Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone / Faturasız Kolay 10 GB Paketi – 40TL


10.07.2020
2.155
Vodafone / Faturasız Kolay 10 GB Paketi – 40TL

Vodafone Faturasız Kolay 10 GB Paketi ile Vodafone dünyası ile tanışmak isteyen müşterilerimize sunduğumuz diğer kampanya paketimiz olma özelliği taşımaktadır. İçeriği oldukça geniş kapsamlı olarak kullanım alanı sunan bir pakettir. Vodafone müşterilerine hazırlamış olduğu Kolay Paket serisinin ikinci paketi Vodafone Faturasız Kolay 10 GB Paketi olmaktadır. Vodafone Türkiye’nin en çok tercih edilen operatörü olarak bir kez daha kendini kanıtlamış ve her sınıftan insanın ihtiyaçları doğrultusuna göre kampanya düzenlemeye devam etmektedir. Vodafone bu güne kadar düzenlediği kampanyalarında müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutmuş bulunmaktadır. Bu uygulaması ile de en çok tercih edilen operatör olmaya devam edecektir. Vodafone ile Seçtiğiniz Kolay Paketi, kredi kartınızla satın alın ve anında kullanmaya başlayın! Beklemek, para yüklemek yok!

Vodafone Faturasız Kolay 10 GB Paketi ile Vodafone dünyasına gelen müşterilerimiz, Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 250 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 10 GB Cepten Mobil İnternet kullanım hakkına sahip olacaklardır. Hattınıza yüklenen tüm haklar 28 gün boyunca geçerli olmaktadır.

Vodafone Faturasız Kolay 10 GB Paketine gelen müşterilerimiz tarifenin içeriğindeki haklardan 28 gün boyunca faydalanabilecektir. 28 günün sonunda paket tekrar etmemektedir. Müşterilerimiz Vodafone Faturasız  Kolay Paketini toplamda 20 kez satın alabiliriler.

Kampanya adı

Kolay 10GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Faturasız

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 250 SMS
Yurt İçi Her Yöne 10 GB Mobil İnternet

Ücretlendirme

Yeni Gelenlere 28 Günlük : 40TL

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

Pakete kayıt bayi ya da Yanımda uygulamasından satın alma sırasında gerçekleştirilmektedir.

Kalan Sorgulama

Vodafone Yanımda uygulamasından sorgulayabilirsiniz.

Kampanya İptali

Paket 28 günün sonunda otomatik olarak sona erecektir.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Bu paket Kolay Yeni tarife ile aktivasyonu yapan abonelere otomatik olarak tanımlanacaktır.
 • Hoş geldin Kolay Paketi kapsamında yurt içi her yöne 750 dakika, yurtiçi her yöne 250 SMS, yurtiçi her yöne 25GB ve tarife, aşım, ek paket ve Telsiz Kullanım ödemesi için kullanılabilecek 3 TL sahibi olurlar.
 • Paket kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 28 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 28 günün sonunda silinir; paket tekrar etmez.
 • Paket kapsamında yüklenen dakika, internet, SMS ve TL hakkı sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa ses, data kullanımları paketin standart ücreti ile ücretlenir ve TL kullanımları ana bakiyesinden düşer.
 • Tüm bireysel ön ödemeli müşterilerimiz, kayıt olmaları durumunda bu paketten faydalanabileceklerdir.
 • Paket içeriği yüklendikten 28 gün sonra abonenin paketi otomatik olarak iptal olur. Paket tekrar etmez.
 • Abonenin sahip olabileceği toplam maksimum paket sayısı 20 adettir. 20 adetin içerisine tüm ek paketler dahildir.
 • Abonelere paket kullanım bitiş tarihi hakkında bilgi verilir.
 • Abone paket değişikliği yaptığı durumda paketi kapsamında hattına yüklenen dakika hakkı 28 günlük dönem sonuna kadar geçerlidir, dönem sonunda silinir.
 • Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.
 • Paket kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez.
 • Paket kapsamında kazanılan içerikler ücretsiz olarak sorgulanabilir.
 • Bu pakete geçiş yapan aboneler otomatik olarak 3G ve 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlarlar.(3G ve 4.5G’den faydalanmak için abonenin bu servislere onay vermiş olması, telefonunun ve sim kartının bu servisleri desteklemesi ve kapsama alanı içinde olmaları gerekir.)
 • Vodafone BTK’ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek tarifede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.