Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone / Faturalı Redli 40 GB Paketi – 189TL

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
Loading...

12.10.2019
58
Vodafone / Faturalı Redli 40 GB Paketi – 189TL

Vodafone Faturalı Redli 40 GB Paketi, Vodafone Red tarifeleri arasına giren yepyeni 40 GB internet kullanım hakkı veren en geniş kapsamlı Red tarifesidir. Vodafone Faturalı Redli 40 GB Paketi ile Red kampanyasının en büyük paketi siz değerli müşterilerimizi beklemektedir. Vodafone Redli 40 GB Paketi ile internetiniz hiç bitmeyecek kadar çok ve ayrıca uygulamalarda ki internet kullanımlarınız 12 ay boyunca taahhüt verdiğinizde kotanızdan yemeyen kullanıma sahiptir.

Vodafone Faturalı Redli 40 GB Paketine gelen müşterilerimize özel olarak hazırlanan paketimizin içeriği Yurt İçi Her Yöne 4000 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 4000 SMS, Vodafone Yönüne ve Sabit hatlarla Sınırsız Konuşma ve Yurt İçi Her Yöne 40 GB İnternet kullanım hakkı sunmaktadır. Ayrıca tarifeye gelen ve 12 ay boyunca taahhüt veren müşterilerimize özel Vodafone TV Premium Paketi, 50 GB Güvenli Depo Paketi, Dijital Koruma Premium Paketi, Dijitürk Play Taraftar ya da Eğlence paketi hizmeti vermektedir. Daha bitmedi yurt dışı kullanımlarınızda 3 gün Yurt Dışı Kullanım Hakkı da ekstradan tarifenizde mevcuttur.

Kampanya adı

Vodafone Redli 40 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 4000 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 4000 SMS
Vodafone ve Sabit Hatlarla Sınırsız Konuşma
Yurt İçi Her Yöne 40 GB İnternet
Vodafone TV Premium Paketi
50 GB Güvenli Depo Paketi
Dijital Koruma Premium Paketi
Dijitürk Play Taraftar Paketi
Eğlence Paketi
3 Gün Ücretsiz Yurt Dışı Kullanım Hakkı

Ücretlendirme

Kontratlı aboneler için 189 TL
Kontratsız aboneler için 219 TL

Aktivasyon ve detaylar

 • Kampanya Kayıt

Tarifeler müşteri hizmetleri, bayiler, SMS, Self Servis Uygulaması, Facebook Self Servis, Online Self Servis, USSD, Cep Self Servis kanallarından geçiş yapılabilir.

 • Kalan Sorgulama:

OZET, DK, SMS, INTERNET SORGU yazıp 7000’e ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.

 • Tarife İptali:

