Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone / Faturasız Yenilenen 1500 – 22TL


03.08.2019
1.523
Vodafone / Faturasız Yenilenen 1500 – 22TL

Vodafone Faturasız Yenilenen 1500 kampanyası ile cep yakmayan tarifeler içerisinde en üst limitleri zorluyor. Vodafone Faturasız Yenilenen 1500 Kampanyası ile Her yöne konuşabileceğiniz 1500 Dakikanız, Her Yöne 250 SMS ve Her Yöne az da olsa 500 MB İnternet kullanım hakkınız bulunmaktadır.

Vodafone Faturasız Yenilenen 1500 Kampanyasından Vodafone’a yeni aktivasyon ya da numara taşıma yoluyla son 30 gün içerisinde gelen Türk uyruklu Vodafone Faturasız aboneleri yararlanabilir. Yenilenen 1500 kapsamında 22TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 1500 DK, 250 SMS ve 500 MB kullanım haklarınız mevcuttur.

Vodafone Faturasız Yenilenen 1500 Kampanyası Vodafone faturasız müşterilerine sunulan tarifelerdendir. Tarife kapsamındaki dakikalar Yurt İçi Her Yöne olarak kullanılmaktadır. Tarife içeriklerinin yüklenebilmesi için tarife sabit ücreti kadar bakiye bulunması gerekmektedir. Tarife sabit ücreti çekildikten sonra tarife içerikleri yüklenir. İçerikler yüklendikten sonra bakiye bulunmasa bile verilen haklar kullanılabilir. Eğer tarifenin 30 günde bir gerçekleşen yenilenme günlerinde yeterli bakiye yoksa tarife içeriği yenilenmez.

Kampanya adı

Yenilenen 1500

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Faturasız

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 250 SMS
Yurt İçi Her Yöne 500 MB İnternet

Bu kampanya yeni müşteri alımına kapatılmıştır. 

Ücretlendirme

Herkes için 22 TL

Aktivasyon ve detaylar

 • Kampanya Kayıt

Vodafone bayilerinden, Çağrı Merkezinden, OSS ve Yanımda uygulamasından tarifeye giriş yapılabilir.

 • Kalan Sorgulama

Aboneler, üzerlerindeki tüm haklarını görmek için OZET yazıp 7000’e yollayabilir ve tarife & paket & kampanya dahilindeki tüm kullanımlarını tek bir sorgu ile görebilir.

Detaylar için: DK, SMS, INTERNET SORGU, TL, YURTDISI INTERNET yazılıp 7000’e ücretsiz kısa mesaj atarak sorgulama yapılabilir.

 • Kampanya İptali

Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Yenilenen 1500 ve Yenilenen Avantaj 4GB tarifelerinden tarifelerden Vodafone’a yeni aktivasyon ya da numara taşıma yoluyla son 30 gün içerisinde gelen Türk uyruklu Vodafone Faturasız aboneleri yararlanabilir.
 • Yenilenen 1500 kapsamında 22 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 1500 DK, 250 SMS ve 500 MB sahibi olurlar.
 • Tarife kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez.
 • Bu tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da tarife kapsamında yüklenen dakikalar sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa dakika ve SMS içerik abonenin hesabına yüklenir.
 • Tarife içeriği yüklendikten 30 gün sonra abonenin bakiyesinde yeterli tutar bulunduğu durumda abonenin tarifesi yenilenir. Yeterli tutar bulunamadığı durumda yeterli bakiye koşulu sağlanana kadar abone yukarıdaki standart ücretler üzerinden ücretlendirilir.
 • Bu tarifelerdeki aboneleri tarifeyi 30 gün dolmadan yenilemeyi sağlayan Tarife Yenileme Servisi’nden yararlanabilir.
 • Abonelere tarife yenilemelerinden 3 gün önce bilgi verilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.