Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone / Faturalı Ramazan Paketi 20 GB – 20TL


20.05.2019
406
Vodafone / Faturalı Ramazan Paketi 20 GB – 20TL

Vodafone Ramazan Ayı boyunca tüm Vodafone operatörlerinin yanında olduğunu bir kez daha göstermiş bulunmaktadır. Sevdiklerinizle bol bol hasret giderin diye Vodafone Faturalı bireysel abonelerimizin satın alabileceği süper bir paket hazırlamış bulunmaktadır. Vodafone Faturalı Ramazan Paketi 20 GB sizler için Ramazan Ayı boyunca yararlanabilirsiniz.

Vodafone Faturalı Ramazan Paketi 20 GB kampanyası sadece Ramazan Ayı boyunca 20TL olarak satışa sunulan bir pakettir. Ramazan Ayı sonrasında kendi tarife ücretinden satın almaya devam edebilirsiniz. Vodafone Faturalı Ramazan Paketi 20 GB Kampanyasından, yalnızca bireysel faturalı tarifelerde bulunan müşterilerimiz yararlanabilir. Vodafone Faturalı Ramazan Paketi 20 GB Paket Vodafone Yanımda uygulaması ve Vodafone.com.tr Yanımda Self Servis sayfası üzerinden satın alınabilir.

Vodafone Faturalı Ramazan Paketi 20 GB ile Vodafone Faturalı tüm abonelerin fayda sağlayabileceği Yurt İçi Her Yöne 20 GB İnternet bulunmaktadır.

Kampanya adı

Ramazan Paketi 20 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 20 GB İnternet

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

Ücretlendirme

Vodafone Faturalı Abonelerine Özel 20 GB : 20TL

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

Ramazan Paketi, Vodafone Yanımda uygulaması ya da Vodafone.com.tr Yanımda Self Servis sayfası üzerinden alınabilecektir.

Kalan Sorgulama

OZET yaz 7000‘e gönder.

Paket İptali

Tekrar etmeyen paket olduğu için iptal edilemez.

Kampanya Detaylarını Gör
 • İnternet paketi aylık 20TL’ye 20GB internet kullanımı içerir. Paketten yalnızca bireysel faturalı tarifelerde bulunan müşterilerimiz yararlanabilir.
 • Paket Vodafone Yanımda uygulaması ve Vodafone.com.tr Yanımda Self Servis sayfası üzerinden satın alınabilir. Paketin 30 günlük geçerlilik süresi onay SMS’inin gelmesinin ardından başlar.
 • İnternet paketine girişte, paket dâhilinde sağlanan internet tam olarak yüklenir ve paketin tam ücreti faturaya yansıtılır.
 • Paket, yurt içinde geçerlidir. 20GB paketi bittikten sonraki kullanımlar tarifenin kendi fiyatı üzerinden ücretlendirilir.
 • Veri kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.
 • Paket bittikten sonra otomatik olarak yenilenmez, satın alındıktan sonra iptal edilemez ve üst üste alınamaz.
 • Paketi satın alan kullanıcıların 3G ve 4.5G servisi otomatik olarak açılır. Paket kullanıldığı sürece 3G ve 4.5G servisi kapatılmaz.
 • Paketten, cihazınız 3G’yi destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. Aynı şekilde cihazınız 4.5G’yi destekliyorsa 4.5G hızında, desteklemiyorsa 3G hızında veya 2G/edge hızında faydalanabilirsiniz.
 • Vodafone 4.5G/3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Paketi kullanabilmek için telefonunuzdaki internet ayarlarının yapılmış olması gerekmektedir.
 • VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetler kullanılamaz.
 • İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir.
 • İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurt dışında kullanılan veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Vodafone tarife/paket koşullarını, tarifeye/pakete ilişkin kampanya koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

blank

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.