Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone / Faturasız 10 GB Yaz Paketi Kampanyası – 19TL


25.08.2020
628
Vodafone / Faturasız 10 GB Yaz Paketi Kampanyası – 19TL

Vodafone Faturasız 10 GB Yaz Paketi Kampanyası ile tüm faturasız abonelerimiz yaz boyunca internetsiz kalmayacak. Bulunduğunuz Vodafone tarifesindeki internetiniz yaz boyunca internet kullanımlarınızda yeterli gelmiyor ise hemen tüm faturasız abonelerimizin satın alabileceği ve internet keyfini doyasıya yaşayabileceği paket 10 GB Yaz Paketi sizleri bekliyor. Bulunduğunuz tarifenize ek olarak anında satın alabileceğiniz süper kampanya tüm Vodafone faturasız abonelerimizi beklemektedir.

Vodafone tarafından tüm faturasız bireysel aboneler için düzenlenmiş olan kampanyadan hemen anında satın alarak faydalanmaya başlayabilirsiniz. Vodafone Faturasız 10 GB Yaz Paketi kampanyası tüm faturasız bireysel abonelerimiz tarafından üs üste 10 kez satın alınabilmektedir. Satın alınan her bir Vodafone 10 GB Yaz Paketi Kampanyası 10 gün geçerli olmaktadır. Vodafone Faturasız aboneler de yaz boyunca internetsiz kalmasın, internet keyfini diledikleri gibi yaşasın diye Vodafone kendileri için özel kampanya düzenlemiş bulunuyor. Vodafone ile yaz boyunca sende internet keyfini dilediğin gibi yaşa!

Vodafone Faturasız 10 GB Yaz Paketi Kampanyası Nedir?

Vodafone Faturasız 10 GB Yaz Paketi Kampanyası Nedir? Vodafone’nun faturasız aboneleri için düzenlemiş olduğu yaza özel tarifelerindeki internet bittiğinde satın alabilecekleri Yaz Paketi kampanyası olmaktadır. Düzenlenen kampanyadan tüm Vodafone Faturasız aboneleri yaz boyunca faydalanabileceklerdir. Vodafone Faturasız aboneler belirtilen 10 GB Yaz Paketi kampanyası ile belirtilen içerikten üst üste en fazla 10 kez satın alabilir.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Vodafone Faturasız 10 GB Yaz Paketi Kampanya Detayları

  • Vodafone Yaz Paketi 10 GB Kampanyası ek paketinden tüm bireysel aboneler faydalanabilmektedir.
  • Vodafone Yaz Paketi 10 GB Kampanyası için tüm vergiler dahil 19 TL olmaktadır.
  • Vodafone Yaz Paketi 10 GB Kampanyası ile belirtilen ek paket üst üste en fazla 10 defa satın alınabilmektedir.
  • Vodafone Yaz Paketi 10 GB Kampanyası ile ek paketten satın alan faturasız abonelere 10 gün boyunca geçerli olan 10 GB internet yüklenmektedir.
  • Vodafone Yaz Paketi 10 GB Kampanyası içerisinde bulunan 10 GB internet kullanım hakkı sadece yurt içi kullanımlarda geçerli olmaktadır.
  • Vodafone Yaz Paketi 10 GB Kampanyası ile abonelere sağlanan paket içerisindeki kullanımlar gelecek olan onay SMS’nin ardından geçerli olacaktır.
  • Vodafone Yaz Paketi 10 GB Kampanyası ile belirtilen süre içerisinde kullanılmayan haklarınız silinir.
  • Vodafone Yaz Paketi 10 GB Kampanyası ile paket içerisinde bulunan haklarınız başka bir kullanıcıya devredemez.
  • Vodafone Yaz Paketi 10 GB Kampanyası ile paketin şartlarında değişiklik yapma ve gerekli gördüğü zaman sonlandırma hakkına sahip olmaktadır.

Vodafone Mobil Ödemeyi Açın Hediye 1 GB Kazanın!

Vodafone Faturalı Hat Kullanana Vodafone TV Hediye

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.