Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone / Faturasız Süper Kolay 23 GB Paketi – 25TL


25.11.2020
2.822
Vodafone / Faturasız Süper Kolay 23 GB Paketi – 25TL

Vodafone Faturasız Süper Kolay 23 GB Paketi, Vodafone abonesi olmak isteyen tüm müşterilerimize sunulan diğer avantajlı paketlerden sadece bir tanesidir. Vodafone faturasıza gelen müşterilerimiz rahatlıkla faydalanabileceği diğer bir Süper Kolay Faturasız tarifesi olmaktadır. Vodafone Faturasız Süper Kolay 23 GB Paketi diğer Süper Kolay Paketleri gibi oldukça avantajlı içeriğe sahip durumdadır. Vodafone dünyasına gelerek kaliteli bir operatörden aradığını sonuna kadar bulabilecek ve tarafınıza sunulan içeriklerden sonuna kadar faydalanabileceğiniz bir paket olmaktadır.  Vodafone ile avantajlar dünyası sizleri beklemektedir. Vodafone müşterileri için Süper Kolay paketleri serisine bir yenisini daha ekleyerek siz müşterilerimizin seçeneklerini çoğaltmaya devam etmektedir. Vodafone Türkiye standartları için en çok tercih edilen operatörü olmaya devam etmektedir. Her gelir sınıfı için hazırlamış olduğu tarifeleri ile en çok tercih edilen operatör olmaya devam etmektedir. Vodafone diğer kampanyalarında da olduğu gibi bu kampanyasında da müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş bulunmaktadır. Vodafone Süper Kolay 23 GB Paketine katılım dijital ortam üzerinden olmaktadır.

Vodafone Faturasız Süper Kolay 23 GB Paketi ile Vodafone dünyasına gelen müşterilerimiz, Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 250 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 23 GB Cepten Mobil İnternet kullanım hakkına sahip olacaklardır. Hattınıza yüklenen tüm haklar 28 gün boyunca geçerli olmaktadır.

Vodafone Faturasız Süper Kolay 23 GB Paketine gelen müşterilerimiz tarifenin içeriğindeki haklardan 28 gün boyunca faydalanabilecektir. 28 günün sonunda paket tekrar etmemektedir. Müşterilerimiz Vodafone Faturasız Süper Kolay Paketini toplamda 20 kez satın alabiliriler.

Kampanya adı

Süper Kolay 23 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Faturasız

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 250 SMS
Yurt İçi Her Yöne 23 GB Mobil İnternet

Ücretlendirme

Yeni Gelenlere 28 Günlük : 25TL

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

Pakete kayıt bayi ya da Yanımda uygulamasından satın alma sırasında gerçekleştirilmektedir.

Kalan Sorgulama

Vodafone Yanımda uygulamasından sorgulayabilirsiniz.

Kampanya İptali

Paket 28 günün sonunda otomatik olarak sona erecektir.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Bu paketten İçişler Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Kimlik Paylaşımı sisteminden TCKN ve YKN doğrulamaları yapılmış yeni aktivasyon ya da numara taşıma yoluyla Vodafone faturasıza gelen aboneler faydalanacaktır.
 • Süper Kolay Paket 23’ten faydalanmaya hak kazanan aboneler Vodafone faturasıza geldikleri gün itibarıyla yeni abone ve numara taşımaya açık olan kolay paket portföyünden 90 gün boyunca faydalanabileceklerdir.
 • Süper Kolay Paket 23 kapsamında yurt içi her yöne 750 dakika, yurtiçi her yöne 250 SMS, yurtiçi her yöne 25GB ve tarife, aşım, ek paket ve Telsiz Kullanım ödemesi için kullanılabilecek 3 TL sahibi olurlar.
 • Paket kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 28 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 28 günün sonunda silinir; paket tekrar etmez.
 • Paket ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da paket kapsamında yüklenen dakika, internet, SMS ve TL hakkı sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa ses, data kullanımları paketin standart ücreti ile ücretlenir ve TL kullanımları ana bakiyesinden düşer.
 • Tüm bireysel ön ödemeli müşterilerimiz, kayıt olmaları durumunda bu paketten faydalanabileceklerdir.
 • Kayıt sırasında paket ücretinin ödemesi yalnızca Vodafone’un dijital kanallarından (vodafone.com.tr, Vodafone Yanımda) kredi kartı ile yapılır. Abonenin TL bakiyesinden herhangi bir düşüş olmaz.
 • Paket içeriği yüklendikten 28 gün sonra abonenin paketi otomatik olarak iptal olur. Paket tekrar etmez.
 • Bu paket, paket aboneliği süresince 10 kere alınabilecektir. Paketlerin ödemesi bayiye yapılır.
 • Abonenin sahip olabileceği toplam maksimum paket sayısı 20 adettir. 20 adetin içerisine tüm ek paketler dahildir.
 • Abonelere paket kullanım bitiş tarihi hakkında bilgi verilir.
 • Abone paket değişikliği yaptığı durumda paketi kapsamında hattına yüklenen dakika hakkı 28 günlük dönem sonuna kadar geçerlidir, dönem sonunda silinir.
 • Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.
 • Paket kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez.
 • Paket kapsamında kazanılan içerikler ücretsiz olarak sorgulanabilir.
 • Bu pakete geçiş yapan aboneler otomatik olarak 3G ve 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlarlar.(3G ve 4.5G’den faydalanmak için abonenin bu servislere onay vermiş olması, telefonunun ve sim kartının bu servisleri desteklemesi ve kapsama alanı içinde olmaları gerekir.)
 • Vodafone BTK’ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek tarifede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Teoman dedi ki:

  Merhabalar
  Vodafone Faturasız Süper Kolay 23 GB Paketi kullanmak için almamız gereken ön ödemeli hat sim kartı için kaç para ödememiz gerekiyor

  1. Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   Yeni Faturasız Vodafone SIM kart için mağazalarımıza bekliyoruz.

 2. hilal dedi ki:

  şu an hattık türk telekom yeni Vodafone faturasıza geçersem kaç kez bu paketi satın alabilirim acaba?

  1. Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   Bu paket, paket aboneliği süresince 10 kere alınabilecektir.