim öyleyse

  1. blank Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   Tarifeye geçiş yaptıktan sonra 12 ay kullanım hakkınız bulunmaktadır.

 2. blank Sena dedi ki:

  Merhaba bu paketi neden yapamıyorum?

  1. blank Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   Vodafone bayilerinden, Çağrı Merkezinden, OSS ve Yanımda uygulamasından tarifeye giriş yapılabilir.

 3. blank mücahit dedi ki:

  Merhaba, tarifeyi yenilemek için 30 gün beklemek mi gerekiyor ? 20. gün tarifemdeki internet biterse 27 TL karşılığında yenileme yapabiliyor muyuz ?

  1. blank Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   30 gün bekleme koşulu olmadan istediğiniz anda tarifenizi yeniden satın alabilirsiniz.