Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone / Faturalı Redli 7 ( 1000 DK, 250 SMS, 7 GB) Paketi – 49TL


21.11.2018
1.653
Vodafone / Faturalı Redli 7 ( 1000 DK, 250 SMS, 7 GB) Paketi – 49TL

Açıklama

Vodafone Faturalı Redli 7 Paketi kişiye özel ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Vodafone Faturalı  Redli 7 Paket kullanıcılarına bir çok yerde sağladığı kolaylıkları ve avantajları kalbinizi feth edecek. Vodafone Faturalı Redli 7 Paketine geçmek için size sayabileceğimiz birçok avantaj bulunmaktadır. Eğer sizde Vodafone’nun bu avantaj ve fırsatlardan yararlanmak isterseniz sizi böyle alalım.

Vodafone Faturalı Redli 7 Paketine geçiş yapmak için; Vodafone’a son 30 gün içerisinde hattını taşıyarak veya yeni hat alarak gelen aboneler, faturasızdan faturalıya son 30 gün içerisinde geçmiş olan aboneler faydalanabilirler.

Vodafone Faturalı Redli 7 Paketi sizler için; Her Yöne 1000 DK, Her Yöne 250 SMS ve Cepten Her Yöne 7 GB Mobil internet kullanıma sunmaktadır.

Vodafone Faturalı Redli 7 GB Paketine geçmek için size sayabileceğimiz birçok avantaj bulunmaktadır. Bu avantajlardan faydalanmak isterseniz, tarifenin verdiği avantajları aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.

Kampanya adı

 Vodafone Redli 7

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Faturalı

İçerikler

Her yöne 1000 DK
Her yöne 250 SMS
Her yöne geçerli cepten 7 GB

Ücretlendirme

Kontratlı aboneler için 49TL
Kontratsız aboneler için 79TL
[sc name=”konuorta”]

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt:

Tarifeye müşteri hizmetleri ve Vodafone bayileri kanallarından giriş yapılabilir.

Kalan Sorgulama:

OZET, DK, SMS, INTERNET SORGU yazıp 7000’e ücretsiz SMS gönderebilirler.

Tarife İptal:

Başka bir tarife seçilmesi durumunda Vodafone Redli 7 tarifesinden çıkış gerçekleşmiş olur.

Red Marka Ortaklıkları

Vodafone Redli’ler İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda Hızlı Geçiş(Fast Track)hizmetini ücretsiz olarak ve sıra beklemeden kullanıyor.

Vodafone Redli olarak, anlaşmalı havaalanlarında TAV Fast Track hizmetini ücretsiz ve sıra beklemeden kullanabiliyor.

Vodafone Redli’ler İstanbul – Atatürk, Ankara, İzmir ve Bodrum havaalanlarındaki özel yolcu salonlarından ayrıcalıklı yararlanabiliyorlar.

Vodafone Redli’ler diledikleri aracı Budget’tan %50 indirimle kiralayabiliyorlar.

Vodafone Redli’ler VIP transfer hizmeti sayesinde havaalanı ulaşımlarını özel şoförlü araçlar ile çok uygun fiyatlara gerçekleştiriyor.

Vodafone Redli’lere özel hotels.com’da %10 indirim ayrıcalığı.

Vodafone Redli’lere Zipcar’da 1 yıllık üyelik 35TL. Üstelik 3 saatlik araç kullanımı hediye.

Vodafone Redli’lere özel Desa mağazalarında mevcut indirimlere ek %10 indirim.

Vodafone Redli’lere Tepe Home’da %10 indirim.

Vodafone Redli’lere özel tüm Nespresso kahve makinelerinde %15 indirim.

Vodafone Redli’ler Beymen’de de ayrıcalıklı.

Dalyan Club Fitness’ta Vodafone Redli’lere özel %10 indirim.

Vodafone Redli’lere Yemeksepeti menülerinde %50’ye varan indirim.

Vodafone Redli’lere Big Chefs’te Frozita hediye.

Vodafone Redli’lere özel Zubizu indirimlerine ek restorantlarda geçerli %5 indirim.

Cuma ve Pazar günleri tüm seanslarda Vodafone Red ile 1 bilet aldığınızda 2. biletiniz anında hediye.

BigChefs’te Türk kahveniz Vodafone Red’den.

Karafırın’da %15 indirim sizleri bekliyor.

Vodafone Redli’lere Sports İnternetional’dan %25 indirim.

Vodafone Redli’lere özel, Vodafone Park’ta ücretsiz lounge giriş fırsatı

Kahve Dünyasında Vodafone Redli’lere özel 2 top dondurma alana 2 top hediye

Vodafone Red’liler Mobil Destek Ekibi’nden Yararlanıyor

Vodafone Red’liler Akıl Almaz indirimlerle yepyeni akıllı telefon sahibi oluyor.

Vodafone Red’lilere, Vodafone ev internetinde Özel indirimler sağlanıyor,

Dijital İçerikler ve Uygulamalar

Vodafone TV, 60’ın üzerinde TV kanalını ayda sadece 5TL’ye internetinizden yemeden istediğiniz yerde izleyebilirsiniz.

