Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone / Faturalı Redli 25 GB Tarifesi – 70TL


12.12.2020
2.604
Vodafone / Faturalı Redli 25 GB Tarifesi – 70TL

Vodafone / Faturalı Redli 25 GB Tarifesi, Türkiye’nin en iyi operatörlerinden biri olarak yeni tarifelerimiz ile siz değerli müşterilerimizim hizmetindeyiz. Vodafone Faturalı Redli 25 GB Tarifesi ile içeriği son derece geniş aradığınızdan da fazlasını bulabileceğiniz bir tarifemizdir. İçeriğinin çeşitliliği ve genişliliği müşterilerimizin yüzlerini gülümsetmeye yetiyor. Vodafone olarak çağımızın gerektirdiklerine ayak uyduralım istedik. Bu içeriklerden siz değerli müşterilerimizin de faydalanabilmesi için sizi de Vodafone’a bekliyoruz.

Vodafone Faturalı Redli 25 GB Tarifesine gelen müşterilerimiz, Yurt İçi Her Yöne 1500 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 250 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 25 GB Cepten İnternet kullanım hakkına sahip olacaklardır. Ayrıca Vodafone Faturalı Redli 25 GB Tarifesine gelen müşterilerimiz Vodafone’lular ve Sabit hatlarla sınırsız görüşme yapabileceklerdir. Vodafone Faturalı Redli 25 GB Tarifesine gelen müşterilerimize özel olarak ilk ay 20 GB İnternet kullanım hakkı Vodafone Yanımda uygulaması üzerinde sizleri bekelemktedir.

Vodafone Faturalı Redli 25 GB Tarifesine gelen müşterilerimiz için ayrıcalıklar devam ediyor. Aylık tarifenize ek olarak Vodafone TV’de geçerli Bedava 2 GB İnternet hakkı toplam 12 ay boyunca geçerli olmaktadır. Kampanya ile toplam olarak 24 GB Bedava İnternet kullanım hakkı kazanacaksınız.

Kampanya adı

Redli 25 GB Tarifesi

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 1500 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 250 SMS
Vodafone ve Sabit Hatlarla Sınırsız Konuşma
Yurt İçi Her Yöne 25 GB İnternet
Çeşitli RED Avantajları
Vodafone TV’de Geçerli Aylık 2 GB Bedava İnternet

Bu kampanya Online başvurulara güncellenmiş bulunmaktadır. 

Ücretlendirme

Online Aboneler İçin İlk 3 Ay 70TL
Taahhütlü: 79TL
Taahhütsüz: 109TL

Aktivasyon ve detaylar

 • Kampanya Kayıt

Müşteri Hizmetleri, Vodafone Cep Merkezi, SMS, IVR, Vodafone Yanımda uygulamasından başvuru yapabilirsiniz.

 • Kalan Sorgulama

Aboneler, üzerlerindeki tüm haklarını görmek için OZET yazıp 7000’e yollayabilir ve tarife & paket & kampanya dahilindeki tüm kullanımlarını tek bir sorgu ile görebilir. Detaylar için: DK, SMS, INTERNET SORGU, TL, YURTDISI INTERNET yazılıp 7000’e ücretsiz kısa mesaj atarak sorgulama yapılabilir

