Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone / Faturasız Kolay Gani 1500 DK Paketi – 29TL


10.07.2020
1.940
Vodafone / Faturasız Kolay Gani 1500 DK Paketi – 29TL

Vodafone Faturasız Kolay Gani 1500 DK Paketini satın alarak anında kullanım sağlayabileceğiniz bir paket olmaktadır. Paketi satın almak için Vodafone yanımda uygulaması üzerinden kredi kartınla gerçekleştirebileceğiniz gibi Vodafone mağazalarına gelerek de satın alma işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca pakete kayıt işlemini satın alma işlemi esnasında gerçekleştirebiliyorsunuz. Kampanyaya Vodafone faturasız ve Vodafone’a yeni gelen müşterilerimiz dahil olabilmektedir. Kampanya paketini satın aldıktan sonra bekleme yapmanıza gerek kalmadan kullanım sağlayabilirsiniz. Ayrıca bekleme yapmaya ve ara ara para yüklemesi yapmanıza da gerek bulunmamaktadır.

Vodafone Faturasız Kolay Gani 1500 Paketine gelen müşterilerimiz paketi satın aldıkları takdirde, Yurt İçi Her Yöne 1500 Dakika İnternet, Yurt İçi Her Yöne 100 SMS ya da Yurt İçi Her Yöne 30 GB’a varan İnternet kullanım hakkına sahip olmaktadırlar. Ayrıca kullanım hakkı bittikten sonra ay içerisinde dilediğiniz kadar satın alma işlemi yapabilirsiniz. Alınan kullanım hakları 28 gün geçerli olmaktadır. Vodafone Faturasız Kolay Gazi 1500 paketi kapsamındaki dakikalar yurtiçi aramalarda ve yurtiçi mobil internette kullanılabilen ve aynı kota içerisinde yer alan Gani dakika olarak adlandırılmaktadır.

Kampanya adı

Kolay Gani 1500 DK Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Faturasız

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 1500 Gani Dakika
Yurt İçi Her Yöne 100 SMS
Yurt İçi Her Yöne 30 GB’a Varan Mobil İnternet

Ücretlendirme

28 Günlük : 60TL

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

Pakete kayıt bayi ya da Yanımda uygulamasından satın alma sırasında gerçekleştirilmektedir.

Kalan Sorgulama

Vodafone Yanımda uygulamasından sorgulayabilirsiniz.

Kampanya İptali

Paket 28 günün sonunda otomatik olarak sona erecektir.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Kolay Gani 1500 DK paketi, tüm bireysel faturasız Vodafone müşterileri faydalanabilecektir.
 • Bu paket kapsamındaki dakikalar yurtiçi aramalarda ve yurtiçi mobil internette kullanılabilen ve aynı kota içerisinde yer alan Gani dakika olarak adlandırılmaktadır.
 • Bu paket kapsamında 29 TL karşılığında 1500 Gani (yurt içi aramalarda ve yurtiçi mobil internette kullanılabilen 1500 dakika) , yurtiçi 100 SMS ve tarife, aşım, ek paket ve Telsiz Kullanım ödemesi için kullanılabilecek 2,5 TL sunulacaktır.
 • Gani dakikalar kapsamında yapılan yurtiçi her yöne yapılan aramalar ve yurtiçi mobil internet kullanımı aynı kotadan düşmektedir.
 • Örnek olarak, 1000 gani dakika hakkı olan bir müşteri, 10 dakika mobil internet kullanımı yaptıktan sonra yurtiçi her yöne aramalarda ve yurtiçi mobil internette kullanabileceği 990 gani dakikası kalır. Müşteri daha sonra 20 dakika arama yaparsa, yine aynı kotadan düşer ve yurtiçi her yöne aramalarda ve yurtiçi mobil internette kullanabileceği 970 gani dakikası kalır.
 • Gani dakika hakları ile 28 gün içerisinde en fazla kullanılabilecek internet miktarı 30GB’dır.
 • Müşterinin kullanımları 30GB’a ulaştığında, kalan gani dakika hakları silinir. Kullanım limitine ulaşılması durumunda müşterinin başka bir internet paketi varsa onu kullanmaya devam edebilir, yoksa tarifesinin standart internet ücretiyle ücretlenmeye devam eder.
 • 60 saniye içerisinde müşteri 250KB’ın altında mobil internet kullanımı yaparsa, kullanımları gani dakika haklarından ücretlendirilmez.
 • Paket kapsamındaki Gani dakikalar sadece Vodafone yönüne ve yurtiçi operatörlere doğru görüntülü konuşma ve ses kullanımları ile mobil internet kullanımı için geçerlidir.
 • Paket kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 28 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 28 günün sonunda silinir; paket tekrar etmez.
 • Paket kapsamında yüklenen haklar sona erdiğinde müşterinin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa dakika, SMS ya da internet kullanımları tarifesinin standart ücreti ile ücretlenir ve TL kullanımları bakiyesinden düşer.
 • Tüm bireysel ön ödemeli müşterilerimiz, kayıt olmaları durumunda bu paketten faydalanabileceklerdir.
 • Kayıt sırasında paket ücretinin ödemesi bayiye yapılır. Müşterinin TL bakiyesinden herhangi bir düşüş olmaz.
 • Bu paket, üst üste 10 kere alınabilecektir. Paketlerin ödemesi bayiye yapılır.
 • Müşterinin sahip olabileceği toplam maksimum paket sayısı 20 adettir. 20 adetin içerisine tüm ek paketler dahildir.
blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.