Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone / Faturasız FreeZone Saçma Güzel 14 GB Paketi – 43TL


26.09.2019
3.312
Vodafone / Faturasız FreeZone Saçma Güzel 14 GB Paketi – 43TL

Vodafone Faturasız FreeZone Saçma Güzel 14 GB Paketi olarak yeni bir tarife daha sizlerle. Vodafone FreeZone Saçma Güzel 14 faturasız olarak içeriği bol kapsamlı tarifedir. Her yöne doya doya konuş diye 750 DK, 250 SMS, telefonu elinden bıraktırmayacak 14 GB internet. Tarifeye geçişi tamamladıktan sonra Vodafone Yanımda uygulamasına girerek içlerinden bir tanesini seçebileceğin, Instagram, Gamer Video veya Müzik paketleri mevcut. Üstelik seçtiğin paket ay boyunca internet kotandan yemez. Birde sınırsız WhatApp uygulamanız bulunmaktadır.

Vodafone Faturasız FreeZone Saçma Güzel 14 GB Paketine İçişler Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Kimlik Paylaşımı sisteminden TCKN ve YKN doğrulamaları yapılmış yeni aktivasyon ya da numara taşıma yoluyla son 30 gün içerisinde gelen 7-26 yaş arası faturasız aboneler faydalanacaktır. Tarifeden 26 yaş altı kullanıcı tanımı ile de yararlanmak mümkündür.

Sizde Vodafone dünyasına gelerek FreeZone Saçma Güzel 14 avantajlarından yararlanmak isterseniz sizi böyle alalım, en yakın mağazalarımıza bekliyoruz.

Kampanya adı

FreeZone Saçma Güzel 14 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Faturasız

İçerikler

Her yöne 750 DK
Her yöne 250 SMS
Yurt İçi Her Yöne 14 GB Mobil İnternet
Sınırsız WhatsApp
Instagram Paketi
Gamer Video Paketi
Müzik Paketi

Bu kampanya yeni müşteri alımına kapatılmıştır.

Ücretlendirme

Vodafone’a Yeni Gelene: 35TL
 • Tarifeye Kayıt

Saçma Güzel Tarifelerin içeriğindeki ek paket faydasından yararlanmak için abonelerin Vodafone Yanımda, Müşteri Hizmetleri, Vodafone Mağazaları veya SMS yolu ile seçim yapmaları gerekmektedir.

 • Kalan Sorgulama

Vodafone Online İşlemlerden.

 • Tarife İptali

542 Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak iptal talebinde bulunmalısınız.

Kampanya Detaylarını Gör
 • İçişler Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Kimlik Paylaşımı sisteminden TCKN ve YKN doğrulamaları yapılmış yeni aktivasyon ya da numara taşıma yoluyla son 30 gün içerisinde gelen 7-26 yaş arası faturasız aboneler faydalanacaktır. Tarifeden 26 yaş altı kullanıcı tanımı ile de yararlanmak mümkündür
 • Aboneler bu tarife kapsamında 43TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 750 DK, 250 SMS, 7GB ve internetinden yemeyen Whatsapp hakkına sahip olurlar.
 • Tarife içerisinde bulunan internetin yemeyen Whatsapp hakkı Whatsapp, Facebook Messenger, Vodafone Message+ ve Vodafone Call+ uygulamaları kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlar.
 • WhatsApp Sesli Arama ve Görüntülü Arama hizmetleri bu faydaya dahil değildir. WhatsApp sohbet mesajları ve sohbet esnasındaki dosya, konum, fotoğraf, video vb. paylaşımı faydaya dahildir.
 • Saçma Güzel 14 tarifesindeki aboneler tarifeye giriş talebini yaptıktan sonraki ilk 12 ay (365 gün) içerisinde tarife kotasına ek 7 GB geçerli aşağıda belirtilen 7 GB Gamer Paketi,7 GB Müzik Paketi ya da 7 GB Sosyal Paketinden yalnızca bir tanesini seçip ücretsiz olarak maksimum 12 ay boyunca kullanabilirler. Bu sürenin bitiminde abonenin seçtiği ek paket abonenin üzerinden silinir. Aşağıda belirtilen paketlerin maksimum 12 ay boyunca içeriklerinin yüklenebilmesi için abonenin hey ay tarifesinin düzenli olarak yenilenmesi gerekmektedir. Abone tarifesini yenilemediği durumda ücretsiz faydasından yararlanamamaktadır. Ek paketlerdeki internet sadece belirtilen uygulama gruplarındaki kullanımlar içindir, üyelik için ek bir fayda sağlamamaktadır. Bu ek paketlere ilişkin detaylı bilgiler aşağıda verilmektedir.
 • Bu tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da tarife kapsamında yüklenen dakikalar sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa yukarıdaki ücretlendirme geçerlidir.
 • Tarife kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez.
 • Abonenin tarife kapsamındaki dakikaları alabilmesi için herhangi bir yükleme koşulu bulunmamaktadır. Tarife ücreti abonenin bakiyesinden tahsil edilmesiyle birlikte belirtilen içerik abonenin hesabına yüklenir.
 • Tarife içeriği yüklendikten 30 gün sonra abonenin bakiyesinde yeterli tutar bulunduğu durumda abonenin tarifesi yenilenir. Yeterli tutar bulunamadığı durumda yeterli bakiye koşulu sağlanana kadar abone yukarıdaki ücretler üzerinden ücretlendirilir.
 • Abonelere tarife yenilemelerinden önce bilgi verilir.
 • Abone tarife değişikliği yaptığı durumda tarifesi kapsamında hattına yüklenen dakikalar 30 günlük dönem sonuna kadar geçerlidir, dönem sonunda silinir.
 • Tarife kapsamındaki dakikalar sadece yurtiçi operatörlere doğru görüntülü konuşma ve ses kullanımları için geçerlidir. Tarife kapsamındaki içerikler roaming, yurtdışını arama, özel servis aramaları, TT servisleri, uydu görüşmeleri ve diğer hizmetlerde geçerli değildir. 444lü numaralara ve 1le başlayan ücretli 3 haneli numaralara doğru yapılan aramalar tarife kapsamındadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Yakup dedi ki:

  Saçma 14 tarifesine nasıl gecerim

  1. Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   Bu tarife sona ermiş bulunuyor. Vodafone FreeZone tarifelerinden diğerlerini sitemiz üzerinden inceleyerek geçiş işleminizi tamamlayabilirsiniz. .

 2. mert dedi ki:

  Paketi nasıl iptal edebilirim

  1. Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   Vodafone 7000’i ya da Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak iptal edebilirsiniz.