Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone / Faturalı FreeZone Saçma Güzel 16 GB – 54TL


16.12.2019
2.517
Vodafone / Faturalı FreeZone Saçma Güzel 16 GB – 54TL

Vodafone Faturalı FreeZone Saçma Güzel 16 GB yepyeni ve içeriği en geniş tarifesi ile sizlerle. FreeZone Saçma Güzel 16 GB tarifesine geçişinizi tamamladıktan sonra, size ne gerekiyorsa ‘Saçma Güzel’ tarifenizi istediğiniz gibi oluşturabiliyorsunuz. Bu tarifeye geçtikten sonra Vodafone Yanımda Uygulamasını indirerek tarifenize ek ücretsiz Instagram, Gamer Video veya Müzik Paket’lerinden birini seçme hakkına sahip oluyorsunuz.

Vodafone Faturalı FreeZone Saçma Güzel 16 GB tarifesi sizler için; Her Yöne 1000 DK Konuşma, Her Yöne 100 SMS ve Her Yöne Cepten 16 GB İnternet bulundurmaktadır. Bitmedi tarifeye özel sınırsız Whatsapp bulunmaktadır. Üstelik tarifeye geçişinizi tamamladıktan sonra Vodafone Yanımda Uygulamasını indirerek tarifenize ek ücretsiz Instagram, Gamer Video veya Müzik Paket’lerinden birini seçme hakkına sahip oluyorsunuz. Vodafone Faturalı FreeZone Saçma Güzel 16 GB tarifesinin içeriğindeki ek paket faydasından yararlanmak için abonelerin Vodafone Yanımda, Müşteri Hizmetleri, Vodafone Mağazaları veya SMS yolu ile seçim yapılması gerekmektedir.

Vodafone Faturalı FreeZone Saçma Güzel 16 GB tarifeden, 7-26 yaş arasındaki numara taşıma ya da yeni hat alımı ile gelen bireysel faturasız abonelikler faydalanabilir. Tarifeden 26 yaş altı kullanıcı tanımı ile de yararlanmak mümkündür.

FreeZone Saçma Güzel 16 GB tarifesinden yararlanmak için aşağıdaki detaylara bakabilirsiniz;

Kampanya adı

FreeZone Saçma Güzel 16 GB 

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Faturalı

İçerikler

Her Yöne 1000 DK
Her Yöne 100 SMS / MMS
Her Yöne 16 GB Mobil İnternet
İNSTAGRAM Paketi
Gamer Video Paketi
Müzik Paketi Paketi
Sınırsız Whatsapp Paketi

Bu kampanya yeni müşteri alımına kapatılmıştır.

Ücretlendirme

Vodafone’lulara

Taahhütlü : 54TL

Taahhütsüz : 69TL

Tarifeye Kayıt:

Müşterilerimiz, tarifeye numara taşıma, yeni hat alımı, Vodafone’un faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olabilirler.

Kalan Sorgulama:

Tarifedeki aboneler bakiyelerini OZET yazıp 7000’e yollayarak öğrenebilirler.

Tarife İptali:

542 Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak iptal talebinde bulunmalısınız.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Bu tarifeden, 7-26 yaş arasındaki numara taşıma, yeni hat alımı ile gelen ve mevcut bireysel faturasız abonelikler faydalanabilir. Tarifeden 26 yaş altı kullanıcı tanımı ile de yararlanmak mümkündür
 • Aboneler bu tarife kapsamında 69TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 1000 dk, 100 SMS, 8 GB ve internetinden yemeyen Whatsapp hakkına sahip olurlar.
 • Tarife içerisinde bulunan internetin yemeyen Whatsapp hakkı Whatsapp, Facebook Messenger, Vodafone Message+ ve Vodafone Call+ uygulamaları kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlar.
 • WhatsApp Sesli Arama ve Görüntülü Arama hizmetleri bu faydaya dahil değildir. WhatsApp sohbet mesajları ve sohbet esnasındaki dosya, konum, fotoğraf, video vb. paylaşımı faydaya dahildir.
 • Saçma Güzel 16 tarifesindeki aboneler tarifeye giriş talebini yaptıktan sonraki ilk 12 ay (365 gün) içerisinde tarife kotasına ek 8 GB geçerli aşağıda belirtilen 8 GB Gamer Paketi,8 GB Müzik Paketi ya da 8 GB Sosyal Paketinden yalnızca bir tanesini seçip ücretsiz olarak maksimum 12 ay boyunca kullanabilirler. Bu sürenin bitiminde abonenin seçtiği ek paket abonenin üzerinden silinir. Aşağıda belirtilen paketlerin maksimum 12 ay boyunca içeriklerinin yüklenebilmesi için abonenin hey ay tarifesinin düzenli olarak yenilenmesi gerekmektedir. Abone tarifesini yenilemediği durumda ücretsiz faydasından yararlanamamaktadır.  Ek paketlerdeki internet sadece belirtilen uygulama gruplarındaki kullanımlar içindir, üyelik için ek bir fayda sağlamamaktadır. Bu ek paketlere ilişkin detaylı bilgiler aşağıda verilmektedir.
 • Bu tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da tarife kapsamında yüklenen dakikalar sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa yukarıdaki ücretlendirme geçerlidir.
 • Tarife kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez.
 • Abonenin tarife kapsamındaki dakikaları alabilmesi için herhangi bir yükleme koşulu bulunmamaktadır. Tarife ücreti abonenin bakiyesinden tahsil edilmesiyle birlikte belirtilen içerik abonenin hesabına yüklenir.
 • Abonelere tarife yenilemelerinden önce bilgi verilir.
 • Abone tarife değişikliği yaptığı durumda tarifesi kapsamında hattına yüklenen dakikalar 30 günlük dönem sonuna kadar geçerlidir, dönem sonunda silinir.
 • Tarife kapsamındaki dakikalar sadece yurt içi operatörlere doğru görüntülü konuşma ve ses kullanımları için geçerlidir. Tarife kapsamındaki içerikler roaming, yurtdışını arama, özel servis aramaları, TT servisleri, uydu görüşmeleri ve diğer hizmetlerde geçerli değildir. 444lü numaralara ve 1le başlayan ücretli 3 haneli numaralara doğru yapılan aramalar tarife kapsamındadır.
 • Özel servis aramaları yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir.
 • Kıbrıs aramaları uluslararası arama kapsamında ayrıca ücretlendirilir.
 • Uluslararası aramalar, ekstra bir avantaj satın alınmadığı durumda standart tarifeden ücretlendirilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.