Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone / Faturasız FreeZone Genç Kolay Oyun 16 GB Paketi – 44TL


08.12.2020
342
Vodafone / Faturasız FreeZone Genç Kolay Oyun 16 GB Paketi – 44TL

Vodafone Faturasız FreeZone Genç Kolay Oyun 16 GB Paketi, Paketini satın alarak anında kullanmaya başlayabileceğiniz bir paket olmaktadır. Vodafone olarak Genç Kolay Oyun Paketi siz değerli genç müşterilerimize de avantajlar içeriğinde sunuyoruz. Vodafone Faturasız FreeZone Genç Kolay Oyun 16 GB Paketi 7 – 26 yaş arasında genç müşterilerimiz için süper içeriklerin bulunduğu gençlerimize aradıkları her içeriği bulabilecekleri bir paket kampanyasıdır. Üstelik geniş içeriğine nazaran uygun fiyatı ile dikkatleri üzerine çekmiş bulunmaktadır. Paketi satın almak için Vodafone yanımda uygulaması üzerinden kredi kartınla gerçekleştirebileceğiniz gibi Vodafone mağazalarına gelerek de satın alma işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca pakete kayıt işlemini satın alma işlemi esnasında gerçekleştirebiliyorsunuz. Kampanyaya Vodafone Faturasız ve Vodafone’a yeni gelen müşterilerimiz dahil olabilmektedir. Kampanya paketini satın aldıktan sonra bekleme yapmanıza gerek kalmadan kullanım sağlayabilirsiniz. Ayrıca bekleme yapmaya ve ara ara para yüklemesi yapmanıza da gerek bulunmamaktadır.

Vodafone Faturasız FreeZone Genç Kolay Oyun 16 GB Paketine gelen müşterilerimiz paketi satın aldıkları takdirde, Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika Konuşma, Yurt İçi Her Yöne 250 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 9 GB İnternet + 7 GB Freezone Güzellikleri yönüne kullanım hakkına sahip olmaktadırlar. Ayrıca kullanım hakkı bittikten sonra ay içerisinde dilediğiniz kadar satın alma işlemi yapabilirsiniz. Alınan kullanım hakları 28 gün geçerli olmaktadır.

Vodafone Faturasız FreeZone Genç Kolay Paket ve Avantajları Nelerdir?

Vodafone Faturasız FreeZone Genç Kolay Paket ve Avantajları Nelerdir? Tüm bireysel faturasız abonelerin faydalanabileceği avantajlı bir kampanya olmaktadır.

 • Vodafone bayilerine giderek TL bakiyenizle satın alma yapılamaz, direk olarak nakit, banka ya da kredi kartınızla satın almanız gerekmektedir.
 • Vodafone Faturasız FreeZone Genç Kolay Oyun 16 GB Paketini satın aldığınızda içerisindeki tüm kullanım haklarınızı dilediğiniz gibi kullanma hakkına sahip olursunuz.
 • Vodafone Faturasız FreeZone Genç Kolay Oyun 16 GB Paketini satın aldıktan sonra 28 günlük kullanım hakkınız bulunmaktadır. 28 günün sonunda kalan haklarınız bir sonraki aya devretmez. Tekrar satın almanız gereklidir.
 • Vodafone Faturasız FreeZone Genç Kolay Oyun 16 GB Paketinin fiyat içerisine telsiz kullanım ücreti de dahildir.
 • Vodafone Faturasız FreeZone Genç Kolay Oyun 16 GB Paketindeki kullanım hakkınız bittiğinde ay içerisinde en fazla üst üste 10 defaya kadar satın alabilirsiniz.
 • Vodafone Faturasız FreeZone Genç Kolay Oyun 16 GB Paketini Vodafone mağazalarından ve Vodafone Yanımda uygulaması ve bankalar üzerinden satın alabilirsiniz.

Kampanya adı

FreeZone Genç Kolay Oyun 16 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Faturasız

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 250 SMS
Yurt İçi Her Yöne 9 GB İnternet + 7 GB FreeZone Yönüne

Ücretlendirme

Vodafone Faturasız: 44 TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt

Pakete kayıt bayi ya da Yanımda uygulamasından satın alma sırasında gerçekleştirilmektedir.

Kalan Sorgulama

Vodafone Yanımda uygulamasından sorgulayabilirsiniz.

Tarife İptali

Paket 28 günün sonunda otomatik olarak sona erecektir.

Kampanya Detaylarını Gör
 • FreeZone Genç Kolay Oyun Paket 16 GB paketi, tüm bireysel faturasız Vodafone müşterileri faydalanabilecektir.
 • Paketi alan müşteriler, bu paket kapsamında kapsamın da 44 TL karşılığında yurt içi her yöne 750 dakika, yurt içi her yöne 250 SMS, yurt içi her yöne 9 GB ve Freezone yönüne 7 GB İnternet tarife, aşım, ek paket ve Telsiz Kullanım ödemesi için kullanılabilecek 2,5TL sahibi olurlar.
 • Paket kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 28 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 28 günün sonunda silinir; paket tekrar etmez.
 • Paket ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da paket kapsamında yüklenen dakika, internet, SMS ve TL hakkı sona erdiğinde müşterinin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa ses, data kullanımları paketin standart ücreti ile ücretlenir ve TL kullanımları ana bakiyesinden düşer.
 • Tüm bireysel ön ödemeli müşterilerimiz, kayıt olmaları durumunda bu paketten faydalanabileceklerdir.
 • Kayıt sırasında paket ücretinin ödemesi bayiye yapılır. Müşterinin TL bakiyesinden herhangi bir düşüş olmaz.
 • Paket içeriği yüklendikten 28 gün sonra müşterinin paketi otomatik olarak iptal olur. Paket tekrar etmez.
 • Bu paket, paket müşteriliği süresince 10 kere alınabilecektir.
 • Müşterilere paket kullanım bitiş tarihi hakkında bilgi verilir.
 • Müşteri paket değişikliği yaptığı durumda paketi kapsamında hattına yüklenen dakika hakkı 28 günlük dönem sonuna kadar geçerlidir, dönem sonunda silinir.
 • Müşteriler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.
 • Paket kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez.
 • Paket kapsamında kazanılan içerikler ücretsiz olarak sorgulanabilir.
blank

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.