Dijital Güvenlik;  Virüs, zararlı yazılım ve siber saldırılara karşı internetinizi ayda sadece 3TL’ye koruyabilirsiniz.

Güveli Depo; Tüm fotoğraflarınız, videolarınız ve rehberinizi GüvenliDepo ile yedekleyebilir, telefonunuzun başına bir şey gelmesi durumunda dosyalarınızın tümüne diğer cihazlarınızdan ulaşabilirsiniz.

Vodafone Call+: Benzersiz çağrı deneyimini Vodafone Red’te ücretsiz kullanabilirsiniz.

Vodafone Redli’ler Spotify Premium’lu olma zamanı geldi! İlk defa deneyecekler için Spotify Premium 3 ay boyunca ücretsiz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Tarife faturalı bireysel abonelerin kullanımı içindir.
 • Kampanya 12 aylık “iki dönem”den oluşur. İlk 12 Aylık dönem, “Birinci Dönem”, ikinci 12 aylık dönem ise “İkinci Dönem” olarak anılacaktır. İlk dönemin son fatura döneminde kampanyadan cayma bedeli ödenmeksizin çıkış yapılabilir. Abone ilk dönemin son fatura döneminin son gününe dek kampanyayı sonlandıracak herhangi bir işlem (kampanyadan çıkış, numara taşıma, tarife değişikliği, faturasıza geçme, herhangi bir sebeple dondurma, herhangi bir sebeple hat iptali) yapmadığı takdirde ikinci dönem başlar. İkinci dönem yalnızca ilk dönem yukarıda açıklanan haller ile sonlanmaz ise devreye girer. İkinci dönem kampanya abone alımına kapansa da ilk dönemi tamamlayıp kampanyası sonlanmayan aboneler için devreye girer.
 • Red’li 7 Tarifesi aylık 79 TL karşılığında Vodafone abonelerini ve sabit hatları sınırsız arama, yurtiçi her yöne 1000 dakika arama, yurtiçi her yöne 250SMS/MMS gönderme ve 7 GB cepten interneti
 • Tarife dahilindeki dakikaların bitirilmesi durumunda yurtiçi diğer mobil operatörler yönüne aramalar, her dakika 0,9 TL olacak şekilde ücretlendirilecektir. Aramalar için ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Tarife dahilindeki SMS/MMS’in bitmesi durumunda yurtiçi SMS ve MMS’lerin her biri 0,9 TL olacak şekilde ücretlendirilecektir.
 • Tarife dahilindeki internetin bitmesi durumunda yurtiçi internet kullanımı her 100 KB’ı 0,57 kr olacak şekilde ücretlendirilecektir. Tarife dahilindeki kullanım haklarının bitmesi durumunda aboneler SMS ile bilgilendirilir.
 • Abonelerin yurt içinde kullanım yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde abonelere Avantajlı Aşım İnternet Paketi, Avantajlı Aşım Konuşma Paketi ve Avantajlı Aşım SMS Paketi seçenekleri otomatik olarak tanımlanmaktadır. Paket aylık olarak yenilenir. Talep eden aboneler Avantajlı Aşım İnternet Paketi, Avantajlı Aşım Konuşma Paketi ve Avantajlı Aşım SMS Paketi seçeneklerini iptal edebilirler.
 • Paket abonelerin bulundukları tarifedeki, tarifenin internet haklarının bitiminden sonra devreye girer. İlgili fatura döneminde tarife haklarını bitirmeyen aboneler bu paket üzerinden ücretlendirilmezler.
 • Avantajlı Aşım İnternet Paketi kapsamında müşterilerin ilk 25 MB’lık kullanımı ücretlendirilmeyecektir.
 • İlk 25 MB bittikten sonra aboneye 500 MB yüklenir ve 9,9 TL yansıtılır. 500MB bittiğinde yine bir 500 MB yüklenir ve 9,9 TL yansıtılır. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 500 MB 9,9 TL olacak şekilde fatura dönem sonuna kadar internet kullanımına devam edilebilir.
 • Müşterinin tarifesi kapsamındaki yurt içi konuşma hakları bittikten sonra Avantajlı Aşım Konuşma Paketi kapsamında aboneye 250 DK yüklenir 9,9 TL yansıtılır. 250DK bittiğinde yine bir 250DK yüklenir ve 9,9 TL yansıtılır. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 250DK 9,9 TL olacak şekilde fatura dönem sonuna kadar kullanımına devam edilebilir.
 • Müşterinin tarifesi kapsamındaki yurt içi SMS hakları bittikten sonra 250SMS Paketi kapsamında aboneye 250 SMS yüklenir 9,9 TL yansıtılır. 250SMS bittiğinde yine bir 250SMS yüklenir ve 9,9 TL yansıtılır. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 250SMS 9,9 TL olacak şekilde fatura dönem sonuna kadar kullanımına devam edilebilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.