Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone / Faturalı Online’a Özel Red 30 Paketi – 84TL


13.12.2020
292
Vodafone / Faturalı Online’a Özel Red 30 Paketi – 84TL

Vodafone Faturalı Online’a Özel Red 30 Paketi ile Vodafone Red tarifelerine gelerek zengin içerikli avantajlı tarifelerinden faydalanmak isteyenler doğru yerdesiniz. Vodafone dünyasına gelmek ve sunulan tüm avantajlarından faydalanmak için yapmanız gereken sadece Vodafone Online işlemlerden başvurmak ve Vodafone dünyasına indirimli olarak katılmak. Üstelik Vodafone dünyasına Online olarak başvuruda bulunarak gelenlere ilk üç ay boyunca sunulan tüm faydalardan indirimli olarak yararlanacaktır. Vodafone olarak gerçekleştirilen kampanyadan faydalanmak için vodafone.com üzerinden başvuruda bulunarak numarasını taşıyan ya da yeni hat alarak gelen bireysel aboneler faydalanabileceklerdir.

Numarasını taşıyarak ya da yeni hat alarak Vodafone Faturalı Online’a Özel Red 30 Paketine gelen müşterilerimiz için tarife içerisinde sunulacak haklar, Yurt İçi Her Yöne 2.000 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 250 SMS, Yurt İçi Her Yöne 35 GB İnternet ve Vodafone ve sabit hatlar yönüne sınırsız görüşme sunulmaktadır. Vodafone gelen müşterilerimiz kazanmaya devam ediyor, Vodafone Faturalı Online’a Özel Red 30 Paketine gelene ayrıca ilk ay Vodafone Yanında uygulamasında 20 GB Bedava İnternet ve birde ayda 23 ülkeyi 120 dakikalığına ücretsiz arama hakkı verilmektedir. Daha bitmedi Vodafone TV Red paketinde aylık 2 GB internet ile 12 ay boyunca bu haktan faydalanabilirsiniz. Ayrıca pek çok daha avantajlar Vodafone Yanımda uygulamasında sizleri beklemektedir.

Kampanya adı

Online’a Özel Red 30 Paketi 

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Faturalı

İçerikler

Her Yöne 2000 DK
Her Yöne 250 SMS
Her Yöne geçerli cepten 35 GB
Vodafone TV’de Geçerli 12 Ay Bedava 2 GB İnternet
Çeşitli Red Avantajları
Vodafone Aboneleri ve Sabit Hatlarla Sınırsız Konuşma

Ücretlendirme

Taahhütlü: İlk 3 Ay 84 TL
Taahhütlü: Sonraki 12 Ay 99 TL
Taahhütsüz: 129 TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt

Müşteri Hizmetleri, Vodafone Cep Merkezi, SMS, IVR, Vodafone Yanımda

Kalan Sorgulama

Aboneler, üzerlerindeki tüm haklarını görmek için OZET yazıp 7000’e yollayabilir ve tarife & paket & kampanya dahilindeki tüm kullanımlarını tek bir sorgu ile görebilir. Detaylar için: DK, SMS, INTERNET SORGU, TL, YURTDISI INTERNET yazılıp 7000’e ücretsiz kısa mesaj atarak sorgulama yapılabilir.

Tarife İptali

542 Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak iptal talebinde bulunabilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
  • Vodafone Faturalı Online’a Özel Red 30 Paketinden Vodafone.com.tr üzerinen başvurup, Vodafone’a hattını taşıyarak veya yeni hat alarak gelen faturalı bireysel aboneler faydalanabilirler.
  • Vodafone Faturalı Online’a Özel Red 30 Paketine gelen müşterilerimiz Yurt İçi Her Yöne 2.000 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 250 SMS, Yurt İçi Her Yöne 35 GB İnternet ve Vodafone ve sabit hatlar yönüne sınırsız görüşme sunulmaktadır.
  • Vodafone Faturalı Online’a Özel Red 30 Paketine gelen müşterilerimiz Vodafone Faturalı Online’a Özel Red 30 Paketine gelene ayrıca ilk ay Vodafone Yanında uygulamasında 20 GB Bedava İnternet kullanım hediyesi beklemektedir.
  • Vodafone Faturalı Online’a Özel Red 30 Paketine gelen müşterilerimiz ayrıca Vodafone TV Red paketinde aylık 2 GB internet ile 12 ay boyunca bu haktan faydalanabilirler.
  • Vodafone Faturalı Online’a Özel Red 30 Paketi 3 ve 12 aylık “iki dönem”den oluşur. Ay ile kastedilen fatura dönemidir. İlk 3 Aylık dönem, “Birinci Dönem”, ikinci 12 aylık dönem ise “İkinci Dönem” olarak anılacaktır.
  • Vodafone Faturalı Online’a Özel Red 30 Paketinden, İlk dönemin son fatura döneminde kampanyadan cayma bedeli ödenmeksizin çıkış yapılabilir.
  • Vodafone Faturalı Online’a Özel Red 30 Paketinden, müşteriler kampanya kapsamında 3+12 toplam 15 ay taahhüt vermeleri karşılığında indirimli olarak faydalanabileceklerdir.
  • Vodafone Faturalı Online’a Özel Red 30 Paketinden bir müşteri her bir tarifedeki kampanyadan maksimum 10 hattı ile kampanyadan yararlanabilir.
  • Vodafone Faturalı Online’a Özel Red 30 Paket kampanyası ile ilgili olarak Vodafone her türlü değişikliği yapma hakkına sahip olmaktadır.
  • Vodafone Faturalı Online’a Özel Red 30 Paketinde, Vodafone kampanyayı istediği tarihte sona erdirme hakkını saklı tutar.
blank

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.