Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone / Faturasız FreeZone Saçma Güzel 4 GB Kampanyası – 22TL


26.09.2019
3.223
Vodafone / Faturasız FreeZone Saçma Güzel 4 GB Kampanyası – 22TL

Vodafone Faturasız FreeZone Saçma Güzel 4 GB Kampanyası ile 7 – 26 yaş arası tüm genç Vodafone kullanıcıları faydalanabilmektedir. Türkiye’nin en çok tercih edilen operatörü olarak gençler için süper kampanyalar düzenlemektedir. Vodafone Faturasız FreeZone Saçma Güzel 4 GB Kampanyası da sadece onlardan bir tanesidir.

Vodafone Faturasız FreeZone Saçma Güzel 4 GB Kampanyasına gelen müşterilerimiz, Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 250 SMS ve Yurt İçi Her Yöne Cepten 4 GB Mobil İnternet kullanım hakkınız bulunmaktadır. Ayrıca sınırsız WhatsApp kullanımı ile seçeceğin uygulamalardan bir tanesini de kotandan yemez. Vodafone Yanımda uygulamasına girerek içlerinden bir tanesini seçebileceğin, Instagram, Gamer Video veya Müzik paketleri mevcut. Üstelik seçtiğin paket ay boyunca internet kotanızdan yemez.

Vodafone Faturasız FreeZone Saçma Güzel 4 GB Kampanyasından, İçişler Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Kimlik Paylaşımı sisteminden TCKN ve YKN doğrulamaları yapılmış yeni aktivasyon ya da numara taşıma yoluyla son 30 gün içerisinde gelen 7-26 yaş arasındaki faturasız aboneler faydalanacaktır. Tarifeden 26 yaş altı kullanıcı tanımı ile de yararlanmak mümkün olmaktadır.

Kampanya adı

FreeZone Saçma Güzel 4 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Faturasız

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 750 DK
Yurt İçi Her Yöne 250 SMS
Yurt İçi Her Yöne 4 GB Mobil İnternet
Sınırsız WhatsApp
Instagram Paketi
Gamer Video Paketi
Müzik Paketi

Bu kampanya yeni müşteri alımına kapatılmıştır.

Ücretlendirme

Vodafone’a Yeni Gelene: 22TL

Aktivasyon ve detaylar

 • Tarifeye Kayıt

Saçma Güzel Tarifelerin içeriğindeki ek paket faydasından yararlanmak için abonelerin Vodafone Yanımda, Müşteri Hizmetleri, Vodafone Mağazaları veya SMS yolu ile seçim yapmaları gerekmektedir.

 • Kalan Sorgulama

Vodafone Online İşlemlerden.

 • Tarife İptali

542 Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak iptal talebinde bulunmalısınız.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Bu tarifeden, İçişler Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Kimlik Paylaşımı sisteminden TCKN ve YKN doğrulamaları yapılmış yeni aktivasyon ya da numara taşıma yoluyla son 30 gün içerisinde gelen 7-26 yaş arasındaki faturasız aboneler faydalanacaktır. Tarifeden 26 yaş altı kullanıcı tanımı ile de yararlanmak mümkündür.
 • Aboneler bu tarife kapsamında 22TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 750 DK, 250 SMS, 2 GB ve internetinden yemeyen Whatsapp hakkına sahip olurlar.
 • Tarife içerisinde bulunan internetin yemeyen Whatsapp hakkı Whatsapp, Facebook Messenger, Vodafone Message+ ve Vodafone Call+ uygulamaları kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlar.
 • WhatsApp Sesli Arama ve Görüntülü Arama hizmetleri bu faydaya dahil değildir. WhatsApp sohbet mesajları ve sohbet esnasındaki dosya, konum, fotoğraf, video vb. paylaşımı faydaya dahildir.
 • Saçma Güzel 4+ tarifesindeki aboneler tarifeye giriş talebini yaptıktan sonraki ilk 12 ay (365 gün) içerisinde tarife kotasına ek 2GB geçerli aşağıda belirtilen 2 GB Gamer Paketi,2 GB Müzik Paketi ya da 2 GB Sosyal Paketinden yalnızca bir tanesini seçip ücretsiz olarak maksimum 12 ay boyunca kullanabilirler. Bu sürenin bitiminde abonenin seçtiği ek paket abonenin üzerinden silinir. Aşağıda belirtilen paketlerin maksimum 12 ay boyunca içeriklerinin yüklenebilmesi için abonenin her ay tarifesinin düzenli olarak yenilenmesi gerekmektedir. Abone tarifesini yenilemediği durumda ücretsiz faydasından yararlanamamaktadır. Ek paketlerdeki internet sadece belirtilen uygulama gruplarındaki kullanımlar içindir, üyelik için ek bir fayda sağlamamaktadır. Bu ek paketlere ilişkin detaylı bilgiler aşağıda verilmektedir.
 • Bu tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da tarife kapsamında yüklenen dakikalar sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa yukarıdaki ücretlendirme geçerlidir.
 • Tarife kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez.
 • Abonenin tarife kapsamındaki dakikaları alabilmesi için herhangi bir yükleme koşulu bulunmamaktadır. Tarife ücreti abonenin bakiyesinden tahsil edilmesiyle birlikte belirtilen içerik abonenin hesabına yüklenir.
 • Tarife içeriği yüklendikten 30 gün sonra abonenin bakiyesinde yeterli tutar bulunduğu durumda abonenin tarifesi yenilenir. Yeterli tutar bulunamadığı durumda yeterli bakiye koşulu sağlanana kadar abone yukarıdaki ücretler üzerinden ücretlendirilir.
 • Abone tarife değişikliği yaptığı durumda tarifesi kapsamında hattına yüklenen dakikalar 30 günlük dönem sonuna kadar geçerlidir, dönem sonunda silinir.
 • Saçma Güzel 4+ tarifesinden herhangi bir sebeple ayrılan aboneler 30 gün içerisinde tekrar tarifeye giriş yapamazlar.
 • Tarife kapsamındaki dakikalar sadece yurtiçi operatörlere doğru görüntülü konuşma ve ses kullanımları için geçerlidir. Tarife kapsamındaki içerikler roaming, yurtdışını arama, özel servis aramaları, TT servisleri, uydu görüşmeleri ve diğer hizmetlerde geçerli değildir. 444lü numaralara ve 1le başlayan ücretli 3 haneli numaralara doğru yapılan aramalar tarife kapsamındadır.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. blank Yıldız dedi ki:

  Saçma güzel 4 tarifesine Nasıl geçiş yapabiliriz?

  1. blank Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   Bu kampanya sona ermiş bulunuyor. Vodafone’nun diğer tarifelerinden dilediğinize geçiş yapabilirsiniz.

 2. blank Sude dedi ki:

  Bu tarifeye geçmek içi ne yapmaliyz

  1. blank Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   İncelemiş olduğunuz tarife sona ermiş bulunmaktadır.
   Güncel teifelerden Vodafone / Faturasız FreeZone Genç Kolay 4 GB Paketi – 27TL, tarifeye geçiş işlemi için Vodafone mağazalarına giderek satın alabilirsiniz.