Vodafone / Faturalı Redli Plus 15 + 5 GB Kampanyası 80TL

Vodafone Faturalı Redli Plus 15 + 5 GB Kampanyası bizler için burada karşımıza artıları ile birlikte çıkıyor. Diğer tarifelere göre artısı bol bir paket. Vodafone Faturalı Redli Plus 15 + 5 GB Kampanyası ile en çok kullandığınız uygulamalar internetinizden yemeden ilk kez, bir arada sunuluyor.

Vodafone Faturalı Redli Plus 15 + 5 GB Kampanyasına gelen müşterilerimiz, Yurt İçi Her Yöne bol bol konuşma 2000 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 250 SMS, Yurt İçi Her Yöne 15 + 5 GB Cep mobil internet kullanım hakkına sahip olmaktadırlar. Ayrıca Vodafone ve Sabit hatlarla sınırsız konuşma ile telefonu elinizden hiç bırakmayacaksınız. Ayrıca Vodafone Faturalı Redli Plus 15 + 5 GB Kampanyasına gelen müşterilerimize ücretsiz Vodafone TV Red Paketi ve her ay Vodafone TV’de geçerli Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkı sunulacaktır. Online işlemlere özel İlk 3 ayında tarifenizi 95 TL yerine 80 TL’ye kullanabilirsiniz!

Vodafone Faturalı Redli Plus 15 + 5 GB ile tarifenizde bulunan Vodafone Pass’ler ile en çok kullandığınız popüler uygulamalar internetinizden yemez. Vodafone Faturalı Redli Plus 15 + 5 GB Kampanyası, paketinizde bulunan internetinizden yemeyen Vodafone Pess’ler aşağıdaki gibidir.

  • Müzik Uygulamaları : Spotify, Karnaval, Power App
  • Sosyal Uygulamalar : Facebook, Instagram, Twitter
  • İletişim Uygulamaları : Messenger, Whatsapp, Call+

Kampanya adı

Redli Plus 15 + 5 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 2000 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 250 SMS
Yurt İçi Her Yöne Cepten 15 + 5 GB internet
Vodafone Aboneleri ve Sabit Hatlarla Sınırsız Konuşma
Ücretsiz Vodafone TV Red Paketi
Vodafone TV’de Geçerli Her Ay Bedava 2 GB İnternet
Çeşitli RED Avantajları
İlk 3 Ay Cezasız Cayma Hakkı
Spotify, Karnaval, Power App, Facebook, Instagram, Twitter, Messenger, Whatsapp, Call+

Ücretlendirme

Online Aboneler İçin İlk 3 Ay 80TL
Kontratlı Aboneler İçin 95TL
Kontratsız Aboneler İçin 125TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt

Tarifeler müşteri hizmetleri, bayiler, SMS, Self Servis Uygulaması, Facebook Self Servis, Online Self Servis, USSD, Cep Self Servis kanallarından geçiş yapılabilir.

Kalan Sorgulama

OZET, DK, SMS, INTERNET SORGU yazıp 7000’e ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.

Tarife İptali

542 Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak iptal talebinde bulunabiliriniz.

Kampanya Detaylarını Gör
  • Vodafone faturalı tarife bireysel abonelerin kullanımı içindir.
  • Tarife dahilindeki dakikaların bitirilmesi durumunda yurtiçi diğer mobil operatörler yönüne aramalar, her dakika 0,9 TL olacak şekilde ücretlendirilecektir. Aramalar için ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
  • Tarife dahilindeki SMS/MMS’in bitmesi durumunda yurtiçi SMS ve MMS’lerin her biri 0,9 TL olacak şekilde ücretlendirilecektir.
  • Tarife dahilindeki internetin bitmesi durumunda yurtiçi internet kullanımı her 100 KB’ı 0,57 kr olacak şekilde ücretlendirilecektir.
  • Tarife dahilindeki kullanım haklarının bitmesi durumunda aboneler SMS ile bilgilendirilir.
  • İnternet kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri, tarifenin internet kotasından düşer. Dönem içerisinde kullanılmamış hakları bir sonraki aya devretmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir