Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone / Faturasız Süper Kolay 12 GB Paketi – 40TL

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
10 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,90
blankLoading...

10.07.2020
1.516
Vodafone / Faturasız Süper Kolay 12 GB Paketi – 40TL

Vodafone Faturasız Süper Kolay 12 GB Paketi, Vodafone ailesi ile tanışmak ve katılım sağlayabilmek için adında da denildiği gibi süper bir paket olmaktadır. Vodafone Faturasız Süper Kolay 12 GB Paketi içerik açısından oldukça geniş ve tercih nedeni içeriğinin genişliği olma özelliği ile dikkatleri üzerine toplamaktadır. Vodafone Faturasız Kolay 12 GB Paketi geniş kapsamlı içeriğinin yanında uygun fiyatı ile de tercih nedeni hanesine bir artı daha eklemektedir. Vodafone müşterileri için Süper Kolay paketleri serisine bir yenisini daha ekleyerek siz müşterilerimizin seçeneklerini çoğaltmaya devam etmektedir. Vodafone Türkiye standartları için en çok tercih edilen operatörü olmaya devam etmektedir. Her gelir sınıfı için hazırlamış olduğu tarifeleri ile en çok tercih edilen operatör olmaya devam etmektedir. Vodafone diğer kampanyalarında da olduğu gibi bu kampanyasında da müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş bulunmaktadır. Vodafone Süper Kolay 12 GB Paketine katılım dijital ortam üzerinden olmaktadır.

Vodafone Faturasız Süper Kolay 12 GB Paketi ile Vodafone dünyasına gelen müşterilerimiz, Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 250 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 12 GB Cepten Mobil İnternet kullanım hakkına sahip olacaklardır. Hattınıza yüklenen tüm haklar 28 gün boyunca geçerli olmaktadır.

Vodafone Faturasız Süper Kolay 12 GB Paketine gelen müşterilerimiz tarifenin içeriğindeki haklardan 28 gün boyunca faydalanabilecektir. 28 günün sonunda paket tekrar etmemektedir. Müşterilerimiz Vodafone Faturasız Süper Kolay Paketini toplamda 20 kez satın alabiliriler.

Kampanya adı

Süper Kolay 12 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Faturasız

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 250 SMS
Yurt İçi Her Yöne 12 GB Mobil İnternet

Ücretlendirme

Yeni Gelenlere 28 Günlük : 40TL

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

Pakete kayıt bayi ya da Yanımda uygulamasından satın alma sırasında gerçekleştirilmektedir.

Kalan Sorgulama

Vodafone Yanımda uygulamasından sorgulayabilirsiniz.

Kampanya İptali

Paket 28 günün sonunda otomatik olarak sona erecektir.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Bu paketten İçişler Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Kimlik Paylaşımı sisteminden TCKN ve YKN doğrulamaları yapılmış yeni aktivasyon ya da numara taşıma yoluyla paketin abone alımına açılış tarihinden sonra gelen Vodafone faturasız aboneler faydalanacaktır.
 • Süper Kolay Paket 12 kapsamında 40 TL karşılığında yurt içi her yöne 750 dakika, yurt içi her yöne 250 SMS, yurt içi her yöne 12 GB ve tarife, aşım, ek paket ve Telsiz Kullanım ödemesi için kullanılabilecek 3 TL sahibi olurlar.
 • Paket kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 28 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 28 günün sonunda silinir; paket tekrar etmez.
 • Paket ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da paket kapsamında yüklenen dakika, internet, SMS ve TL hakkı sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa ses, data kullanımları paketin standart ücreti ile ücretlenir ve TL kullanımları ana bakiyesinden düşer.
 • Tüm bireysel ön ödemeli müşterilerimiz, kayıt olmaları durumunda bu paketten faydalanabileceklerdir.
 • Kayıt sırasında paket ücretinin ödemesi yalnızca Vodafone’un dijital kanallarından (vodafone.com.tr, Vodafone Yanımda) kredi kartı ile yapılır. Abonenin TL bakiyesinden herhangi bir düşüş olmaz.
 • Paket içeriği yüklendikten 28 gün sonra abonenin paketi otomatik olarak iptal olur. Paket tekrar etmez.
 • Bu paket, paket aboneliği süresince 10 kere alınabilecektir. Paketlerin ödemesi bayiye yapılır.
 • Abonenin sahip olabileceği toplam maksimum paket sayısı 20 adettir. 20 adetin içerisine tüm ek paketler dahildir.
 • Abonelere paket kullanım bitiş tarihi hakkında bilgi verilir.
 • Abone paket değişikliği yaptığı durumda paketi kapsamında hattına yüklenen dakika hakkı 28 günlük dönem sonuna kadar geçerlidir, dönem sonunda silinir.
 • Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.
 • Paket kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez.
 • Paket kapsamında kazanılan içerikler ücretsiz olarak sorgulanabilir.
 • Bu pakete geçiş yapan aboneler otomatik olarak 3G ve 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlarlar.(3G ve 4.5G’den faydalanmak için abonenin bu servislere onay vermiş olması, telefonunun ve sim kartının bu servisleri desteklemesi ve kapsama alanı içinde olmaları gerekir.)
 • Belirtilen ücretlere KDV ve ÖİV dahildir. Belirtilen fiyat tavsiye edilen fiyattır.
 • Vodafone BTK’ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek tarifede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.