Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone / Faturalı Red Benim Pass’ım 10 + 5 GB Paketi – 99TL


14.02.2020
1.303
Vodafone / Faturalı Red Benim Pass’ım 10 + 5 GB Paketi – 99TL

Vodafone Faturalı Red Benim Pass’ım 10 + 5 GB Paketi, yepyeni uygulamaları ve içerikleri ile sizlerle. Vodafone kendini sürekli yenileyen ve geliştiren operatör olarak hayatımızda vazgeçilmezlerimiz arasına yerini almayı başarmış bir operatördür. Öyle ki Vodafone Faturalı Red Benim Pass’ım 10 + 5 GB Paketi ile bize göstermektedir.

Vodafone Faturalı Red Benim Pass’ım 10 + 5 GB Paketine geçiş yapmak için; Vodafone’a son 30 gün içerisinde hattını taşıyarak veya yeni hat alarak gelen abonelerle, faturasızdan faturalıya son 30 gün içerisinde geçmiş olan bireysel faturalı hat sahipleri faydalanabilirler.

Vodafone Faturalı Red Benim Pass’ım 10 + 5 GB Paketi sizler için; Her Yöne geçerli 2000 DK, Her Yöne 250 SMS, Cepten Her Yöne Geçerli 10 + 5 GB internet veriyor. Birde Vodafone ve sabit hatlarla sınırsız konuşma veriyor. Daha bitmedi tarifenize ek seçeceğiniz üç adet uygulamada kotanızdan yemez. Birde tarifeyi ilk 3 ay deneme özgürlüğünüz bulunmaktadır.

Vodafone Faturalı Red Benim Pass’ım 10 + 5 GB Paketi ile en çok kullandığınız üç uygulamayı seçerek internetinizden yemeden kullanabilirsiniz. Seçtiğiniz üç adet uygulama ay boyunca kotanızdan düşmez.

Vodafone Faturalı Red Benim Pass’ım 10 + 5 GB  Paketine geçmek için size sayabileceğimiz bir çok avantaj bulunmaktadır. Bu avantajlardan faydalanmak isterseniz, tarifenin verdiği avantajları aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.

Kampanya adı

Red Benim Pass’ım 10 + 5 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Faturalı

İçerikler

Her Yöne 2000DK
Her Yöne 250SMS
Her Yöne Cepten 10 + 2 GB İnternet
Vodafone aboneleri ve sabit hatlarla sınırsız konuşma
Facebook
Instagram
Twitter
 Youtube
Whatsapp
Spotify
Karnaval
İzlesene
Messenger
Call+

Bu kampanya yeni müşteri alımına kapatılmıştır.

Ücretlendirme

Kontratlı aboneler için 99TL
Kontratsız aboneler için 129TL

Vodafone Faturalı Red Benim Pass’ım 10 GB Paketi içerisindeki uygulamalara nasıl geçiş yapabileceğiniz aşağıdaki gibidir:

Tarife geçişinizi tamamlandıktan sonra;

 • – Vodafone Yanımda Uygulaması’ndan «Tarife ve Paketlerim» bölümünden
 • – Vodafone Cep Merkezleri’nden
 • – Vodafone Çağrı Merkezi’nden
 • – Seçeceğiniz uygulamanın kısa ismini 7000’e SMS atarak seçebilirsiniz.

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt:

Tarifeye müşteri hizmetleri ve Vodafone bayileri kanallarından giriş yapılabilir.

Kalan Sorgulama:

OZET, DK, SMS, INTERNET SORGU yazıp 7000’e ücretsiz SMS gönderebilirler.

Tarife İptal:

Başka bir tarife seçilmesi durumunda Benim Passim tarifesinden çıkış gerçekleşmiş olur.