542 Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak iptal talebinde bulunabilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Tarife faturalı bireysel abonelerin kullanımı içindir.
 • Redli 40 tarifesini seçen aboneler aylık kontratsız 219 TL karşılığında Vodafone abonelerini ve sabit hatları sınırsız arama, yurtiçi her yöne 4000 dakika arama, yurt içi her yöne 4000 SMS veya MMS gönderme, yurtiçi 40GB cepten internet hakkına sahip olur.
 • Tarife dahilindeki dakikaların bitirilmesi durumunda yurtiçi diğer mobil operatörler yönüne aramalar, her dakika 61,34 KR olacak şekilde ücretlendirilecektir. Aramalar için ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Tarife dahilindeki SMS’in bitmesi durumunda yurtiçi SMS’lerin her biri 44,09KR olacak şekilde ücretlendirilecektir.
 • Tarife dahilindeki MMS’in bitmesi durumunda yurtiçi MMS’lerin her biri 90KR olacak şekilde ücretlendirilecektir.
 • Tarife dahilindeki internetin bitmesi durumunda yurtiçi internet kullanımı her 100 KB’ı 0,57 KR olacak şekilde ücretlendirilecektir. Avantajlı Aşım İnternet Paketi kullanılmadığında kullanım 120TL’de durdurulur.
 • Tarife dahilindeki kullanım haklarının bitmesi durumunda aboneler SMS ile bilgilendirilir.
 • Abonelerin yurt içinde kullanım yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde abonelere Avantajlı Aşım İnternet Paketi, Avantajlı Aşım Konuşma Paketi ve Avantajlı Aşım SMS Paketi seçenekleri otomatik olarak tanımlanmaktadır. Paket aylık olarak yenilenir. Talep eden aboneler Avantajlı Aşım İnternet Paketi, Avantajlı Aşım Konuşma Paketi ve Avantajlı Aşım SMS Paketi seçeneklerini iptal edebilirler.
 • Paket abonelerin bulundukları tarifedeki, tarifenin internet haklarının bitiminden sonra devreye girer. İlgili fatura döneminde tarife haklarını bitirmeyen aboneler bu paket üzerinden ücretlendirilmezler.
 • Avantajlı Aşım İnternet Paketi kapsamında müşterilerin ilk 25 MB’lık kullanımı ücretlendirilmeyecektir.
 • İlk 25 MB bittikten sonra aboneye 500 MB yüklenir ve Avantajlı Aşım İnternet Paketi kapsamında ücretlendirme yapılır. 500MB bittiğinde yine bir 500 MB yüklenir ve yeniden Avantajlı Aşım İnternet Paketi kapsamında ücretlendirme yapılır. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 500 MB’lık kullanım Avantajlı Aşım İnternet Paketi kapsamında ücretlendirilir ve fatura dönem sonuna kadar internet kullanımına devam edilebilir.
 • Müşterinin tarifesi kapsamındaki yurt içi konuşma hakları bittikten sonra Avantajlı Aşım Konuşma Paketi kapsamında aboneye 250 DK yüklenir ve ücretlendirme yapılır. 250DK bittiğinde yine bir 250DK yüklenir ve Avantajlı Aşım Konuşma Paketi kapsamında ücretlendirilir. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 250DK’lık kullanım Avantajlı Aşım Konuşma Paketi kapsamında ücretlendirilir ve fatura dönem sonuna kadar kullanımına devam edilebilir.
 • Müşterinin tarifesi kapsamındaki yurt içi SMS hakları bittikten sonra Avantajlı Aşım SMS Paketi kapsamında aboneye 250 SMS yüklenir ve ücretlendirme yapılır. 250SMS bittiğinde yine bir 250SMS yüklenir ve Avantajlı Aşım SMS Paketi kapsamında ücretlendirilir. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 250SMS’lik kullanım Avantajlı Aşım SMS Paketi kapsamında ücretlendirilir ve fatura dönem sonuna kadar kullanımına devam edilebilir.
 • Avantajlı Aşım İnternet Paketi, Avantajlı Aşım Konuşma Paketi ve Avantajlı Aşım SMS Paketi birbirlerine bağımlı paketler değildir. Ayrı ayrı iptal edilebilirler.
 • Avantajlı Aşım İnternet Paketi IPTAL INTERNET AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek , Avantajlı Aşım Konuşma Paketi IPTAL KONUSMA AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek, Avantajlı Aşım SMS Paketi IPTAL SMS AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek iptal edilebilir. Aynı zamanda paketler müşteri hizmetleri kanalından da iptal edilebilir.
 • Avantajlı Aşım İnternet Paketi, iptal edildikten sonra INTERNET AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek; Avantajlı Aşım Konuşma Paketi iptal edildikten sonra KONUSMA AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek; Avantajlı Aşım SMS Paketi iptal edildikten sonra SMS AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek tekrar alınabilir. Aynı zamanda paketler müşteri hizmetleri kanalından da tekrar alınabilir.
 • Redli 40 tarifesi kapsamındaki internet haklarını kullanabilmek için abonelerin telefonlarının internet ayarlarının yapılmış olması gerekmektedir.
 • Tarife dahilindeki internet için ücretlendirme periyodu 32 kb’dır.
 • İnternet kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri, tarifenin internet kotasından düşer.
 • Dönem içerisinde kullanılmamış hakları bir sonraki aya devretmez.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.