Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone / Faturalı FreeZone Saçma Güzel 6 + 2 GB Paketi – 52TL


29.09.2019
621
Vodafone / Faturalı FreeZone Saçma Güzel 6 + 2 GB Paketi – 52TL

Vodafone Faturalı FreeZone Saçma Güzel 6 + 2 GB Paketi ile 25 yaş altı müşterilerimize süper teklifler ile gelmektedir. Vodafone Faturalı FreeZone Saçma Güzel 6 + 2 GB Paketinin en belirgin özelliği ise diğer Saçma Güzel tarifelerinin taahhütlü ve taahhütsüz kullanım fiyatları mevcut iken bu tarife sadece taahhütsüz kullanım isteyen müşterilerimiz için geçerlidir.

Vodafone Faturalı FreeZone Saçma Güzel 6 + 2 GB Paketini tercih eden müşterilerimiz Yurt İçi Her Yöne 500 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 100 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 6 + 2 GB Cep Mobil internet kullanım hakları mevcut olmaktadır. Ayrıca Vodafone Yanımda uygulamasından Instagram, Gamer Video veya Müzik paketlerinden birini seçerek internet kullanımınızı ikiye katlayabiliyorsunuz. Daha bitmedi Vodafone Faturalı FreeZone Saçma Güzel 6 + 2 GB Paketine gelen müşterilerimize özel Sınırsız Whatsapp kullanımı bulunmaktadır. Ayrıca yaza özel olarak 12 ay boyunca ekstra + 2 GB internet kullanımı da mevcuttur.

Kampanya adı

FreeZone Saçma Güzel 6 GB + 2 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Faturalı

İçerikler

Her yöne 500 DK
Her yöne 100 SMS
Her Yöne Geçerli Cepten 6 GB + 2 GB İnternet
Sınırsız Whatsapp
İNSTAGRAM Paketi
Gamer Video Paketi
Müzik Paketi Paketi

Bu kampanya yeni müşteri alımına kapatılmıştır.

Ücretlendirme

Taahhütsüz : 52TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt:

Müşterilerimiz, tarifeye numara taşıma, yeni hat alımı, Vodafone’un faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olabilirler.

Kalan Sorgulama:

Tarifedeki aboneler bakiyelerini OZET yazıp 7000’e yollayarak öğrenebilirler.

Tarife İptali:

542 Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak iptal talebinde bulunmalısınız.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Tarife faturalı bireysel abonelerin kullanımı içindir.
 • Saçma Güzel 6 Paketi kullanan aboneler aylık kontratsız 52TL karşılığında yurtiçi her yöne 500 dakika arama, yurt içi her yöne 100 SMS veya MMS gönderme, yurtiçi 3GB cepten internet ve kotadan düşmeyen Whatsapp faydalarını kullanma hakkına sahip olur.
 • Saçma Güzel 6 Paketi kullanan 12 ay boyunca her ay tarifeye ek 3 GB olacak şekilde Müzik, Sosyal ya da Gamer Video paketlerini seçme hakkına sahip olurlar.
 • 12 ay boyunca Saçma Güzel 6 tarifesine ek 3GB hakkı Müzik, Sosyal ya da Gamer Video paketlerinden sadece bir tanesi seçilebilir. Seçim yapılmadan ücretsiz haklardan faydalanılamaz.
 • 12 ay boyunca Saçma Güzel 6 tarifesine ek 3GB Müzik, Sosyal ya da Gamer Video paketlerinden herhangi bir tanesi seçildikten sonra seçilen ücretsiz paket değiştirilemez.
 • Tarife 25 yaş ve altındaki müşterilerimiz için geçerlidir. Hat sahibinin ya da mernis ile akrabalığı doğrulanan hat kullanıcısının 25 yaş ve altında olması yeterlidir.
 • Bir abone sadece 1 tane Faturalı gençlik tarifesinden faydalanabilir.
 • Bir abone kendi üzerine azami 1 adet hattı ile tarifeden faydalanabilir. Tarifelere referans ile abonelik yapılamaz.
 • Tarifedeki aboneler bakiyelerini OZET yazıp 7000’e yollayarak öğrenebilirler.
 • Tarife dahilindeki dakikaların bitirilmesi durumunda yurtiçi diğer mobil operatörler yönüne aramalar, her dakika 61,34KR olacak şekilde ücretlendirilecektir. Aramalar için ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Tarife dahilindeki SMS’in bitmesi durumunda yurtiçi SMS’lerin her biri 44,09KR olacak şekilde ücretlendirilecektir.
 • Tarife dahilindeki MMS’in bitmesi durumunda yurtiçi MMS’lerin her biri 0,9TL olacak şekilde ücretlendirilecektir.
 • Tarife dahilindeki internetin bitmesi durumunda yurtiçi internet kullanımı her 100 KB’ı 0,57KR olacak şekilde ücretlendirilecektir.
 • Tarife dahilindeki kullanım haklarının bitmesi durumunda aboneler SMS ile bilgilendirilir.
 • Abonelerin yurt içinde kullanım yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde abonelere Avantajli Internet Aşım Paketi, Avantajli Konuşma Asim Paketi ve Avantajli SMS Asim Paketi seçenekleri otomatik olarak tanımlanmaktadır. Paket aylık olarak yenilenir. Talep eden aboneler Avantajli Internet Aşım Paketi, Avantajlı Konuşma Aşım Paketi ve Avantajlı SMS Aşım Paketi seçeneklerini iptal edebilirler.
 • Avantajlı Internet Aşım Paketi çıkış yapılması durumunda internet aşım kullanımı 2GB’a ulaştığında (119,54TL) durdurulur.
 • Paket müşterilerin bulundukları tarifedeki, tarifenin internet haklarının bitiminden sonra devreye girer. İlgili fatura döneminde tarife haklarını bitirmeyen aboneler bu paket üzerinden ücretlendirilmezler.
 • Avantajlı Internet Aşım Paketi kapsamında müşterilerin ilk 25 MB’lık kullanımı ücretlendirilmeyecektir.
 • İlk 25 MB bittikten sonra aboneye 500 MB yüklenir ve Avantajlı Internet Aşım Paketi kapsamında ücretlendirme yapılır. 500MB bittiğinde yine bir 500 MB yüklenir ve yeniden Avantajlı Internet Aşım Paketi kapsamında ücretlendirme yapılır. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 500 MB’lık kullanım Avantajlı Internet Aşım Paketi kapsamında ücretlendirilir ve fatura dönem sonuna kadar internet kullanımına devam edilebilir.

blank

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.