 • Tarife İptali

542 Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak iptal talebinde bulunabilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Tarife faturalı bireysel ve esnaf abonelerin kullanımı içindir.
 • Redli 25 GB tarifesini seçen aboneler aylık kontratsız 109TL karşılığında Vodafone abonelerini ve sabit hatları sınırsız arama, yurt içi her yöne 1500 dakika arama, yurt içi her yöne 250 SMS veya MMS gönderme, yurt içi 25GB cepten internet faydalarını kullanma hakkına sahip olur.
 • Bir abone sadece 1 tane Faturalı tarifeden faydalanabilir.
 • Bir abone kendi üzerine azami 1 adet hattı ile tarifeden faydalanabilir. Tarifelere referans ile abonelik yapılamaz.
 • Tarifedeki aboneler bakiyelerini OZET yazıp 7000’e yollayarak öğrenebilirler
 • Tarife dahilindeki dakikaların bitirilmesi durumunda yurtiçi diğer mobil operatörler yönüne aramalar, her dakika 61,34KR olacak şekilde ücretlendirilecektir. Aramalar için ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Tarife dahilindeki SMS’in bitmesi durumunda yurtiçi SMS’lerin her biri 44,09KR olacak şekilde ücretlendirilecektir.
 • Tarife dahilindeki MMS’in bitmesi durumunda yurtiçi MMS’lerin her biri 0,9TL olacak şekilde ücretlendirilecektir.
 • Tarife dahilindeki internetin bitmesi durumunda yurtiçi internet kullanımı her 100 KB’ı 0,57KR olacak şekilde ücretlendirilecektir.
 • Tarife dahilindeki kullanım haklarının bitmesi durumunda aboneler SMS ile bilgilendirilir.
 • Abonelerin yurt içinde kullanım yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde abonelere Avantajlı Aşım İnternet Paketi, Avantajlı Aşım Konuşma Paketi ve Avantajlı Aşım SMS Paketi seçenekleri otomatik olarak tanımlanmaktadır. Paket aylık olarak yenilenir. Talep eden aboneler Avantajlı Aşım İnternet Paketi, Avantajlı Aşım Konuşma Paketi ve Avantajlı Aşım SMS Paketi seçeneklerini iptal edebilirler.
 • Paket abonelerin bulundukları tarifedeki, tarifenin internet haklarının bitiminden sonra devreye girer. İlgili fatura döneminde tarife haklarını bitirmeyen aboneler bu paket üzerinden ücretlendirilmezler.
 • Avantajlı Aşım İnternet Paketi kapsamında müşterilerin ilk 25 MB’lık kullanımı ücretlendirilmeyecektir.
 • İlk 25 MB bittikten sonra aboneye 500 MB yüklenir ve Avantajlı Aşım İnternet Paketi kapsamında ücretlendirme yapılır. 500MB bittiğinde yine bir 500 MB yüklenir ve yeniden Avantajlı Aşım İnternet Paketi kapsamında ücretlendirme yapılır. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 500 MB’lık kullanım Avantajlı Aşım İnternet Paketi kapsamında ücretlendirilir ve fatura dönem sonuna kadar internet kullanımına devam edilebilir.
 • Müşterinin tarifesi kapsamındaki yurt içi konuşma hakları bittikten sonra Avantajlı Aşım Konuşma Paketi kapsamında aboneye 250 DK yüklenir ve ücretlendirme yapılır. 250DK bittiğinde yine bir 250DK yüklenir ve Avantajlı Aşım Konuşma Paketi kapsamında ücretlendirilir. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 250DK’lık kullanım Avantajlı Aşım Konuşma Paketi kapsamında ücretlendirilir ve fatura dönem sonuna kadar kullanımına devam edilebilir.
 • Müşterinin tarifesi kapsamındaki yurt içi SMS hakları bittikten sonra Avantajlı Aşım SMS Paketi kapsamında aboneye 250 SMS yüklenir ve ücretlendirme yapılır. 250SMS bittiğinde yine bir 250SMS yüklenir ve Avantajlı Aşım SMS Paketi kapsamında ücretlendirilir. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 250SMS’lik kullanım Avantajlı Aşım SMS Paketi kapsamında ücretlendirilir ve fatura dönem sonuna kadar kullanımına devam edilebilir.
 • Avantajlı Aşım İnternet Paketi, Avantajlı Aşım Konuşma Paketi ve Avantajlı Aşım SMS Paketi birbirlerine bağımlı paketler değildir. Ayrı ayrı iptal edilebilirler. Avantajlı Aşım İnternet Paketi IPTAL INTERNET AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilere, Avantajlı Aşım Konuşma Paketi IPTAL KONUSMA AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek, Avantajlı Aşım SMS Paketi IPTAL SMS AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek iptal edilebilir. Aynı zamanda paketler müşteri hizmetleri kanalından da iptal edilebilir.
 • Avantajlı Aşım İnternet Paketi, iptal edildikten sonra INTERNET AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek; Avantajlı Aşım Konuşma Paketi iptal edildikten sonra KONUSMA AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek; Avantajlı Aşım SMS Paketi iptal edildikten sonra SMS AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek tekrar alınabilir. Aynı zamanda paketler müşteri hizmetleri kanalından da tekrar alınabilir.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.