Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone / Faturasız Yenilenen 2 GB Fırsat – 22TL


03.08.2019
726
Vodafone / Faturasız Yenilenen 2 GB Fırsat – 22TL

Vodafone Faturasız Yenilenen 2 GB Fırsat kampanyası cep yakmayan fiyatı ile dikkatleri üzerinde toplama devam ediyor. Vodafone Faturasız Yenilenen 2 GB Fırsat kampanyasından Vodafone faturasıza yeni gelen tüm bireysel Vodafone müşterileri faydalanabilmektedir. Vodafone Faturasız Yenilenen 2 GB Fırsat kampanyası ile bir tarifeden beklediğiniz her şeye sahip olabiliyorsunuz.

Vodafone Faturasız Yenilenen 2 GB Fırsat Kampanyasına gelen tüm müşterilerimiz Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika, Yurt İçi her Yöne 250 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 2 GB İnternet kullanım hakkına sahip olurlar. Vodafone Yenilenen tarifeleri Vodafone Faturasız müşterilere sunulan tarifelerdir.

Vodafone Faturasız Yenilenen 2 GB Fırsat kampanyasından,  Vodafone’a yeni aktivasyon ya da numara taşıma yoluyla son 30 gün içerisinde gelen Türk, Suriye, Afgan, İran, Irak, Somali, Özbek, İsrail, Türkmen, Yemen, Filistin uyruklu aboneler yararlanabilir. Vodafone Faturasız Yenilenen 2GB kapsamında 22 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 750 DK, 250 SMS ve 2GB sahibi olarak dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Kampanya adı

Yenilenen 2 GB Fırsat

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Faturasız

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 250 SMS
Yurt İçi Her Yöne 2 GB İnternet

Bu kampanya yeni müşteri alımına kapatılmıştır. 

Ücretlendirme

Herkes için 22 TL

Aktivasyon ve detaylar

 • Kampanya Kayıt

Vodafone bayilerinden, Çağrı Merkezinden, OSS ve Yanımda uygulamasından tarifeye giriş yapılabilir.

 • Kalan Sorgulama

Aboneler, üzerlerindeki tüm haklarını görmek için OZET yazıp 7000’e yollayabilir ve tarife & paket & kampanya dahilindeki tüm kullanımlarını tek bir sorgu ile görebilir.

Detaylar için: DK, SMS, INTERNET SORGU, TL, YURTDISI INTERNET yazılıp 7000’e ücretsiz kısa mesaj atarak sorgulama yapılabilir.

 • Kampanya İptal

Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Yenilenen tarifelerden Vodafone’a yeni aktivasyon ya da numara taşıma yoluyla son 30 gün içerisinde gelen Türk, Suriye, Afgan, İran, Irak, Somali, Özbek, İsrail, Türkmen, Yemen, Filistin uyruklu aboneler yararlanabilir.
 • Yenilenen 2GB kapsamında 22 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 750 DK, 250 SMS ve 2GB sahibi olurlar. Tarife kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez.
 • Bu tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da tarife kapsamında yüklenen dakikalar sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa dakika ve SMS kullanımları tarifenin standart ücreti ile ücretlenir. Dakika için 61,34 KR / 60 saniye, kısa mesaj için 44 KR / 1 adettir.
 • Tarife ve internet paketi dışındaki internet kullanımları için aboneye Cebinize Uyan Internet hakkı otomatik olarak devreye girer.
 • Abonenin 5 TL’den daha az bakiyesi varsa standart internet aşım ücreti uygulanır. ( Internet için 2 Kr / 100 KB) Abonenin tarife kapsamındaki dakikaları alabilmesi için herhangi bir yükleme koşulu bulunmamaktadır.
 • Tarife ücreti abonenin bakiyesinden tahsil edilmesiyle birlikte belirtilen içerik abonenin hesabına yüklenir. Tarife içeriği yüklendikten 30 gün sonra abonenin bakiyesinde yeterli tutar bulunduğu durumda abonenin tarifesi yenilenir.
 • Yeterli tutar bulunamadığı durumda yeterli bakiye koşulu sağlanana kadar abone yukarıdaki standart ücretler üzerinden ücretlendirilir. Bu tarifelerdeki aboneleri tarifeyi 30 gün dolmadan yenilemeyi sağlayan Tarife Yenileme Servisi’nden yararlanabilir.
 • Abonelere tarife yenilemelerinden 3 gün önce bilgi verilir. Abone tarife değişikliği yaptığı durumda tarifesi kapsamında hattına yüklenen dakikalar 30 günlük dönem sonuna kadar geçerlidir, dönem sonunda silinir.
 • Tarife kapsamındaki dakikalar sadece yurtiçi operatörlere doğru görüntülü konuşma ve ses kullanımları için geçerlidir. Tarife kapsamındaki içerikler roaming, yurtdışını arama, özel servis aramaları, TT servisleri, uydu görüşmeleri ve diğer hizmetlerde geçerli değildir.
 • 444lü numaralara ve 1le başlayan ücretli 3 haneli numaralara doğru yapılan aramalar tarife kapsamındadır. Özel servis aramaları yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir.
 • Kıbrıs aramaları uluslararası arama kapsamında ayrıca ücretlendirilir. Uluslararası aramalar, ekstra bir avantaj satın alınmadığı durumda standart tarifeden ücretlendirilir.
 • Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir. Tarife kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez.
 • Tarife kapsamında yüklenen dakikalar, 60 saniyelik ücretlendirme periyodu ile ücretlendirilir.
 • Tarife kapsamında yüklenen dakikaların FCT içinde ve konferans çağrılarında kullanımına izin verilmez. Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir.
 • Tarife kapsamında verilen içerikler iptal edilemez. Aboneler dilerlerse farklı bir tarifeye geçiş yapabilirler.
 • Tarife kapsamında kazanılan içerikler ücretsiz olarak sorgulanabilir.

blank

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.