Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone / Faturalı Süper Uyumlu 10 GB Kampanyası – 35TL


28.12.2020
2.149
Vodafone / Faturalı Süper Uyumlu 10 GB Kampanyası – 35TL

Vodafone Faturalı Süper Uyumlu 10 GB Kampanyası, Vodafone devreden uyumlu tarifelerden sonra yepyeni bir tarife ile karşınızdayız. Kullanmadığınız içerikleri bir sonraki aya devreden tarifeleri ile Uyumlu tarifeleri en çok tercih edilenler arasında yer almaktaydı. Vodafone yaptığı yeni tarifesi ile bizleri şaşırtmaya devam ediyor. En son Vodafone Süper Uyumlu 10 GB Kampanyası ile ihtiyacınıza göre hazırlayabileceğiniz tarife sizleri bekliyor.

Vodafone Faturalı Süper Uyumlu 10 GB kampanyasını diğer uyumlu tarifelerden ayıran en belirgin özellik kullanmadığınız haklarınızın bir sonraki aya devretmemesi olmaktadır. Diğer uyumlu tarifelere göre aradaki farklılık da taifenizi her fatura döneminde kendi ihtiyacınıza göre değişiklik yapabilmeniz olmaktadır. Vodafone Faturalı Süper Uyumlu 10 GB kampanya içeriğini her fatura dönemi sadece Vodafone yanımda uygulaması üzerinden değiştirebilirisiniz.

Vodafone Faturalı Süper Uyumlu 10 GB Kampanyasına gelen müşterilerimiz, tarifenin kullanım hakları üzerinde değişiklik yapmadıkları takdirde Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika, Yurt İçi her Yöne 500 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 10 GB Cepten Mobil İnternet kullanım hakkına sahip olacaklardır. Vodafone Faturalı Süper Uyumlu 10 GB tarifesindeki kullanım haklarınız bittiğinde faturanızın aşılmasını istemiyorsanız tarifede bulunduğunuz her ay için +7TL ödeme yaparak siz talep etmediğiniz müddetçe fatura tutarınız asla aşılmıyor, fatura içerikleriniz limiti son bulduğunda faturanız kendiliğinden duruyor.

Vodafone Faturalı Süper Uyumlu 10 GB tarifesindeki kullanım haklarınız bittiğinde, eğer talep ederseniz tarifede bulunduğunuz her ay için +7TL karşılığında ekstra Yurtiçi Her Yöne 100 Dakika, Yurtiçi Her Yöne 100 SMS ve Yurtiçi Her Yöne 1 GB Cep Mobil İnternet içeriği, tarife aşımı ile aranıza emniyet ağı örüyor. Koruma özelliği tarifenizdeki kullanım hakları bittiğinde otomatik olarak devreye girmektedir.

Kampanya adı

Süper Uyumlu 10 GB Kampanyası

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 500 SMS
Yurt İçi Her Yöne 10 GB Cepten Mobil İnternet

+7 TL Ödeme İle

Yurtiçi Her Yöne 100 Dakika
Yurtiçi Her Yöne 100 SMS
Yurt içi Her Yöne 1 GB Cep Mobil İnternet ile Tarife Aşımı ile Aranıza Ağ örebilirsiniz.

+7TL Ödeme İle

Tarife İçeriğindeki Kullanımlarınız Bittiğinde Otomatik Olarak Faturanız Durdurulur.

Ücretlendirme

Taahhütlü İlk 3 Ay: 35TL, Sonraki 12 Ay 39TL
Taahhütsüz: 59TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarife Kayıt

Vodafone Mağazalarına gelerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ya da Vodafone Online İşlemlerden başvuruda bulunabiliriniz.

Kalan Sorgulama

Abone devreden haklarını Müşteri Hizmetleri, Vodafone Cep Merkezleri ve self service kanallarından sorgulayabilir

Tarife İptali

Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Tarife faturalı bireysel abonelerin kullanımı içindir.
 • Süper Uyumlu 10 GB tarifesini seçen aboneler aylık kontratsız 59TL karşılığında yurt içi her yöne 750 dakika arama, yurt içi her yöne 500 SMS gönderme ve yurt içi 8 + 2 GB cepten internet faydalarını kullanma hakkına sahip olur.
 • Tarife kapsamındaki kalan dakikalar, SMS ve internet hakkı bir sonraki aya devretmez.
 • Tarife dahilinde değişim yapılan içerikler yalnızca her fatura dönemi için 1 kez gerçekleştirilmektedir.
 • Tarife dahilindeki dakikaların bitirilmesi durumunda yurtiçi diğer mobil operatörler yönüne aramalar 61,34KR/DK olacak şekilde ücretlendirilecektir. Aramalar için ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. Tarife dahilindeki SMS’in bitmesi durumunda yurt içi SMS’lerin her biri 44,09 KR olacak şekilde ücretlendirilecektir.
 • Tarife dahilindeki kullanım haklarının bitmesi durumunda aboneler SMS ile bilgilendirilir.
 • Aboneye Vodafone tarafından gönderilen SMSler farklı sistemler aracılığıyla gönderilebildiği için SMS’lerin sırası yapılan işlemlerin sırasından farklı sırada olabilir.

Hediye 10 GB Paketi

 • Paketten yalnızca yeni aktivasyon, numara taşıma yoluyla son 30 gün içinde gelen faturalı Vodafone müşterileri ile faturasız tarifelerden yeni müşteri alımına açık faturalı tarifelere geçen Vodafone müşterileri faydalanabilirler.
 • Paket yalnızca yeni müşteri alımına açık olan tarifeler ile geçerli olacaktır. Yeni müşteri alımına açık tarifelere www.vodafone.com.tr linki üzerinden ulaşılabilir.
 • Paket Redli Özel 15, Redli Özel 25, Saçma Güzel 4, Saçma Güzel 6, Saçma Güzel 8, Saçma Güzel 10, Saçma Güzel 16, Saçma Güzel Online M, Saçma Güzel Online S, Saçma Güzel Online L tarifeleri için geçerli değildir.
 • Paket kapsamında müşterilere 12 ay geçerli aylık 5 GB yurt ici internet kullanım hakkı ücretsiz promosyon olarak verilir. Ay ile kastedilen fatura dönemidir.
 • Müşteriler pakete Vodafone Yanımda uygulamasında “Ek Paket Al” sayfası üzerinden giriş yapabilirler.
 • Paketin geçerlilik süresi onay SMS’inin gelmesinin ardından başlar.
 • Paket 12 ay boyunca ücretsiz ve otomatik olarak fatura dönemlerinde yenilenir. 12 ayın sonunda kendiliğinden iptal olur.
 • Paket kapsamında yüklenen içerik fatura dönemi bağımlıdır. Kullanılmayan bakiyeler fatura dönemi sonuna silinir; bir sonraki aya devretmez.
 • 12 aylık kullanım süresi bittiğinde müşteriye SMS ile bilgi verilir.
 • Paketin 80-100 kullanım bilgilendirme SMS’leri ayrıca hesaplanarak gönderilir.
 • Paketten çıkış yapıldığında yüklenen faydalar paketin geçerlilik süresinin sonuna kadar kullanılabilir.
 • Paketin geçerli olmadığı bir tarifeye geçildiği durumda paket iptal edilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.