Plaj Ayrıcalıkları

Çeşme, Bodrum ve Kaş’da popüler plajlarda %50’ye varan indirimler

Bodrum, Çeşme, Kaş, Kalkan ve Göcek’te seçkin restoran ve kafelerde indirim

Seçkin otellerde Redlilere özel fiyatlarla konaklama fırsatı

Çeşme, Bodrum ve Kaş’da ayrıcalıklı seyahat fırsatı

Red Marka Ortaklıkları

 • Vodafone Redli’ler VIP transfer hizmeti sayesinde havaalanı ulaşımlarını özel şoförlü araçlar ile çok uygun fiyatlara gerçekleştiriyor.
 • Vodafone Red First abonelerine binek araçlarda iç ve dış yıkama, OTOVINN şubelerinde hafta içi ücretsiz!
 • Vodafone Red first ile cep telefonları %50 indirimli güvencede!
 • Vodafone Red First Müşteri Hizmetleri’nden 542’i arayarak, ayrıcalıklı hizmet alabilirsiniz.
 • Vodafone Red’lilere, Vodafone TV Full Paketi
 • Vodafone Red’lilere, Yemek Sepeti menü siparişlerinde % 50 indirim.
Kampanya Detaylarını Gör
 • Tarife Vodafone’a son 30 gün içerisinde hattını taşıyarak veya yeni hat alarak gelen abonelerle, faturasızdan faturalıya son 30 gün içerisinde geçmiş olan faturalı bireysel abonelerin kullanımı içindir.
 • Benim Passim tarifesini seçen aboneler aylık kontratsız 129 TL karşılığında Vodafone abonelerini ve sabit hatları sınırsız arama, yurtiçi her yöne 2000 dakika arama, yurt içi her yöne 250 SMS veya MMS gönderme ve yurtiçi 10GB cepten internet faydalarını kullanma hakkına sahip olur.
 • Tarife dahilindeki dakikaların bitirilmesi durumunda yurtiçi diğer mobil operatörler yönüne aramalar, her dakika 0,9 TL olacak şekilde ücretlendirilecektir. Aramalar için ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Tarife dahilindeki SMS/MMS’in bitmesi durumunda yurtiçi SMS ve MMS’lerin her biri 0,9 TL olacak şekilde ücretlendirilecektir.
 • Tarife dahilindeki internetin bitmesi durumunda yurtiçi internet kullanımı her 100 KB’ı 0,57 kr olacak şekilde ücretlendirilecektir.
 • Tarife dahilindeki kullanım haklarının bitmesi durumunda aboneler SMS ile bilgilendirilir.
 • Abonelerin yurt içinde kullanım yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde abonelere Avantajlı Aşım İnternet Paketi, Avantajlı Aşım Konuşma Paketi ve Avantajlı Aşım SMS Paketi seçenekleri otomatik olarak tanımlanmaktadır. Paket aylık olarak yenilenir. Talep eden aboneler Avantajlı Aşım İnternet Paketi, Avantajlı Aşım Konuşma Paketi ve Avantajlı Aşım SMS Paketi seçeneklerini iptal edebilirler.
 • Paket abonelerin bulundukları tarifedeki, tarifenin internet haklarının bitiminden sonra devreye girer. İlgili fatura döneminde tarife haklarını bitirmeyen aboneler bu paket üzerinden ücretlendirilmezler.
 • Avantajlı Aşım İnternet Paketi kapsamında müşterilerin ilk 25 MB’lık kullanımı ücretlendirilmeyecektir.
 • İlk 25 MB bittikten sonra aboneye 500 MB yüklenir ve 9,9 TL yansıtılır. 500MB bittiğinde yine bir 500 MB yüklenir ve 9,9 TL yansıtılır. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 500 MB 9,9 TL olacak şekilde fatura dönem sonuna kadar internet kullanımına devam edilebilir.
 • Müşterinin tarifesi kapsamındaki yurt içi konuşma hakları bittikten sonra Avantajlı Aşım Konuşma Paketi kapsamında aboneye 250 DK yüklenir 9,9 TL yansıtılır. 250DK bittiğinde yine bir 250DK yüklenir ve 9,9 TL yansıtılır. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 250DK 9,9 TL olacak şekilde fatura dönem sonuna kadar kullanımına devam edilebilir.
 • Müşterinin tarifesi kapsamındaki yurt içi SMS hakları bittikten sonra 250SMS Paketi kapsamında aboneye 250 SMS yüklenir 9,9 TL yansıtılır. 250SMS bittiğinde yine bir 250SMS yüklenir ve 9,9 TL yansıtılır. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 250SMS 9,9 TL olacak şekilde fatura dönem sonuna kadar kullanımına devam edilebilir.
 • Avantajlı Aşım İnternet Paketi, Avantajlı Aşım Konuşma Paketi ve Avantajlı Aşım SMS Paketi birbirlerine bağımlı paketler değildir. Ayrı ayrı iptal edilebilirler. Avantajlı Aşım İnternet Paketi IPTAL INTERNET AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek, Avantajlı Aşım Konuşma Paketi IPTAL KONUSMA AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek, Avantajlı Aşım SMS Paketi IPTAL SMS AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek iptal edilebilir. Aynı zamanda paketler müşteri hizmetleri kanalından da iptal edilebilir.
 • Avantajlı Aşım İnternet Paketi, iptal edildikten sonra INTERNET AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek; Avantajlı Aşım Konuşma Paketi iptal edildikten sonra KONUSMA AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek; Avantajlı Aşım SMS Paketi iptal edildikten sonra SMS AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek tekrar alınabilir. Aynı zamanda paketler müşteri hizmetleri kanalından da tekrar alınabilir.
 • Benim Passim tarifesi kapsamındaki internet haklarını kullanabilmek için abonelerin telefonlarının internet ayarlarının yapılmış olması gerekmektedir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.