Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone / Faturalı FreeZone Uyumlu Genç 7 + 2 GB Paketi – 29TL


13.08.2020
2.789
Vodafone / Faturalı FreeZone Uyumlu Genç 7 + 2 GB Paketi – 29TL

Vodafone Faturalı FreeZone Uyumlu Genç 7 + 2 GB Paketi ile genç müşterilerimize oldukça avantajlı ve içeriği Uyumlu ve Genç tarifelerinin birleşimi olarak oldukça geniş kapsamlıdır. Vodafone Faturalı FreeZone Uyumlu Genç 7 + 2 GB Paketine gelen müşterilerimize Uyumlu tarifelerin en belirgin özelliği olan ay içerisinde kullanılmayan Dakika, SMS ve İnternet hakları bir sonraki aya devrederek tasarruf yapmanızı sağlamaktadır. Böylece ay içerisinde kullanmadığınız haklarınızı bir sonraki ay rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Vodafone Faturalı FreeZone Uyumlu Genç 7 + 2 GB Paketine yeni gelen müşterilerimiz süper bir avantajla daha karşı karşıya gelmektedir. Vodafone Faturalı FreeZone Uyumlu Genç 7 + 2 GB Paketi tarifesinden faydalanabileceklerdir. Vodafone Faturalı FreeZone Uyumlu Genç 7 + 2 GB Paketine gelen müşterilerimiz, Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 250 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 7 + 2 GB Cepten Mobil İnternet kullanım hakkına sahip olacaklardır. Üstelik tarifeye online işlemler üzerinden başvuruda bulunan müşterilerimize özel 1 ay boyunca geçerli olmak üzere aylık 10 GB İnternet kullanım hakkı verilecektir.

Kampanya adı

FreeZone Uyumlu Genç 7 + 2 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 250 SMS / MMS
Yurt İçi Her Yöne 7 + 2 GB Cepten Mobil İnternet
İlk Ay 10 GB Bedava İnternet
Devretme Özelliği İle Kalan Haklar Bir Sonraki Aya Devreder
Sınırsız WhatsApp
Ücretsiz Vodafone TV Eğlence Paketi
Vodafone TV’de Geçerli Aylık 2 GB İnternet
İlk 3 Ay İndirimli Tarife

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Ücretlendirme

Taahhütlü 29TL
Taahhütsüz : 49TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt:

Müşteri Hizmetleri, Vodafone Cep Merkezi, SMS, IVR, Vodafone Yanımda

Kalan Sorgulama:

Tarifedeki aboneler bakiyelerini OZET yazıp 7000’e yollayarak öğrenebilirler.

Tarife İptali:

542 Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak iptal talebinde bulunmalısınız.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Tarife faturalı bireysel ve esnaf abonelerin kullanımı içindir.
 • Tarife 25 yaş ve altındaki müşterilerimiz için geçerlidir. Hat sahibinin ya da mernis ile akrabalığı doğrulanan hat kullanıcısının 25 yaş ve altında olması yeterlidir.
 • Uyumlu Genç 7 Paketi kullanan aboneler aylık kontratsız 49TL karşılığında yurtiçi her yöne 750 dakika arama, yurt içi her yöne 250 SMS veya MMS gönderme, yurtiçi 7GB cepten internet, Freezone Güzelliği Paketi yönüne yurt içi 2GB ve kotadan düşmeyen iletişim faydalarını kullanma hakkına sahip olur.
 • Freezone Guzelligi Paketi kapsamında Youtube, izlesene.com, Spotify, Power App, Fenomen, Karnaval, Facebook, Instagram ve Twitter yonune olan internet hakkı, Vodafone’un video, müzik ve sosyal medya içerik sağlayıcılarıyla yaptığı anlaşmalara göre oluşturulan, içeriğini ve ücretlerini değiştirme/geliştirme hakkına sahip olduğu bir internet hakkıdır.
 • Youtube ve Instagram üzerinden yapılan video kullanımları DVD kalitesine (480P+) optimize edilmiştir. Youtube, İzlesene, Instagram, uygulamalarında; mobil uygulama ve x” paket kapsamında değildir. Power App, Fenomen+, Karnaval ve Spotify mobil uygulamaları ve bu radyo gruplarının web sitelerinde sunulan içerikler kapsama dahildir. Mobil uygulama ve internet sitelerinde sunulan televizyon kanalları (örneğin Power TV, Power Türk TV) ise radyo yayını değil televizyon yayını olduğu için bu içerikler kapsama dahil değildir.
 • Bu uygulamalarda yapılan reklam gösterimleri 2 GB internet hakkı kapsamında değildir. Bu kullanımlar abonenin tarifesindeki internet hakkı dahilinde ücretlendirilecektir.
 • Belirtilen ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.
 • Bir GSM sadece 1 tane Faturalı tarifeden faydalanabilir.
 • Bir GSM kendi üzerine azami 1 adet hattı ile tarifeden faydalanabilir. Tarifelere referans ile abonelik yapılamaz.
 • Tarifedeki aboneler bakiyelerini OZET yazıp 7000’e yollayarak öğrenebilirler.
 • Tarife dahilindeki dakikaların bitirilmesi durumunda yurtiçi diğer mobil operatörler yönüne aramalar, her dakika 61,34 Kr olacak şekilde ücretlendirilecektir. Aramalar için ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Tarife dahilindeki SMS’in bitmesi durumunda yurt içi SMS’lerin her biri 44,09 KR olacak şekilde ücretlendirilecektir.
 • Tarife dahilindeki MMS’in bitmesi durumunda yurt içi MMS’lerin her biri 0,9 TL olacak şekilde ücretlendirilecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Atakan dedi ki:

  Merhaba ben bu paketi Vodafone’un sitesinde göremedim bu pakete ulaşabileceğim bir link verebilir misiniz ?

  1. Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   Bakmış olduğunuz kampanyada yeni müşteri alımına kapatılmış bulunmaktadır. Vodafone’a ait olan diğer tarifelere göz gezdirebilirsiniz.