Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone / Faturalı Red’li Yaz Sosyal 12 GB Paketi – 79 TL


11.10.2019
943
Vodafone / Faturalı Red’li Yaz Sosyal 12 GB Paketi – 79 TL

Vodafone’a yeni gelen müşterilerimize Yaz fırsatları devam ediyor. Vodafone Faturalı Red’li Yaz Sosyal 12 GB Paketine gelen müşterilerimiz Sosyal içeriklerden dilediğince faydalanabiliyor. Üstelik tarifenizde yer alan Vodafone Sosyal Pass ile en popüler sosyal medya uygulamaları internetinizden yemeden size ulaşıyor. Vodafone Faturalı Red’li Yaz Sosyal 12 GB Paketi ile yaz aylarında yüzünüzden gülümseme hiç eksik olmayacak.

Vodafone Faturalı Red’li Yaz Sosyal 12 GB Paketine gelen müşterilerimiz, Yurt İçi Her Yöne 1500 Dakika Konuşma, Yurt İçi Her Yöne 250 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 12 GB İnternet içeriklerinden doyasıya faydalanabilmektedir. Üstelik Popüler Medya Uygulamaları facebook, Instagram ve twitter kullanımlarınız internet kotanızdan yemeden dilediğiniz gibi sörf yapabilirsiniz. Daha bitmedi Vodafone’lular ve Sabit hatlar yönüne sınırsız konuşmada ekstra olarak müşterilerimize hediye!

Vodafone Faturalı Red’li Yaz Sosyal 12 GB Paketinden faturalı bireysel aboneler faydalanabilir. Tarifelere yeni hat tesis ederek, Vodafone’un faturasız tarifelerinden geçiş yaparak, diğer operatörlerden numara taşıyarak veya Vodafone’un mevcut faturalı tarifelerinden geçiş yapılabilir.

Vodafone Faturalı Red’li Yaz Sosyal 12 GB Paketine geçiş işlemleri için aşağıdaki detayları inceleyebilirsiniz.

Kampanya adı

Red’li Yaz Sosyal 12 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 1500DK
Yurt İçi Her Yöne 250SMS
Yurt İçi Her Yöne Cepten 12 GB İnternet
Vodafone Aboneleri ve Sabit Hatlarla Sınırsız Konuşma
Sınırsız facebook
Sınırsız Instagram
Sınırsız twitter

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Ücretlendirme

Kontratlı aboneler için 79 TL
Kontratsız aboneler için 109 TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt:

Tarifeye müşteri hizmetleri ve Vodafone bayileri kanallarından giriş yapılabilir.

Kalan Sorgulama:

OZET, DK, SMS, INTERNET SORGU yazıp 7000’e ücretsiz SMS gönderebilirler.

Tarife İptali:

Başka bir tarife seçilmesi durumunda Benim Passım tarifesinden çıkış gerçekleşmiş olur.

Vodafone Faturalı Red’li Yaz Sosyal 12 GB Paketine geçmek için size sayabileceğimiz birçok avantaj bulunmaktadır. Bu avantajlardan faydalanmak isterseniz, tarifenin verdiği avantajları aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.

Plaj Ayrıcalıkları

Çeşme, Bodrum ve Kaş’da popüler plajlarda %50’ye varan indirimler

Bodrum, Çeşme, Kaş, Kalkan ve Göcek’te seçkin restoran ve kafelerde indirim

Seçkin otellerde Redlilere özel fiyatlarla konaklama fırsatı

Çeşme, Bodrum ve Kaş’da ayrıcalıklı seyahat fırsatı

Red Marka Ortaklıkları

Vodafone Redli’ler İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda Hızlı Geçiş(Fast Track)hizmetini üzretsiz olarak ve sıra beklemeden kullanıyor.

Vodafone Redli olarak, anlaşmalı havaalanlarında TAV Fast Track hizmetini ücretsiz ve sıra beklemeden kullanabiliyor.

Vodafone Redli’ler Ankara, İzmir ve Bodrum havaalanlarındaki özel yolcu salonlarından ayrıcalıklı yararlanabiliyorlar.

Vodafone Redli’ler diledikleri aracı Budget’tan %35 indirimle kiralayabiliyorlar.

Vodafone Redli’ler VIP transfer hizmeti sayesinde havaalanı ulaşımlarını özel şoförlü araçlar ile çok uygun fiyatlara gerçekleştiriyor.

