Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone / Faturalı Redli 10 ( 1500 DK, 250 SMS, 10 GB) Paketi – 59TL


21.11.2018
1.537
Vodafone / Faturalı Redli 10 ( 1500 DK, 250 SMS, 10 GB) Paketi – 59TL

Açıklama

Vodafone Faturalı Redli 10 GB Paketi alternatif tarife arayanlara çözüm oluyor. Vodafone Redli   olayım, tarifenin içeriği biraz geniş olsun diyenlere yepyeni Vodafone Faturalı Redli 10 GB sizlerle. Vodafone Redli olmak için sayabileceğimiz birçok neden bulunmaktadır. Sizde Vodafone Redli dünyasına gelin, Redli olmanın avantajlarından yararlanın.

Vodafone Faturalı Redli 10 GB Paketine geçiş yapmak için; Vodafone’a son 30 gün içerisinde hattını taşıyarak veya yeni hat alarak gelen aboneler, faturasızdan faturalıya son 30 gün içerisinde geçmiş olan aboneler faydalanabilirler.

Vodafone’nun faturalı tarifelerinden kullanıyor iseniz; Vodafone Fatrualı Redli 10 GB Paketine geçiştiğinizde aylık 69TL ödersiniz.

Vodafone Faturalı Redli 10 GB Paketi sizler için; Her Yöne 1500 DK, Vodafone’lular ve sabit hatlarla sınırsız konuşma, Her Yöne 250 SMS ve Cepten Her Yöne 10 GB Mobil internet kullanımı sunmaktadır.

Vodafone Faturalı Redli 10 GB Paketine geçmek için size sayabileceğimiz birçok avantaj bulunmaktadır. Bu avantajlardan faydalanmak isterseniz, tarifenin verdiği avantajları aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.

Kampanya adı

Vodafone Faturalı Redli 10 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Faturalı

İçerikler

Her Yöne 1500DK

Vodafone aboneleri ve sabit hatlarla sınırsız konuşma

Her Yöne 250SMS

Her Yöne Cepten 7 GB İnternet

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

Ücretlendirme

Kontratlı aboneler için 59TL
Kontratsız aboneler için 89TL
[sc name=”konuorta”]

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt:

Tarifeye müşteri hizmetleri ve Vodafone bayileri kanallarından giriş yapılabilir.

Kalan Sorgulama:

OZET, DK, SMS, INTERNET SORGU yazıp 7000’e ücretsiz SMS gönderebilirler.

Tarife İptal:

Başka bir tarife seçilmesi durumunda Vodafone Redli 7 tarifesinden çıkış gerçekleşmiş olur.

Red Marka Ortaklıkları

Vodafone Redli’ler İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda Hızlı Geçiş(Fast Track)hizmetini ücretsiz olarak ve sıra beklemeden kullanıyor.

Vodafone Redli olarak, anlaşmalı havaalanlarında TAV Fast Track hizmetini ücretsiz ve sıra beklemeden kullanabiliyor.

Vodafone Redli’ler İstanbul – Atatürk, Ankara, İzmir ve Bodrum havaalanlarındaki özel yolcu salonlarından ayrıcalıklı yararlanabiliyorlar.

Vodafone Redli’ler diledikleri aracı Budget’tan %50 indirimle kiralayabiliyorlar.

Vodafone Redli’ler VIP transfer hizmeti sayesinde havaalanı ulaşımlarını özel şoförlü araçlar ile çok uygun fiyatlara gerçekleştiriyor.

Vodafone Redli’lere özel hotels.com’da %10 indirim ayrıcalığı.

Vodafone Redli’lere Zipcar’da 1 yıllık üyelik 35TL. Üstelik 3 saatlik araç kullanımı hediye.

Vodafone Redli’lere özel Desa mağazalarında mevcut indirimlere ek %10 indirim.

Vodafone Redli’lere Tepe Home’da %10 indirim.

Vodafone Redli’lere özel tüm Nespresso kahve makinelerinde %15 indirim.

Vodafone Redli’ler Beymen’de de ayrıcalıklı.

Dalyan Club Fitness’ta Vodafone Redli’lere özel %10 indirim.

Vodafone Redli’lere Yemeksepeti menülerinde %50’ye varan indirim.

Vodafone Redli’lere Big Chefs’te Frozita hediye.

Vodafone Redli’lere özel Zubizu indirimlerine ek restorantlarda geçerli %5 indirim.

Cuma ve Pazar günleri tüm seanslarda Vodafone Red ile 1 bilet aldığınızda 2. biletiniz anında hediye.

BigChefs’te Türk kahveniz Vodafone Red’den.

Karafırın’da %15 indirim sizleri bekliyor.

Vodafone Redli’lere Sports İnternetional’dan %25 indirim.

Vodafone Redli’lere özel, Vodafone Park’ta ücretsiz lounge giriş fırsatı

Kahve Dünyasında Vodafone Redli’lere özel 2 top dondurma alana 2 top hediye

Vodafone Red’liler Mobil Destek Ekibi’nden Yararlanıyor

Vodafone Red’liler Akıl Almaz indirimlerle yepyeni akıllı telefon sahibi oluyor.

