Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone Faturalı Hat Kullanana Vodafone TV Hediye


30.11.2020
317
Vodafone Faturalı Hat Kullanana Vodafone TV Hediye

Vodafone Faturalı Hat Kullanana Vodafone TV Hediye, Vodafone Faturalı aboneleri için düzenlediği kampanya doğrultusunda Vodafone’dan, Vodafone TV hediyesi kazanma şansı yakalamaktadırlar. Vodafone tarafından yapılan açıklama sonucuna göre pandemi sürecinde evde daha fazla vakit geçirmek zorunda kalan faturalı aboneler için evde daha rahat zaman geçirmeleri adına kampanya düzenlemiş bulunmaktadır. Vodafone Faturalı abonelerine özel olarak düzenlenen kampanya doğrultusunda aboneleri için Vodafone TV hediye edeceğini açıklamış bulunmaktadır. Vodafone Faturalı hat kullanan abonelerine sevindirici haber geldi. Düzenlenen kampanya kapsamında salgın ile mücadele vermeye devam ettiğimiz şu günlerde evde daha fazla geçiren abonelere özel Vodafone Faturalı abonelerine özel Vodafone TV hediye edilecektir.

Vodafone Faturalı Aboneleri Vodafone TV Hediyesinden Nasıl Faydalanabilir?

Vodafone Faturalı Aboneleri Vodafone TV Hediyesinden Nasıl Faydalanabilir? Düzenlenen Vodafone TV kampanyası, Vodafone Faturalı aboneleri için düzenlenen bir kampanya olmaktadır. Kampanya doğrultusunda faturalı hat kullanan Vodafone abonelerine özel herhangi bir işlem yapmalarına gerek kalmadan Vodafone TV uygulamasını ücretsiz olarak izleyebileceklerdir. Vodafone tarafından başlatılan bu kampanya abonelerimizin zorlu süreç içerisinde eğlenceli zaman geçirmeleri sağlanmaktadır. Bu kapsamda Vodafone Faturalı aboneleri için Vodafone TV uygulaması tamamen ücretsiz hale getirilmiş bulunuyor.

Vodafone Faturalı hat kullanan abonelerinin Vofadone TV’yi ücretsiz olarak kullanabilmeleri için Vodafone yanımda uygulamasını kullanmaları gerekmektedir. Vodafone Yanımda uygulamasını açan faturalı hat kullanan aboneler, uygulama içerisinde yer alan “Ek Paket Al” bölümünden ücretsiz olarak Vodafone TV kullanım hakkı alabileceklerdir. Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden alınan bu hak tamamen ücretsiz olmaktadır. Ayrıca Vodafone Faturalı aboneleri için ücretsiz olarak sunulan Vodafone TV üzerinden istedikleri yayınları izleme hakkına sahiptirler.

Vodafone TV Uygulaması İçeriğinde Neler Bulunmaktadır?

Vodafone TV Uygulaması İçeriğinde Neler Bulunmaktadır? Vodafone tarafından hazırlanmakta olan ve televizyon izlemeyi oldukça seven abonelere yönelik olarak hazırlanan Vodafone TV uygulaması oldukça ilgi almış bulunmaktadır. Vodafone TV uygulamasının içeriğinde neler bulunmaktadır,  sorusuna cevap olarak da içeriği geniş seçenekler sunulmaktadır. Vodafone TV kullanıcıları tüm televizyon kanalları ve birbirinden güzel filmleri ve televizyonun en sevilen dizileri yanında en eğlenceli çocuk programlarını da sunmaktadır. Vodafone TV uygulaması ile tüm kanalar içerisinde yayını durdurarak 24 saat geriye almak da mümkün olmaktadır. Aile bireyleri için her yaşa uygun yayın akışı bulunan Vodafone TV, düzenlenen kampanya ile birlikte internet paketinizden hiç yemeden kullanım yapmanızı sağlamaktadır.

Vodafone TV Uygulaması Kampanya Detayları

  • Vodafone TV Hediye kampanyası Vodafone faturalı aboneleri için hazırlanmış bir kampanya olmaktadır.
  • Vodafone faturalı hat kullanıcıları için Vodafoen TV uygulamasını ücretsiz olarak kullanabilmesi için herhangi bir işleme gerek bulunmamaktadır.
  • Vodafone aboneleri, Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden ek paket al seçeneği içerisinde yer alan ücretsiz kullanım hakkını aldıktan sonra Bedava TV Kullanımına sahip olabileceklerdir.
  • Vodafone Faturalı hat kullanıcıları Vodafone TV hediye kampanyası kapsamında uygulamayı ücretsiz kullanan abonelerden kullanımlarına karşılık herhangi bir ek ücret talep edilmemektedir.
  • Vodafone, Faturalı Hat Kullanıcılarına yönelik Vodafone TV Hediye kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkına sahip olmaktadır.

Vodafone dMags Dergi Uygulaması Sınırsız İnternet Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.