Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone / Faturalı FreeZone Redli Genç12, 17 + 4 GB Paketi – 50TL


09.05.2020
1.584
Vodafone / Faturalı FreeZone Redli Genç12, 17 + 4 GB Paketi – 50TL

Vodafone Faturalı FreeZone Redli Genç12, 17 + 4 GB Paketi yeni avantajlar sunan içeriği oldukça geniş kapsamlı olan paketlerden bir tanesi olmaktadır. Vodafone düzenlediği avantajlı kampanyası ile FreeZone ve Redli tarifelerinin birleşiminden siz değerli müşterileri için oluşturduğu yepyeni bir kampanyadır. Vodafone Faturalı FreeZone Redli Genç12, 17 + 4 GB Paketi ile FreeZone kampanyalarının uygun fiyatı ve Redli tarifelerinin cazibesini birleştirerek yepyeni oldukça cazip içerikler sunan bir kampanya hazırlamış bulunmaktadır. FreeZone gençler için süper avantajları uygun fiyata sunarken, Redli paketlerinin içeriğinin genişliği ve cazibesi artık gençlerimiz için de geçerli olmaktadır.

Vodafone Faturalı FreeZone Redli Genç12, 17 + 4 GB Paketine gelen 26 yaş ve altı genç müşterilerimiz için ayrıcalıkları sırası ile şu şekilde olmaktadır. Yurt İçi Her Yöne 1000 Dakika, Vodafone ve Sabit Hatlar Yönüne sınırsız görüşme hakkı, Yurt İçi Her Yöne 250 SMS / MMS ve Yurt İçi Her Yöne 17 + 4 GB Cepten Mobil İnternet kullanım hakkına sahip olacaklardır. Ayrıca tarifeye gelen müşterilerimiz için ilk ay olmak üzere 20 GB Cepten Bedava İnternet ve yeni gelenlere İlk 12 Ay geçerli Aylık 5 GB İnternet kullanım hakkı verilmektedir. Ayrıca paket içerisinde tüm ay kullanım sağlayabileceğiniz sınırsız WhatsApp hakkınız bulunmaktadır.

Vodafone Faturalı FreeZone Redli Genç12, 17 + 4 GB Paketine geçiş işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra Vodafone Yanımda Uygulamasına ya da Online İşlemlerden herhangi birisine giriş sağlayarak uygulamalarda geçerli olan internet kullanım hakkınızı ikiye katlayabilirsiniz. En sevdiğiniz uygulamalar internetinizden yemesin.

Kampanya adı

Redli Genç12, 17 + 4 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 1000 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 250 SMS / MMS
Yurt İçi Her Yöne Toplam 21 GB Cepten Mobil İnternet
İlk Ay 20 GB Bedava İnternet
12 Ay Aylık 5 GB Bedava İnternet
Vodafone ve Sabit Hatlar Yönüne Sınırsız Görüşme
Sınırsız WhatsApp
Instagram Paketi
Gamer Video Paketi
Müzik Paketi
Youtube
izlesene.com
Spotify, Power App
Fenomen
Karnaval
Facebook
Twitter

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Ücretlendirme

Taahhütlü İlk 3 Ay: 50TL
Taahhütlü Kalan 12 Ay : 59TL
Taahhütsüz : 89TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt:

Saçma Güzel Tarifelerin içeriğindeki ek paket faydasından yararlanmak için abonelerin Vodafone Yanımda, Müşteri Hizmetleri, Vodafone Mağazaları veya SMS yolu ile seçim yapmaları gerekmektedir.

Kalan Sorgulama:

Tarifedeki aboneler bakiyelerini OZET yazıp 7000’e yollayarak öğrenebilirler.

Tarife İptali:

542 Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak iptal talebinde bulunmalısınız.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Redli Genc 12GB Tarifesi Tarife faturalı bireysel ve esnaf abonelerin kullanımı içindir.
 • Redli Genc 12 GB tarifesini seçen aboneler aylık kontratlı 59 TL, kontratsız 89 TL karşılığında Vodafone abonelerini ve sabit hatları sınırsız arama, yurt içi her yöne 1000 dakika arama, yurt içi her yöne 250 SMS veya MMS gönderme, yurt içi 12 GB cepten internet, Freezone Güzelliği paketi yonune yurt içi 4 GB, kotadan düşmeyen iletişim faydalarını kullanma hakkına sahip olur.
 • Freezone Güzelliği paketi kapsamında Youtube, izlesene.com, Spotify, Power App, Fenomen, Karnaval, Facebook, Instagram ve Twitter yonune olan internet hakkı, Vodafone’un video, müzik ve sosyal medya içerik sağlayıcılarıyla yaptığı anlaşmalara göre oluşturulan, içeriğini ve ücretlerini değiştirme/geliştirme hakkına sahip olduğu bir internet hakkıdır.
 • Youtube ve Instagram üzerinden yapılan video kullanımları DVD kalitesine (480P+) optimize edilmiştir. Youtube, İzlesene ve PlayZ, Instagram, uygulamalarında; mobil uygulama ve x” paket kapsamında değildir. Power App, Fenomen+, Karnaval ve Spotify mobil uygulamaları ve bu radyo gruplarının web sitelerinde sunulan içerikler kapsama dahildir. Mobil uygulama ve internet sitelerinde sunulan televizyon kanalları (örneğin Power TV, Power Türk TV) ise radyo yayını değil televizyon yayını olduğu için bu içerikler kapsama dahil değildir.
 • Bu uygulamalarda yapılan reklam gösterimleri 4 GB internet hakkı kapsamında değildir. Bu kullanımlar abonenin tarifesindeki internet hakkı dahilinde ücretlendirilecektir.
 • WhatsApp ve Facebook Messenger Sesli Arama ve Görüntülü Arama hizmetleri bu faydaya dahil değildir. WhatsApp ve Facebook Messenger sohbet mesajları ve sohbet esnasındaki dosya, konum, fotoğraf, video vb. paylaşımı faydaya dahildir.
 • Tarife 25 yaş ve altındaki müşterilerimiz için geçerlidir. Hat sahibinin ya da mernis ile akrabalığı doğrulanan hat kullanıcısının 25 yaş ve altında olması yeterlidir.
 • Bir abone sadece 1 tane Faturalı tarifeden faydalanabilir.
 • Bir abone kendi üzerine azami 1 adet hattı ile tarifeden faydalanabilir. Tarifelere referans ile abonelik yapılamaz.
 • Tarifedeki aboneler bakiyelerini OZET yazıp 7000’e yollayarak öğrenebilirler
 • Tarife dahilindeki dakikaların bitirilmesi durumunda yurtiçi diğer mobil operatörler yönüne aramalar, her dakika 61,34KR olacak şekilde ücretlendirilecektir. Aramalar için ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.

Hediye 10GB Paketi

 • Hediye 10 GB Paketi, 30 gün geçerli 10 GB internet veren faturalı müşterilere özel ücretsiz internet paketidir. Kullanım periyodu 32KB’dır.
 • Belirli kampanyalar ile alınabilir. İlgili kampanyaların esaslarında bilgi verilmiştir.
 • Paketin geçerlilik süresi onay SMS’inin gelmesinin ardından başlar.
 • Paket bir GSM No tarafından yalnızca bir defa alınabilir. Paket üst üste alınamaz.
 • Paketi satın alan kullanıcıların 3G ve 4,5G servisi otomatik olarak açılır. Paket kullanıldığı sürece 3G ve 4,5 G servisi kapatılmaz.

blank

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.