Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone / Faturalı FreeZone Online Genç S, 12 GB – 35TL


20.01.2020
893
Vodafone / Faturalı FreeZone Online Genç S, 12 GB – 35TL

Vodafone Faturalı FreeZone Online Genç S, 12 GB Kampanyası, tarifeleri ile gençlerimizin yüzleri gülüyor. Vodafone’nun düzenlediği FreeZone Online Genç S, 12 GB Kampanyası sadece 26 yaş ve altı gençlerimiz içindir. Sadece ve sadece Online olarak başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca tarifeye gelen müşterilerimizin İlk 3 Ay cezasız çıkış hakkı bulunmaktadır.

Vodafone Faturalı FreeZone Online Genç S, 12 GB Kampanyası sadece online olarak başvuruda bulunulabilecektir. Hemen Online’a Özel tarife avantajlarını yakalayın hem de başvurunuzu internetten yapın SIM kartınızı siz neredeyseniz oraya ücretsiz getirelim. Vodafone Faturalı FreeZone Online Genç S, 12 GB Kampanyası sadece dijitale özel. Yani sadece internetten alabilirsin. Öyle “gideyim mağazadan alayım” gibi bir şey yok yani, böyle güzeli orada da yok zaten. Kapına kadar getirme işi de bizde.

Vodafone Faturalı FreeZone Online Genç S, 12 GB Kampanyası içeriğini istediğin gibi oluşturup, ayda bir defa da değiştirebiliyorsun. Örneğin bir ay Müzik Paketi,  sonraki ay Gamer Video, diğer ayda da Instagram Paketi’ni seçebilirsin mesela. “Vodafone’a geçtim, tarifemi seçtim, daha da değiştiremem” gibi bir durum da yok. Online Tarifeler seni zorlamaz, sıkmaz, taahhüt istemez. Ne zaman istersen o zaman değiştirebilirsin. FreeZone Online Genç S, 12 GB Kampanyasında Whatsapp kullanımlarına görüntülü ve sesli görüşmeler dahil değil ancak dosya, konum, fotoğraf, video gibi paylaşımlarının hepsi dahildir.

Vodafone Faturalı FreeZone Online Genç S, 12 GB Kampanyasına gelen müşterilerimiz, geçiş yaptıktan sonra ilk 3 ay içerisinde cezasız çıkış yapabilmektedirler. Tarifeye gelenlere İlk Ay 10 GB Bedava İnternet kullanım hakkı sunulacaktır. Ayrıca ilk 12 ay boyunca geçerli olan aylık 4 GB Bedava İnternet Vodafone Yanımda uygulamasında sizleri beklemektedir. Vodafone faturalı freeZone Online Genç S, 12 GB Kampanyası içeriği ise, Yurt İçi her Yöne 1000 Dakika, Yurt İçi Her Yana 100 SMS ve Yurt İçi Her Yöne Toplamda 12 GB İnternet kullanım hakkına sahip olacaklardır.

Sizde FreeZone Online Genç S, 12 GB Kampanyası geçmek istiyorsanız hemen dijital ortamdan satın alabilirsiniz.

FreeZone Online Genç S, 12 GB Kampanyasının detaylarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

Kampanya adı

   FreeZone Online Genç S, 12 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 1000 DK
Yurt İçi Her Yöne 100 SMS / MMS
Yurt İçi Her Yöne Toplam 12 GB Mobil İnternet
İlk 3 Ay Cezasız Çıkış Hakkı
İlk Ay 10 GB İnternet Hediye
İNSTAGRAM Paketi
Gamer Video Paketi
Müzik Paketi
Sınırsız Whatsapp Paketi

Bu kampanya yeni müşteri alımına kapatılmıştır. 

Ücretlendirme

Taahhütlü : 35TL
Taahhütsüz : 55TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt:

Numara taşıma ya da yeni hat alımı ile geçmek istiyorsanız, Online olarak başvuru yaparak,

mevcut faturalı Vodafone tarifelerinden birindeysen Vodafone Yanımda üzerinden geçiş yapabilirsin.

Kalan Sorgulama:

Vodafone Online İşlemlerden. OZET yazıp 7000’e göndererek.

Tarife İptali:

542 Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak iptal talebinde bulunmalısınız.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Tarife Vodafone.com.tr üzerinden başvurarak Vodafone’a son 30 gün içerisinde hattını taşıyarak veya yeni hat alarak gelen faturalı bireysel abonelerin kullanımı içindir.
 • Genç Online S Paketi kullanan aboneler aylık kontratsız 55 TL karşılığında, yurt içi her yöne 1000 dakika arama, yurt içi her yöne 100 SMS veya MMS gönderme, yurt içi 4GB cepten internet, Freezone Güzelliği Paketi kapsamında Youtube, izlesene.com, Spotify, Power App, Fenomen, Karnaval, Facebook, Instagram ve Twitter yönlerine yurt içi 4 GB ve kotadan düşmeyen iletişim faydalarını kullanma hakkına sahip olur.
 • Tarife 25 yaş ve altındaki müşterilerimiz için geçerlidir. Hat sahibinin ya da mernis ile akrabalığı doğrulanan hat kullanıcısının 25 yaş ve altında olması yeterlidir.
 • Bir abone sadece 1 tane Faturalı Gençlik/ Online tarifesinden faydalanabilir.
 • Bir abone kendi üzerine azami 1 adet hattı ile tarifeden faydalanabilir. Tarifelere referans ile abonelik yapılamaz.
 • Tarifedeki aboneler bakiyelerini OZET yazıp 7000’e yollayarak öğrenebilirler.
 • Tarife dahilindeki dakikaların bitirilmesi durumunda yurtiçi diğer mobil operatörler yönüne aramalar, her dakika 61,34 KR olacak şekilde ücretlendirilecektir. Aramalar için ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Tarife dahilindeki SMS’in bitmesi durumunda yurt içi SMS’lerin her biri 44,09 KR olacak şekilde ücretlendirilecektir.
 • Tarife dahilindeki MMS’in bitmesi durumunda yurt içi MMS’lerin her biri 90 KR olacak şekilde ücretlendirilecektir.
 • Tarife dahilindeki internetin bitmesi durumunda yurt içi internet kullanımı her 100 KB’ı 0,57KR olacak şekilde ücretlendirilecektir. İnternet için ücretlendirme periyodu 32KB’dır.
 • Tarife dahilindeki kullanım haklarının bitmesi durumunda aboneler SMS ile bilgilendirilir.
 • Abonelerin yurt içinde kullanım yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde abonelere Avantajlı Aşım Internet Paketi, Avantajlı Aşım Konuşma Paketi ve Avantajlı Aşım SMS Paketi seçenekleri otomatik olarak tanımlanmaktadır. Paket aylık olarak yenilenir. Talep eden aboneler Avantajlı Aşım Internet Paketi, Avantajlı Aşım Konuşma Paketi ve Avantajlı Aşım SMS Paketi seçeneklerini iptal edebilirler.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.