Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone / Faturalı FreeZone Redli Genç Oyun 24 GB Paketi – 50TL


28.12.2020
1.549
Vodafone / Faturalı FreeZone Redli Genç Oyun 24 GB Paketi – 50TL

Vodafone Faturalı FreeZone Redli Genç Oyun 24 GB Paketi yeni avantajlar sunan içeriği oldukça geniş kapsamlı olan paketlerden bir tanesi olmaktadır. Vodafone düzenlediği avantajlı kampanyası ile FreeZone ve Redli tarifelerinin birleşimine birde + Sınırsız eklenmiş bulunmaktadır, siz değerli müşterileri için oluşturduğu yepyeni bir kampanyadır. Vodafone Faturalı FreeZone Redli Genç Oyun 24 GB Paketi ile FreeZone kampanyalarının uygun fiyatı ve Redli tarifelerinin cazibesini birleştirerek yepyeni oldukça cazip içerikler sunan bir kampanya hazırlamış bulunmaktadır. FreeZone gençler için süper avantajları uygun fiyata sunarken, Redli paketlerinin içeriğinin genişliği ve cazibesi artık gençlerimiz için de geçerli olmaktadır. Üstelik Vodafone bu kez oyun içeriğini de birleştirerek yepyeni bir kampanya hazırlamış bulunmaktadır.

Vodafone Faturalı FreeZone Redli Genç Oyun 24 GB Paketine gelen 26 yaş ve altı genç müşterilerimiz için ayrıcalıkları sırası ile şu şekilde olmaktadır. Yurt İçi Her Yöne 1000 Dakika, Vodafone ve Sabit Hatlar Yönüne sınırsız görüşme hakkı, Yurt İçi Her Yöne 250 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 24 GB Cepten Mobil İnternet kullanım hakkına sahip olacaklardır. Vodafone Faturalı Freezone Redli Genç Oyun 24 GB + Sınırsız Paketinin internet kullanımı, 12 GB’ı Instagram, Facebook, Twitter, Youtube ve Spotify’da geçerlidir. Tarifenize sunulan Sınırsız GB’larını Zula Mobile, PubG Mobile, Twich ve Dıscord oyunlarında özgürce kullanabilirsiniz. Ayrıca tarifeye gelen müşterilerimiz için ilk ay olmak üzere 20 GB Cepten Bedava İnternet kullanım hakkı verilmektedir. Birde paket içerisinde tüm ay kullanım sağlayabileceğiniz sınırsız WhatsApp hakkınız bulunmaktadır.

Vodafone Faturalı FreeZone Redli Genç Oyun 24 GB Paketine geçiş işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra Vodafone Yanımda Uygulamasına ya da Online İşlemlerden herhangi birisine giriş sağlayarak uygulamalarda geçerli olan internet kullanım hakkınızı ikiye katlayabilirsiniz. En sevdiğiniz uygulamalar internetinizden yemesin.

Kampanya adı

Redli Genç Oyun, 24 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 1000 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 250 SMS / MMS
Yurt İçi Her Yöne Toplam 24 GB Cepten Mobil İnternet
İlk Ay 20 GB Bedava İnternet
Vodafone ve Sabit Hatlar Yönüne Sınırsız Görüşme
Sınırsız WhatsApp
Instagram Paketi
Youtube
Spotify
Facebook
Twitter
Zula Mobile
PubG Mobile
Twich
Discord

Ücretlendirme

Taahhütlü İlk 3 Ay: 50TL
Taahhütlü Kalan 12 Ay : 59TL
Taahhütsüz : 89TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt:

FreeZoneTarifelerin içeriğindeki ek paket faydasından yararlanmak için abonelerin Vodafone Yanımda, Müşteri Hizmetleri, Vodafone Mağazaları veya SMS yolu ile seçim yapmaları gerekmektedir.

Kalan Sorgulama:

Tarifedeki aboneler bakiyelerini OZET yazıp 7000’e yollayarak öğrenebilirler.

Tarife İptali:

542 Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak iptal talebinde bulunmalısınız.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Redli Genç Oyun 24 GB Tarifesi Tarife faturalı bireysel ve esnaf abonelerin kullanımı içindir.
 • Redli Genç Oyun 24 GB tarifesini seçen aboneler aylık kontratlı 59TL, kontratsız 89TL karşılığında Vodafone abonelerini ve sabit hatları sınırsız arama, yurt içi her yöne 1000 dakika arama, yurt içi her yöne 250 SMS veya MMS gönderme, yurt içi 24 GB cepten internet,
 • Freezone Güzelliği paketi kapsamında Youtube, Spotify, Facebook, Instagram ve Twitter yonune olan internet hakkı, Vodafone’un video, müzik ve sosyal medya içerik sağlayıcılarıyla yaptığı anlaşmalara göre oluşturulan, içeriğini ve ücretlerini değiştirme/geliştirme hakkına sahip olduğu bir internet hakkıdır.
 • Youtube ve Instagram üzerinden yapılan video kullanımları DVD kalitesine (480P+) optimize edilmiştir. Youtube, İzlesene ve PlayZ, Instagram, uygulamalarında; mobil uygulama ve x” paket kapsamında değildir. Power App, Fenomen+, Karnaval ve Spotify mobil uygulamaları ve bu radyo gruplarının web sitelerinde sunulan içerikler kapsama dahildir. Mobil uygulama ve internet sitelerinde sunulan televizyon kanalları (örneğin Power TV, Power Türk TV) ise radyo yayını değil televizyon yayını olduğu için bu içerikler kapsama dahil değildir.
 • Bu uygulamalarda yapılan reklam gösterimleri 4GB internet hakkı kapsamında değildir. Bu kullanımlar abonenin tarifesindeki internet hakkı dahilinde ücretlendirilecektir.
 • WhatsApp ve Facebook Messenger Sesli Arama ve Görüntülü Arama hizmetleri bu faydaya dahil değildir. WhatsApp ve Facebook Messenger sohbet mesajları ve sohbet esnasındaki dosya, konum, fotoğraf, video vb. paylaşımı faydaya dahildir.
 • Tarife 25 yaş ve altındaki müşterilerimiz için geçerlidir. Hat sahibinin ya da mernis ile akrabalığı doğrulanan hat kullanıcısının 25 yaş ve altında olması yeterlidir.
 • Bir abone sadece 1 tane Faturalı tarifeden faydalanabilir.
 • Bir abone kendi üzerine azami 1 adet hattı ile tarifeden faydalanabilir. Tarifelere referans ile abonelik yapılamaz.
 • Tarifedeki aboneler bakiyelerini OZET yazıp 7000’e yollayarak öğrenebilirler
 • Tarife dahilindeki dakikaların bitirilmesi durumunda yurtiçi diğer mobil operatörler yönüne aramalar, her dakika 61,34KR olacak şekilde ücretlendirilecektir. Aramalar için ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.

Hediye 20 GB Paketi

 • Hediye 20 GB Paketi, 30 gün geçerli 10GB internet veren faturalı müşterilere özel ücretsiz internet paketidir. Kullanım periyodu 32KB’dır.
 • Belirli kampanyalar ile alınabilir. İlgili kampanyaların esaslarında bilgi verilmiştir.
 • Paketin geçerlilik süresi onay SMS’inin gelmesinin ardından başlar.
 • Paket bir GSM No tarafından yalnızca bir defa alınabilir. Paket üst üste alınamaz.
 • Paketi satın alan kullanıcıların 3G ve 4,5G servisi otomatik olarak açılır. Paket kullanıldığı sürece 3G ve 4,5 G servisi kapatılmaz.
blank

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.