Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone / Faturalı FreeZone Saçma Güzel 4 GB – 29TL


06.10.2018
1.602
Vodafone / Faturalı FreeZone Saçma Güzel 4 GB – 29TL

Vodafone ailesi olarak yepyeni FreeZone Faturalı Saçma Güzel 4 GB tarifesi ile karşınızdayız. Vodafone yeniliklere doymayan operatör FreeZone Faturalı Saçma Güzel 4 GB Sınırsız WhatsApp olanakları tanıyor. WhatsApp’ta iletişimin dibine vurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp’ta iletişiminiz internet kotanızdan yemez. Her yöne geçerli 500 DK, 100 SMS, 4 GB cepten internet ve kotandan yemeyen sınırsız WhatsApp hepsi Vodafone FreeZone Faturalı Saçma Güzel 4 GB tarifesi ile sizlerle.

Eğer sende 7 – 26 yaş aralığında isen hemen en yakın mağazalarımıza giderek FreeZone Faturalı Saçma Güzel 4 GB tarifesine geçerek Vodafone dünyasının ayrıcalıklarından faydalanmaya başlayabilirsin. Faturam çok yüksek diyenlere cep yakmayan yepyeni tarife, cebinize dost, bütçenize uyumlu Vodafone FreeZone Faturalı Saçma Güzel 4 GB tam size göre.

Vodafone FreeZone demek kolaylık demek Pazartesi ve Perşembe günleri anlaşmalı sinema salonlarında 1 bilet alana 2.si bizden hediye.

Hayat FreeZone’lulara güzel Yemeksepeti’ni FreeZone’lu olarak kullan %50’ye varan indirimler kazan.

FreeZone Faturalı Saçma Güzel 4 GB tarifesinden yararlanmak için aşağıdaki detaylara bakabilirsiniz;

Kampanya adı

 FreeZone Faturalı Saçma Güzel 4 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Faturalı

İçerikler

Her yöne 500 DK
Her yöne 100 SMS
Her yöne geçerli cepten 4 GB
Sınırsız İNSTAGRAM Paketi

Bu kampanya yeni müşteri alımına kapatılmıştır.

Ücretlendirme

Vodafona Yeni Gelenlere Vodafonlulara
Taahhütlü :  29 TL Taahhütlü : 34 TL
Taahhütsüz : 49TL Taahhütsüz : 49TL

Aktivasyon ve detaylar

 • Tarifeye Kayıt

Müşterilerimiz, tarifeye numara taşıma, yeni hat alımı, Vodafone’un faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olabilirler.

 • Kalan Sorgulama

Tarifedeki aboneler bakiyelerini OZET yazıp 7000’e yollayarak öğrenebilirler.

 • Tarife İptali

542 Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak iptal talebinde bulunmalısınız.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Tarife faturalı bireysel abonelerin kullanımı içindir.
 • Aboneler Saçma Güzel 4 Paketi ile aylık kontratsız 39 TL karşılığında, yurtiçi her yöne 500 dakika arama, yurt içi her yöne 100 SMS veya MMS gönderme ve yurtiçi 4GB cepten internet, kotadan düşmeyen Whatsapp faydalarını kullanma hakkına sahip olur.
 • Müşterilerimiz, tarifeye numara taşıma, yeni hat alımı, Vodafone’un faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olabilirler.
 • Tarife 25 yaş ve altındaki müşterilerimiz için geçerlidir. Hat sahibinin ya da mernis ile akrabalığı doğrulanan hat kullanıcısının 25 yaş ve altında olması yeterlidir.
 • Bir abone sadece 1 tane Faturalı gençlik tarifesinden faydalanabilir.
 • Bir abone kendi üzerine azami 1 adet hattı ile tarifeden faydalanabilir. Tarifelere referans ile abonelik yapılamaz.
 • Tarifedeki aboneler bakiyelerini OZET yazıp 7000’e yollayarak öğrenebilirler.
 • Tarife dahilindeki dakikaların bitirilmesi durumunda yurtiçi diğer mobil operatörler yönüne aramalar, her dakika 0,9 TL olacak şekilde ücretlendirilecektir. Aramalar için ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Tarife dahilindeki SMS/MMS’in bitmesi durumunda yurtiçi SMS ve MMS’lerin her biri 0,9 TL olacak şekilde ücretlendirilecektir.
 • Tarife dahilindeki internetin bitmesi durumunda yurtiçi internet kullanımı her 100 KB’ı 0,19 kr olacak şekilde ücretlendirilecektir.
 • Tarife dahilindeki kullanım haklarının bitmesi durumunda aboneler SMS ile bilgilendirilir.
 • Abonelerin yurt içinde kullanım yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde abonelere 500MB Internet Paketi, 250DK Konuşma Paketi ve 100 SMS Paketi seçenekleri otomatik olarak tanımlanmaktadır. Paket aylık olarak yenilenir. Talep eden aboneler 500MB Internet Paketi, 250DK Konuşma Paketi ve 100 SMS Paketi seçeneklerini iptal edebilirler.
 • Paket abonelerin bulundukları tarifedeki, tarifenin internet haklarının bitiminden sonra devreye girer. İlgili fatura döneminde tarife haklarını bitirmeyen aboneler bu paket üzerinden ücretlendirilmezler.
 • 500MB Internet Paketi kapsamında müşterilerin ilk 25 MB’lık kullanımı ücretlendirilmeyecektir.
 • İlk 25 MB bittikten sonra aboneye 500 MB yüklenir ve 500MB Internet Paketi kapsamında ücretlendirme yapılır. 500MB bittiğinde yine bir 500 MB yüklenir ve yeniden 500MB Internet Paketi kapsamında ücretlendirme yapılır. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 500 MB’lık kullanım 500MB Internet Paketi kapsamında ücretlendirilir ve fatura dönem sonuna kadar internet kullanımına devam edilebilir.
 • Müşterinin tarifesi kapsamındaki yurt içi konuşma hakları bittikten sonra 250DK Konuşma Paketi kapsamında aboneye 250 DK yüklenir ve ücretlendirme yapılır. 250DK bittiğinde yine bir 250DK yüklenir ve 250DK Konuşma Paketi kapsamında ücretlendirilir. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 250DK’lık kullanım 250DK Konuşma Paketi kapsamında ücretlendirilir ve fatura dönem sonuna kadar kullanımına devam edilebilir.
 • Müşterinin tarifesi kapsamındaki yurt içi SMS hakları bittikten sonra 100SMS Paketi kapsamında aboneye 100 SMS yüklenir ve ücretlendirme yapılır. 100SMS bittiğinde yine bir 100SMS yüklenir ve 100SMS Paketi kapsamında ücretlendirilir. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 100SMS’lik kullanım 100SMS Paketi kapsamında ücretlendirilir ve fatura dönem sonuna kadar kullanımına devam edilebilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.