Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone Faturalı Hattan Faturasız Hatta Geçiş Nasıl Yapılır?


22.01.2021
148
Vodafone Faturalı Hattan Faturasız Hatta Geçiş Nasıl Yapılır?

Vodafone Faturalı Hattan Faturasız Hatta Geçiş Nasıl Yapılır? Vodafone operatör olarak Türkiye genelinde en çok tercih edilenler arasında en başta yer alıyor diyebiliriz. Bu kapsamda da Vodafone operatörü abonelerini her zaman için mutlu etmek için çalışan operatör diyebiliriz. Vodafone abonelerine yönelik olarak Vodafone Faturalı, Vodafone Faturasız pek çok çeşitli kampanyalar hazırlamış ve her zaman için üzerinde çalışmalar yaparak da hazırlamaya devam etmektedir. Vodafone yapmış olduğu çalışmalarında her zaman için ön planda müşteri memnuniyetini baz alarak gerçekleştirmektedir. İşte bu kapsamda bazı durumlarda operatör içi de olsa faturalı hattan faturasız hatta geçiş işlemi yapılmak istenebilmektedir.  Vodafone abonelerinin elbette ki faturalı hattan faturasız hatta geçiş yapmak istemelerinin en başında sunulan özel cazip avantajlar yer almaktadır. Vodafone abonelerinin cazip avantajlı faturasız paketlerine geçiş yapmak için uygulaması gereken adımlar ve işlemleri sizler adına yazımızda derlemiş bulunmaktayız.

Vodafone Faturasız Hatta Geçiş Seçenekleri Nelerdir?

Vodafone Faturasız Hatta Geçiş Seçenekleri Nelerdir? Vodafone Faturalı abonesi olarak, Vodafone Faturasız avantaj sağlayan paketlere geçmek isteyen abonelerin adım adım uygulaması gereken yöntemler aşağıda belirtildiği gibi olmaktadır.

  • İlk olarak tarafınıza en yakın Vodafone Mağazasına giderek Faturalı hattan, Faturasız hatta geçiş talebinizi belirtebilirsiniz.
  • Diğer bir seçenek ise Müşteri hizmetlerini arayabilir Faturalı hattan, Faturasız hatta geçmek istediğinizi belirtebilirsiniz.
  • Müşteri Hizmetleri servisi ile görüşebilmek için 542’yi arayarak, müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz.
  • Bağlanmış olduğunuz müşteri temsilcisi tarafından size yöneltilen güvelik sorularını doğru bir şekilde yanıtlamanız gerekmektedir.
  • Size sunulan soruları eksiksiz ve doğru bir şekilde yanıtladığınız zaman, müşteri temsilcisi faturasız hatta geçiş talebinizi alacaktır.
  • Gelinen bu noktadan sonra Vodafone operatörü tarafından aranmayı beklemeniz gereklidir.
  • Vodafone tarafından arandığınız zaman müşteri temsilcisi neden tarife değişikliği yapmak istediğinizi sorguluyor ve sizi tarife değişikliği yapmamak için bazı bildirimlerde bulunacaktır.
  • Burada faturanızın yüksekliğini belirttiğiniz takdirde de sizi uygun bir faturalı tarifeye yönlendirmeye çalışacaktır.
  • Vodafone abonesi olarak faturalı hattan, faturasız hatta geçmek istediğinizi açıkça belirttiğiniz zaman, hattınızın faturasız hatta geçiş işlemi gerçekleştirilecektir.
  • Vodafone Online işlemler menüsünden faturalı hattan, faturasız hatta geçiş yapabilmek için uygulayabileceğiniz herhangi bir işlem seçeneği bulunmamaktadır.

Vodafone’a Gelene İlk 3 Ay % 15 İndirim Kampanyası Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Vodafone Faturalı Hattan Faturasız Hatta Nasıl Geçilir?

Vodafone Faturalı Hattan Faturasız Hatta Nasıl Geçilir? Vodafone abonesi olarak, Faturalı hattan, Faturasız hatta geçiş işleminde muhakkak dikkat edilmesi gereken unsurlardan bir tanesi taahhüt bitiş tarihiniz olmaktadır. Taahhüt süreniz bitmeden faturalı hattınızı, faturasız hatta taşıma talebiniz cayma bedeli ödemenize sebep olacaktır. Tarafınızdan cayma bedeli ödememek için taahhüt sürenizin bitmesini beklemeli ve bu şekilde faturasız hatta taşıma işlemi gerçekleştirmelisiniz. Vodafone faturalı hattan, faturasız hatta geçiş yapmak için Online self servis uygulamasına girerek taahhüt sürenizin ne zaman biteceğini öğrenebilirsiniz. Diğer yandan 7000’i arayarak ya da Vodafone Müşteri numarası olan 0542 542 00 00 numarasını arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Bazı durumlarda hattınızı faturasız hatta taşımak ciddi oranda cayma bedeli ödemenize sebep olabilmektedir. Bu gibi durumlarda cayma bedelini hesaplayarak hareket etmek en akıllıca bir hareket olacaktır.

Vodafone Faturalı Hattan Faturasıza Geçiş Cezası

Vodafone Faturalı Hattan Faturasıza Geçiş Cezası, Vodafone abonesi olarak faturalı hattan faturasız hatta geçiş yapmak istediğiniz zaman taahhüdünüz olsun ya da olmasın, faturalı hattan faturasız hatta geçiş işleminde hatta geçiş bedeli ödemeniz gerekmektedir. Ödemeniz gereken bedel de taahhüt süresi ve tarifenize göre değişebilmektedir. Bu kapmamda tarafınızdan istenilen bedeli göz önüne alarak faturalı hatta kalmak mı? Yoksa faturasız hatta geçmek mi? Avantaj sağlayacak iyi bir şekilde değerlendirmeniz gerekmektedir. Vodafone abonesi olarak faturasız hattın size daha uygun olduğunu düşünüyor ve cihazınızı fazla fazla kullanmıyor iseniz, faturalı hattan faturasız hatta geçiş işlemini hiç beklemeden yapabilirsiniz.

Vodafone Faturalı Hattan, Faturasız Hatta Geçiş İşlemi Kaç Gün Sürer?

Vodafone Faturalı Hattan, Faturasız Hatta Geçiş İşlemi Kaç Gün Sürer? Vodafone olarak aynı operatör içerisinde yapılan geçiş işlemleri, aynı gün sonuçlanmaktadır. İsterseniz Vodafone Faturalıdan Faturasıza geçiş yapın, isterseniz de Vodafone Faturasızdan Faturalıya geçiş yapın Vodafone mağazalarında geçiş işlemini aynı gün gerçekleştirebilirsiniz. Geçiş işlemini dilerseniz de Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden de yapabiliriniz.

2021 Vodafone Online Fatura Ödeme İşlemleri

Vodafone Puan Sorgulama ve Yükseltme Nasıl Yapılır?

Vodafone İle Otovınn Kampanyası

2021 Vodafone Cihaz Değiştirme Kampanyaları

Vodafone Bana Ne Var Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone Dijital Kadın Kampanyası

Cep Telefonu Açıkken Kapalı Gösterme Nasıl Yapılır?

Vodafone Bilinmeyen Numara Sorgulama Nasıl Yapılır, Nereden Öğrenilir?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.