Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone / Faturalı Redli 15 GB Kampanyası – 79TL


23.07.2020
1.006
Vodafone / Faturalı Redli 15 GB Kampanyası – 79TL

Vodafone Faturalı Redli 15 GB Kampanyası ile tarifesi bol interneti, bol konuşması bulunan tarifeler arasında yerini alıyor. Vodafone müşterileri için yaptığı yenilikler arasında abonelerinin internet kullanımını en üst dereceye çıkaran operatörler arasında. Vodafone bu tarifesi ile beraber verdiği özel içerik servisleriyle de abonelerini mutlu etmeye devam etmekte. Vodafone Faturalı Redli 15 GB Kampanyasına gelen müşterilerimiz, Yurt İçi Her Yöne 1500 DK, Her yöne geçerli cepten 15 + 5 GB internet ve Her yöne 250 SMS ile içeriği bol paketleri ile öperatörlerini mutlu etmeye devam ediyor. Ayrıca Vodafone ve sabit Hatlarla sınırsız konuşma imkanı bulunmaktadır. Ayrıca Vodafone Faturalı Redli 15 GB Kampanyasına gelen müşterilerimize ücretsiz Vodafone TV Red Paketi ve her ay Vodafone TV’de geçerli Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkı sunulacaktır. Üstelik Vodafone Pess’ler uygulaması internetinizden yemez.  Messenger, Whatsapp, Call+ Avantajlı tarifenin detayları için aşağıya bakabilirsiniz.

Kampanya adı

Redli 15 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Faturalı

İçerikler

Her yöne 1500 DK
Her yöne 250 SMS
Her yöne geçerli cepten 15 GB
Vodafone TV’de Geçerli Her Ay Bedava 2 GB İnternet
Vodafone Aboneleri ve Sabit Hatlarla Sınırsız Konuşma
Çeşitli RED Avantajları

Ücretlendirme

Kontratlı aboneler için 79TL
Kontratsız aboneler için  109TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt

Tarifeler müşteri hizmetleri, bayiler, SMS, Self Servis Uygulaması, Facebook Self Servis, Online Self Servis, USSD, Cep Self Servis kanallarından geçiş yapılabilir.

Kalan Sorgulama

OZET, DK, SMS, INTERNET SORGU yazıp 7000’e ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.

Tarife İptali

542 Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak iptal talebinde bulunabiliriniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Vodafone faturalı tarife bireysel abonelerin kullanımı içindir.
 • Tarife dahilindeki dakikaların bitirilmesi durumunda yurtiçi diğer mobil operatörler yönüne aramalar, her dakika 0,9 TL olacak şekilde ücretlendirilecektir. Aramalar için ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Tarife dahilindeki SMS/MMS’in bitmesi durumunda yurtiçi SMS ve MMS’lerin her biri 0,9 TL olacak şekilde ücretlendirilecektir.
 • Tarife dahilindeki internetin bitmesi durumunda yurtiçi internet kullanımı her 100 KB’ı 0,57 kr olacak şekilde ücretlendirilecektir.
 • Tarife dahilindeki kullanım haklarının bitmesi durumunda aboneler SMS ile bilgilendirilir.
 • İnternet kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri, tarifenin internet kotasından düşer. Dönem içerisinde kullanılmamış hakları bir sonraki aya devretmez.
 • Bir abone maksimum 5 adet hattı ile Red tarifelerinden yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamına Redli 8, Redli 12, Redli 15, Redli 15 Plus ve Redli 20 Plus tarifesi girmektedir. Kampanyadan Vodafone’a son 30 gün içerisinde hattını taşıyarak veya yeni hat alarak gelen aboneler, faturasızdan faturalıya son 30 gün içerisinde geçmiş olan aboneler ve mevcut Vodafone bireysel faturalı aboneleri faydalanabilirler.
 • Red Pass İletişim Paketi Red 8, Red 10, Red 15 ve Red 20 tarifelerine ücretsiz olarak dahildir.
 • Bu tarifelerdeki aboneler Red Pass İletişim paketini satın alamazlar veya iptal edemezler.
 • Bu tarifeler dışındaki tüm Red aboneleri Red Pass İletişim Paketini satın alabilirler.
 • Paketin geçerlilik süresi onay SMS inin gelmesinin ardından başlar.
 • Vodafone Pass İletişim Paketi her ay otomatik olarak yenilenir ve paketin ücreti abonelerin faturasına yansır. Paket yenilendikten sonra abonelere bilgi SMS’i gönderilir.

blank

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.