Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone / Faturalı FreeZone Uyumlu Genç 4 GB Paketi – 33TL


20.01.2020
1.367
Vodafone / Faturalı FreeZone Uyumlu Genç 4 GB Paketi – 33TL

Vodafone Faturalı FreeZone Uyumlu Genç 4 GB Paketi ile siz değerli müşterilerimiz için yepyeni ve oldukça cazip avantajlar sunan kampanyamız ile karşınızdayız. Vodafone yapmış olduğu yeni çalışmaları ile birlikte siz değerli müşterilerimiz için fiyat olarak cep yakmayan ve kalan kullanım haklarınızı bir sonraki aya devretme özelliği bulunan yepyeni bir tarife hazırlamış bulunmaktadır. FreeZone gençler için süper avantajları uygun fiyata sunarken, Uyumlu paketlerinin en belirgin özelliği olan kullanmadığınız haklarınızın bir sonraki aya devretme özelliğini de içinde bulundurmaktadır.

Vodafone Faturalı FreeZone Uyumlu Genç 4 GB Paketine gelen 26 yaş ve altı genç müşterilerimiz için ayrıcalıkları sırası ile şu şekilde olmaktadır. Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 250 SMS/ MMSve Yurt İçi Her Yöne 4 GB Cepten Mobil İnternet kullanım hakkına sahip olacaklardır. Ayrıca tarifeye gelen müşterilerimiz için ilk ay olmak üzere 10 GB Cepten Bedava İnternet kullanım hakkı ve tarifenizin özelliği gereği kullanmadığınız dakika, SMS ve internet haklarınız bir sonraki aya devretmektedir. Ayrıca paket içerisinde tüm ay kullanım sağlayabileceğiniz sınırsız WhatsApp hakkınız bulunmaktadır.

Vodafone Faturalı FreeZone Uyumlu Genç 4 GB Paketine geçiş işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra Vodafone Yanımda Uygulamasına ya da Online İşlemlerden herhangi birisine giriş sağlayarak uygulamalarda geçerli olan internet kullanım hakkınızı ikiye katlayabilirsiniz. En sevdiğiniz uygulamalar internetinizden yemesin.

Kampanya adı

FreeZone Uyumlu Genç 4 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 250 SMS / MMS
Yurt İçi Her Yöne Toplam 11 GB Cepten Mobil İnternet
İlk Ay 10 GB Bedava İnternet
12 Ay, Aylık 5 GB Bedava İnternet
Sınırsız WhatsApp
Instagram Paketi
Gamer Video Paketi
Müzik Paketi
Youtube
izlesene.com
Spotify, Power App
Fenomen
Karnaval
Facebook
Twitter

Bu kampanya yeni müşteri alımına kapatılmıştır. 

Ücretlendirme

Taahhütlü : 33TL
Taahhütsüz : 53TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt:

Saçma Güzel Tarifelerin içeriğindeki ek paket faydasından yararlanmak için abonelerin Vodafone Yanımda, Müşteri Hizmetleri, Vodafone Mağazaları veya SMS yolu ile seçim yapmaları gerekmektedir.

Kalan Sorgulama:

Tarifedeki aboneler bakiyelerini OZET yazıp 7000’e yollayarak öğrenebilirler.

Tarife İptali:

542 Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak iptal talebinde bulunmalısınız.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Uyumlu Genç 4 GB Tarife faturalı bireysel ve esnaf abonelerin kullanımı içindir.
 • Uyumlu Genç 4 GB Paketi kullanan aboneler aylık kontratlı 33 TL, kontratsız 53TL karşılığında yurt içi her yöne 750 dakika arama, yurt içi her yöne 250 SMS veya MMS gönderme, yurt içi 4 GB cepten internet, Freezone Güzelliği Paketi yönüne yurt içi 2 GB ve kotadan düşmeyen iletişim faydalarını kullanma hakkına sahip olur.
 • Freezone Güzelliği Paketi kapsamında Youtube, izlesene.com, Spotify, Power App, Fenomen, Karnaval, Facebook, Instagram ve Twitter yonune olan internet hakkı, Vodafone’un video, müzik ve sosyal medya içerik sağlayıcılarıyla yaptığı anlaşmalara göre oluşturulan, içeriğini ve ücretlerini değiştirme/geliştirme hakkına sahip olduğu bir internet hakkıdır.
 • Youtube ve Instagram üzerinden yapılan video kullanımları DVD kalitesine (480P+) optimize edilmiştir. Youtube, İzlesene ve PlayZ, Instagram, uygulamalarında; mobil uygulama ve x” paket kapsamında değildir. Power App, Fenomen+, Karnaval ve Spotify mobil uygulamaları ve bu radyo gruplarının web sitelerinde sunulan içerikler kapsama dahildir. Mobil uygulama ve internet sitelerinde sunulan televizyon kanalları (örneğin Power TV, Power Türk TV) ise radyo yayını değil televizyon yayını olduğu için bu içerikler kapsama dahil değildir.
 • Bu uygulamalarda yapılan reklam gösterimleri 2 GB internet hakkı kapsamında değildir. Bu kullanımlar abonenin tarifesindeki internet hakkı dahilinde ücretlendirilecektir.
 • WhatsApp ve Facebook Messenger Sesli Arama ve Görüntülü Arama hizmetleri bu faydaya dahil değildir. WhatsApp ve Facebook Messenger sohbet mesajları ve sohbet esnasındaki dosya, konum, fotoğraf, video vb. paylaşımı faydaya dahildir.
 • Belirtilen ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.
 • Tarife 25 yaş ve altındaki müşterilerimiz için geçerlidir. Hat sahibinin ya da mernis ile akrabalığı doğrulanan hat kullanıcısının 25 yaş ve altında olması yeterlidir.
 • Bir abone sadece 1 tane Faturalı tarifeden faydalanabilir.
 • Bir abone kendi üzerine azami 1 adet hattı ile tarifeden faydalanabilir. Tarifelere referans ile abonelik yapılamaz.
 • Tarifedeki aboneler bakiyelerini OZET yazıp 7000’e yollayarak öğrenebilirler.
 • Tarife dahilindeki dakikaların bitirilmesi durumunda yurtiçi diğer mobil operatörler yönüne aramalar, her dakika 61,34KR olacak şekilde ücretlendirilecektir. Aramalar için ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.

Hediye 10GB Paketi

 • Hediye 10 GB Paketi, 30 gün geçerli 10GB internet veren faturalı müşterilere özel ücretsiz internet paketidir. Kullanım periyodu 32KB’dır.
 • Belirli kampanyalar ile alınabilir. İlgili kampanyaların esaslarında bilgi verilmiştir.
 • Paketin geçerlilik süresi onay SMS’inin gelmesinin ardından başlar.
 • Paket bir GSM No tarafından yalnızca bir defa alınabilir. Paket üst üste alınamaz.
 • Paketi satın alan kullanıcıların 3G ve 4,5G servisi otomatik olarak açılır. Paket kullanıldığı sürece 3G ve 4,5 G servisi kapatılmaz.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. blank ismail dedi ki:

  whatsapp kullanımı görüntülükonuşma için geçerlimi

  1. blank Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   İnceleeiğiniz tarife yeni müşteri alımına kapatılmış bulunmaktadır. Fakat Sınırsız Whatsapp kullanımlarına görüntülü konuşma dahil değildir.