Vodafone Red’lilere, Vodafone ev internetinde Özel indirimler sağlanıyor,

Dijital İçerikler ve Uygulamalar

Vodafone TV, 60’ın üzerinde TV kanalını ayda sadece 5TL’ye internetinizden yemeden istediğiniz yerde izleyebilirsiniz.

Dijital Güvenlik;  Virüs, zararlı yazılım ve siber saldırılara karşı internetinizi ayda sadece 3TL’ye koruyabilirsiniz.

Güveli Depo; Tüm fotoğraflarınız, videolarınız ve rehberinizi GüvenliDepo ile yedekleyebilir, telefonunuzun başına bir şey gelmesi durumunda dosyalarınızın tümüne diğer cihazlarınızdan ulaşabilirsiniz.

Vodafone Call+: Benzersiz çağrı deneyimini Vodafone Red’te ücretsiz kullanabilirsiniz.

Vodafone Redli’ler Spotify Premium’lu olma zamanı geldi! İlk defa deneyecekler için Spotify Premium 3 ay boyunca ücretsiz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Kampanyadan Vodafone’a son 30 gün içerisinde hattını taşıyarak veya yeni hat alarak gelen aboneler, faturasızdan faturalıya son 30 gün içerisinde geçmiş olan aboneler faydalanabilirler.
 • Kampanya 12 aylık “iki dönem”den oluşur. İlk 12 Aylık dönem, “Birinci Dönem”, ikinci 12 aylık dönem ise “İkinci Dönem” olarak anılacaktır. İlk dönemin son fatura döneminde kampanyadan cayma bedeli ödenmeksizin çıkış yapılabilir. Abone ilk dönemin son fatura döneminin son gününe dek kampanyayı sonlandıracak herhangi bir işlem (kampanyadan çıkış, numara taşıma, tarife değişikliği, faturasıza geçme, herhangi bir sebeple dondurma, herhangi bir sebeple hat iptali) yapmadığı takdirde ikinci dönem başlar. İkinci dönem yalnızca ilk dönem yukarıda açıklanan haller ile sonlanmaz ise devreye girer. İkinci dönem kampanya abone alımına kapansa da ilk dönemi tamamlayıp kampanyası sonlanmayan aboneler için devreye girer.
 • Ay ile kastedilen fatura dönemidir.
 • Kampanyaya dahil olan müşteriler kampanya kapsamında 12+12 ay taahhüt vermeleri karşılığında 12 aylık ilk kampanya döneminde Red Tarifelerinin ( Redli 10) aylık standart ücreti üzerinden KDV ve OIV dahil 30 TL indirim alırlar. 12 aylık 2. Kampanya döneminde Red Tarifelerinin ( Redli 10) aylık standart ücreti üzerinden KDV ve OIV dahil 20 TL indirim alırlar.
 • Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çıktıklarında, tarifelerini kampanyaya başladıkları tarife haricinde başka bir tarifeye değiştirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında, numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında, hatlarının herhangi bir sebeple iptal edildiğinde kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır.
 • Kampanyada cayma bedeli her dönem için aşağıda ifade edildiği şekilde hesaplanır.
 • İlk dönem için sağlanan fayda ve ödenmesi taahhüt edilen tutar 12 aylık süreç esas alınarak, ikinci dönem için ise 12.fatura döneminden sonraki dönemlere bakılarak aboneye sağlanan fayda ve ödemesi taahhüt edilen tutar esas alınarak hesaplanır.
 • Cayma bedeli kampanya içinde kalınan her ay için yapılmış olan kampanya indirimlerinin toplamıdır. Bu tutar, kampanyanın son ayına kadar kalınması durumunda ödenecek toplam tutar ile karşılaştırılır ve düşük olan tutar aboneye cayma bedeli olarak yansıtılır.
 • Kampanyaya Redli 10 tarifesi ile giriş yapmış aboneler; kampanya süresi içerisinde kampanya koşulları değişmeden Redli 15, Redli 15 Plus ve Redli 20 Plus, Redli 30 tarifelerine geçiş yapabilirler.
 • Yalnızca Redli 10 tarifesi bu kampanyanın taahhütnamesi kapsamındadır. Abonenin tarifesi ile birlikte otomatik satın aldığı herhangi bir ek paketi olması durumunda bu paket işbu taahhütname kapsamında değildir.
 • Kampanyaya dahil olan abonelerin 4.5G servisi açılır.
 • 30 gün içerisinde 1 defa tarife değişikliği yapılabilir. Yeni müşteriler için ilk tarife değişikliği 30 gün sonrasında yapılabilir.
 • Cayma bedeli kampanya içinde kalınan her ay için yapılmış olan kampanya indirimlerinin toplamıdır. Bu tutar, kampanyanın son ayına kadar kalınması durumunda ödenecek toplam tutar ile karşılaştırılır ve düşük olan tutar aboneye cayma bedeli olarak yansıtılır

blank

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.