Vodafone Redli’lere özel hotels.com’da %10 indirim ayrıcalığı.

Vodafone Red’liler Mobil Destek Ekibi’nden Yararlanıyor

Vodafone Red’liler Akıl Almaz indirimlerle yepyeni akıllı telefon sahibi oluyor.

Vodafone Red’lilere, Vodafone ev internetinde Özel indirimler sağlanıyor,

Dijital İçerikler ve Uygulamalar

Vodafone TV, 80’ın üzerinde TV kanalını ayda sadece 9,90TL’ye internetinizden yemeden istediğiniz yerde izleyebilirsiniz.

Dijital Güvenlik;  Virüs, zararlı yazılım ve siber saldırılara karşı internetinizi ayda sadece 3TL’ye koruyabilirsiniz.

Güveli Depo; Tüm fotoğraflarınız, videolarınız ve rehberinizi Güvenli Depo ile yedekleyebilir, telefonunuzun başına bir şey gelmesi durumunda dosyalarınızın tümüne diğer cihazlarınızdan ulaşabilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Kotadan Düşmeyen Vodafone Pass İletişim Paketi, Vodafone’un iletişim içerik sağlayıcılarla yaptığı anlaşmalara göre oluşturulan, içeriğini ve ücretlerini değiştirme/geliştirme hakkına sahip olduğu pakettir.
 • Vodafone Pass İletişim Paketi Whatsapp ve Facebook Messenger uygulamaları kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlar. Bu uygulamalar dışındaki iletişim içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir.
 • Red Pass İletişim Paketi Red 8, Red 10, Red 15 ve Red 20 tarifelerine ücretsiz olarak dahildir. Bu tarifelerdeki aboneler Red Pass İletişim paketini satın alamazlar veya iptal edemezler. Bu tarifeler dışındaki tüm Red aboneleri Red Pass İletişim Paketini satın alabilirler.
 • Paketin geçerlilik süresi onay SMS inin gelmesinin ardından başlar.
 • Vodafone Pass İletişim Paketi her ay otomatik olarak yenilenir ve paketin ücreti abonelerin faturasına yansır. Paket yenilendikten sonra abonelere bilgi SMS’i gönderilir.
 • Vodafone Pass İletişim Paketine girişte paket dahilinde sağlanan internet tam olarak yüklenir ve abonenin faturasına, faturaya kalan gün sayısına oranlanarak yansır.
 • Vodafone, tarifelerindeki her yöne internet kotasının 5 katından fazla Vodafone Pass İletişim paketinden kullanım yapan aboneler için ticari inceleme yapma hakkına sahiptir.
 • Vodafone Pass İletişim Paketi olan aboneler başka cihazlarla internet paylaşımı (tethering) yapamaz. Abonelerin, kendilerine sunulan hakları 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına veya FCT (sabit terminal) veya şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilemez.
 • Ticari amaca yönelik kullanım yapılamaz. Vodafone, bu amaçla kullanım yaptığı tespit edilen abonelerin hattını kapatma hakkına sahiptir.
 • Pakete giriş anlık olup, iptal talebi alındıktan sonra cıkışlar dönem sonu itibariyle gercekleşir. Abone dönem sonuna kadar haklarını kullanabilir.
 • Vodafone Pass İletişim Paketi yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Paketten, abonelerin cihazı 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanılabilir. Aynı şekilde abonelerin cihazı 4,5G destekliyorsa 4,5G hızında, desteklemiyorsa 3G hızında veya 2G/edge hızında faydalanılabilir. Vodafone 4,5G/3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
 • Paketi kullanabilmek için abonelerin telefonundaki internet ayarlarının yapılmış olması gerekmektedir.
 • VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz. İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullanılan veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Faturasız tüm aboneler bu paketten faydalanabilirler.
 • Pass Paketlerini alan faturasız abonelerin faydalanabilmesi için mevcut tarife içeriği yüklenmiş (Geçerli tarifeler, belirli bir ücret karşılığında aylık olarak müşterilere Ses, SMS, Data içerikleri yüklenen tarifelerimizdir. Geçerli tarifenin içeriğinin yüklenmesi, tarife paketi ücretinin çekilerek müşterilere tarife içeriğinin yüklenmesi demektir.) olması gerekmektedir. Geçerli tarifenin bir dahaki ilk yüklenmesinde, yine geçerli koşullar sağlandığı takdirde yüklenecektir.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.