Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone / Faturasız Gani M Tarifesi(1000 Gani DK, 100 SMS) – 20TL


10.01.2019
3.075
Vodafone / Faturasız Gani M Tarifesi(1000 Gani DK, 100 SMS) – 20TL

Açıklama

Vodafone Faturasız Gani M Tarifesi mevcut Vodafone abonelerinin yararlanabileceği bir tarifedir. Eğer Vodafone’lu iseniz Gani M tarifesinden faydalanabilirsiniz demektir. Bu tarifenin özelliği nedir? diye sorarsanız tarifenizdeki dakikalarınızla isterseniz internete girebilir, isterseniz konuşma yapabilirsiniz. Vodafone Gani Dakikalar, dakikanın bir üst modelidir: Gani DK’lar hem internete girmek hem de konuşmak için kullanılabilir.

Vodafone Faturasız Gani M Tarifesinde şu kadar konuş şu kadar internete gir diye sınırlama yoktur. Gani Dakikalarınızla hangisini ne kadar yapacağınız size kalmış. Tarifendeki dakikalarla ister konuşister internete gir. Mesela 1000 Gani DK’nla 1 ayda 500 DK konuşurken, 500 DK internete girebilirsin.Tarifenizdeki dakikalarla eski GB’lı tarifelerde 30 GB’a denk gelecek kadar bol kullanım yapabilirsin. Mesela 10 saat HD dizi izleyebilir, 5 saat müzik dinleyebilirsin.

Vodafone Faturasız Gani M Tarifesi aynı zamanda bütçenizle dost bir tarifedir. Gani Tarifeler sadece veri indirdiğinde internetinden düşer. Mesela bir gazete sayfasını 20 DK okusandaInstagram’da aynı fotoğrafa 5 DK baksan da tarifenden 1 DK gider. Ya da 1 saatlik videoyu 5 DK’da indirirsen tarifenden 5 Gani DK düşer.

Vodafone Faturasız Gani M Tarifesine güvenebilirsiniz. Gani Tarifeler’de arka planda çalışan uygulamalar kotandan yemez. Mesela Whatsapp’a gelen okunmamış mesajların ya da hava durumu gibi uygulamalar internetinden götürmez. Yani 1 dakikada 100 KB’ın altında kalan kullanımlar kotanızdan düşmez.

Vodafone Faturasız Gani M Tarifesinde internetinizden yemeyen Whatsapp mevcuttur. Gani Tarifesinde Whatsapp sohbet mesajları, sohbet esnasındaki dosya, konum, fotoğraf, video vb. paylaşımı faydaya dahildir. Sesli arama ve görüntülü arama hizmetleri tarifeye dahil değildir.

Kampanya adı

Gani M

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Faturasız

İçerikler

1000 Gani Dakika
Her yöne 100 SMS
Sınırsız Whatsapp

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

Ücretlendirme

Herkes için 20 TL
[sc name=”konuorta”]

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt

GANIM yazıp 7000’e mesaj atarak ya da çağrı merkezi ve diğer kanallar üzerinden tarifeye geçiş yapabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

Abone kalan gani dakika kullanım haklarını sorgulamak ya da internete ve aramaya kaç gani dakika harcadığını ayrı ayrı görebilmek için “gani dakika” yazıp 7000’e ücretsiz olarak gönderebilir. Abone üzerindeki tüm kalan kullanım haklarını görmek için OZET yazıp 7000’e gönderebilir.

Tarife İptali

542 Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak iptal talebinde bulunmalısınız.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Bu tarife bireysel faturasız müşteriler için geçerlidir.
 • Bu tarife kapsamında yurtiçi aramalarda ve yurtiçi mobil internette kullanılabilen ve aynı kota içerisinde yer alan Gani dakika olarak adlandırılmaktadır.
 • Bu tarife kapsamında 20 TL karşılığında 1000 Gani (yurtiçi aramalarda ve yurtiçi mobil internette kullanılabilen 1000 dakika) ve 100 SMS ve internetinizden yemeyen Whatsapp hakkı sunulacaktır. WhatsApp sesli ve görüntülü arama hizmetleri bu hizmete dahil değildir.
 • Bu tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da tarife kapsamında yüklenen dakikalar ve sms hakları sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa yukarıdaki ücretlendirme geçerlidir.
 • Gani dakikalar kapsamında yapılan yurtiçi her yöne yapılan aramalar ve yurtiçi mobil internet kullanımı aynı kotadan düşmektedir.
 • Örnek olarak, 1000 gani dakika hakkı olan bir abone, 10 dakika mobil internet kullanımı yaptıktan sonra yurtiçi her yöne aramalarda ve yurtiçi mobil internette kullanabileceği 990 gani dakikası kalır. Abone daha sonra 20 dakika arama yaparsa, yine aynı kotadan düşer ve yurtiçi her yöne aramalarda ve yurtiçi mobil internette kullanabileceği 970 gani dakikası kalır.
 • Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan hakları bir sonraki döneme devretmez.
 • Gani dakika hakları ile 30 gün içerisinde en fazla kullanılabilecek internet miktarı 30GB’dır.
 • Abonenin kullanımları 30GB’a ulaştığında, kalan gani dakika hakları silinir. Kullanım limitine ulaşılması durumunda abonenin başka bir internet paketi varsa onu kullanmaya devam edebilir, yoksa tarifesinin standart internet ücretiyle ücretlendirilmeye devam eder.
 • Bu tarife kapsamında yurtiçi aramalarda ve yurtiçi mobil internette kullanılabilen gani dakika haklarının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • 60* saniye içerisinde abone 250KB’ın altında mobil internet kullanımı yaparsa, kullanımları gani dakika haklarından ücretlendirilmez.
 • Tarife kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez.
 • Abonenin tarife kapsamındaki dakikaları alabilmesi için herhangi bir yükleme koşulu bulunmamaktadır. Tarife ücreti abonenin bakiyesinden tahsil edilmesiyle birlikte belirtilen içerik abonenin hesabına yüklenir.
 • Tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da tarife kapsamında yüklenen Gani dakikalar sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa dakika ve sms kullanımları tarifenin standart ücreti ile ücretlendirilir.
 • Tarife içeriği yüklendikten 30 gün sonra abonenin bakiyesinde yeterli tutar bulunduğu durumda abonenin tarifesi yenilenir. Yeterli tutar bulunamadığı durumda yeterli bakiye koşulu sağlanana kadar abone yukarıdaki ücretler üzerinden ücretlendirilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.