Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone / Faturasız FreeZone Saçma Güzel 10 GB Paketi – 35TL


26.09.2019
773
Vodafone / Faturasız FreeZone Saçma Güzel 10 GB Paketi – 35TL

Vodafone Faturasız FreeZone Saçma Güzel 10 GB Paketi ile faturasız Vodafone tarifelerinden yararlanmak isteyen 7 – 26 yaş arası müşterilerimiz faydalanabilmektedir. Vodafone Faturasız FreeZone Saçma Güzel 10 GB Paketi ile bol bol konuşmalar yapabilir, dilediğiniz kadar mesajlaşabilirsiniz. Birde istediğinizden de fazlası olarak cep mobil internetiniz bulunmaktadır.

Vodafone Faturasız FreeZone Saçma Güzel 10 GB Paketine gelen müşterilerimiz, Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 250 SMS ve Yurt içi Her Yöne Cep Mobil 10 GB İnternet kullanım hakkınız bulunmaktadır. Ayrıca sınırsız WhatsApp kullanımınız bulunmakta olup Vodafone Yanımda uygulamasına girerek içlerinden bir tanesini seçebileceğiniz, Instagram, Gamer Video veya Müzik paketleri mevcuttur. Üstelik seçtiğin paket ay boyunca internet kotandan yemez.

Vodafone Faturasız FreeZone Saçma Güzel 10 GB Paketinden, İçişler Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Kimlik Paylaşımı sisteminden TCKN ve YKN doğrulamaları yapılmış yeni aktivasyon ya da numara taşıma yoluyla son 30 gün içerisinde gelen 7-26 yaş arası faturasız aboneler faydalanacaktır. Tarifeden 26 yaş altı kullanıcı tanımı ile de yararlanmak mümkündür.

Kampanya adı

FreeZone Saçma Güzel 10 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Faturasız

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 750 DK
Yurt İçi Her Yöne 250 SMS
Yurt İçi Her Yöne 10 GB Mobil İnternet
Sınırsız WhatsApp
Instagram Paketi
Gamer Video Paketi
Müzik Paketi

Bu kampanya yeni müşteri alımına kapatılmıştır.

Ücretlendirme

Vodafone’a Yeni Gelene: 35 TL

Aktivasyon ve detaylar

 • Tarifeye Kayıt

Saçma Güzel Tarifelerin içeriğindeki ek paket faydasından yararlanmak için abonelerin Vodafone Yanımda, Müşteri Hizmetleri, Vodafone Mağazaları veya SMS yolu ile seçim yapmaları gerekmektedir.

 • Kalan Sorgulama

Vodafone Online İşlemlerden.

 • Tarife İptali

542 Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak iptal talebinde bulunmalısınız.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Bu tarifeden İçişler Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Kimlik Paylaşımı sisteminden TCKN ve YKN doğrulamaları yapılmış yeni aktivasyon ya da numara taşıma yoluyla son 30 gün içerisinde gelen 7-26 yaş arası faturasız aboneler faydalanacaktır. Tarifeden 26 yaş altı kullanıcı tanımı ile de yararlanmak mümkündür
 • Aboneler bu tarife kapsamında 35 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 750 DK, 250 SMS, 5 GB ve internetinden yemeyen Whatsapp hakına sahip olurlar.
 • Tarife içerisinde bulunan internetin yemeyen Whatsapp hakkı Whatsapp, Facebook Messenger, Vodafone Message+ ve Vodafone Call+ uygulamaları kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlar.
 • WhatsApp Sesli Arama ve Görüntülü Arama hizmetleri bu faydaya dahil değildir. WhatsApp sohbet mesajları ve sohbet esnasındaki dosya, konum, fotoğraf, video vb. paylaşımı faydaya dahildir.
 • Saçma Güzel 10 tarifesindeki aboneler tarifeye giriş talebini yaptıktan sonraki ilk 12 ay (365 gün) içerisinde tarife kotasına ek 5 GB geçerli aşağıda belirtilen 5 GB Gamer Paketi,5 GB Müzik Paketi ya da 5GB Sosyal Paketinden yalnızca bir tanesini seçip ücretsiz olarak maksimum 12 ay boyunca kullanabilirler. Bu sürenin bitiminde abonenin seçtiği ek paket abonenin üzerinden silinir. Aşağıda belirtilen paketlerin maksimum 12 ay boyunca içeriklerinin yüklenebilmesi için abonenin her ay tarifesinin düzenli olarak yenilenmesi gerekmektedir. Abone tarifesini yenilemediği durumda ücretsiz faydasından yararlanamamaktadır. Ek paketlerdeki internet sadece belirtilen uygulama gruplarındaki kullanımlar içindir, üyelik için ek bir fayda sağlamamaktadır. Bu ek paketlere ilişkin detaylı bilgiler aşağıda verilmektedir.
 • Bu tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da tarife kapsamında yüklenen dakikalar sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa yukarıdaki ücretlendirme geçerlidir.
 • Tarife kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez.
 • Abonenin tarife kapsamındaki dakikaları alabilmesi için herhangi bir yükleme koşulu bulunmamaktadır. Tarife ücreti abonenin bakiyesinden tahsil edilmesiyle birlikte belirtilen içerik abonenin hesabına yüklenir.
 • Tarife içeriği yüklendikten 30 gün sonra abonenin bakiyesinde yeterli tutar bulunduğu durumda abonenin tarifesi yenilenir. Yeterli tutar bulunamadığı durumda yeterli bakiye koşulu sağlanana kadar abone yukarıdaki ücretler üzerinden ücretlendirilir.
 • Abone tarife değişikliği yaptığı durumda tarifesi kapsamında hattına yüklenen dakikalar 30 günlük dönem sonuna kadar geçerlidir, dönem sonunda silinir.

blank

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.