Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone / Faturalı FreeZone Online Genç M, 16 GB – 45TL


20.02.2020
1.635
Vodafone / Faturalı FreeZone Online Genç M, 16 GB – 45TL

Vodafone Faturalı FreeZone Online Genç M, 16 GB Kampanyası, yepyeni tarifesi ile dijital ortamdan sizlere hizmet vermeye geliyoruz. Son zamanların en hızlı çağa ayak uyduran operatörü olarak, zirveyi zorlamaya ve zirvede orda kalma konusundaki kararlılığımızı göstermiş bulunmaktayız.

Vodafone Faturalı Faturalı FreeZone Online Genç M, 16 GB Kampanyası, sadece dijitale özel bir kampanyadır. Sadece internet ortamından satın alabileceğin bir tarifedir. Mağazalarda bulunmaz, istiyorsunuz biz ayağınıza kadar getiriyoruz. Tarifenizi istediğiniz gibi oluşturabiliyor ve ayda bir kez içeriğini değiştirebiliyorsunuz. Bir ay Müzik Paketi, diğer ay Gamer Video gibi değişim yapabiliyorsunuz. Whatsapp kullanımlarınıza dosya, konum, fotoğraf, video gibi paylaşımlarınızın hepsi dahil.

Vodafone Faturalı FreeZone Online Genç M, 16 GB Kampanyası içeriğini istediğin gibi oluşturup, ayda bir defa da değiştirebiliyorsun. Örneğin bir ay Müzik Paketi,  sonraki ay Gamer Video, diğer ayda da Instagram Paketi’ni seçebilirsin mesela. “Vodafone’a geçtim, tarifemi seçtim, daha da değiştiremem” gibi bir durum da yok. Online Tarifeler seni zorlamaz, sıkmaz, taahhüt istemez. Ne zaman istersen o zaman değiştirebilirsin. FreeZone Online Genç M, 16 GB Kampanyasında Whatsapp kullanımlarına görüntülü ve sesli görüşmeler dahil değil ancak dosya, konum, fotoğraf, video gibi paylaşımlarının hepsi dahildir.

Vodafone Faturalı FreeZone Online Genç M, 16 GB Kampanyasına gelen müşterilerimiz, geçiş yaptıktan sonra ilk 3 ay içerisinde cezasız çıkış yapabilmektedirler. Tarifeye gelenlere İlk Ay 10 GB Bedava İnternet kullanım hakkı sunulacaktır. Ayrıca ilk 12 ay boyunca geçerli olan aylık 4 GB Bedava İnternet Vodafone Yanımda uygulamasında sizleri beklemektedir. Vodafone faturalı FreeZone Online Genç M, 16 GB Kampanyası içeriği ise, Yurt İçi her Yöne 1000 Dakika, Yurt İçi Her Yana 100 SMS ve Yurt İçi Her Yöne Toplamda 16 GB İnternet kullanım hakkına sahip olacaklardır.

Sizde FreeZone Online Genç M, 16 GB Kampanyası geçmek istiyorsanız hemen dijital ortamdan satın alabilirsiniz.

FreeZone Online Genç M, 16 GB Kampanyasının detaylarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

Kampanya adı

 FreeZone Online Genç M, 16 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 1000 DK
Yurt İçi Her Yöne 100 SMS / MMS
Yurt İçi Her Yöne Toplam 16 GB Mobil İnternet
İlk 3 Ay Cezasız Çıkış Hakkı
İlk Ay 10 GB İnternet Hediye
İnstagram Paketi
Gamer Video Paketi
Müzik Paketi
Sınırsız Whatsapp Paketi

Bu kampanya yeni müşteri alımına kapatılmıştır.

Ücretlendirme

Taahhütlü : 45TL
Taahhütsüz : 65TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt:

Numara taşıma ya da yeni hat alımı ile geçmek istiyorsanız, Online olarak başvuru yaparak,

mevcut faturalı Vodafone tarifelerinden birindeysen Vodafone Yanımda üzerinden geçiş yapabilirsin.

Kalan Sorgulama:

Vodafone Online İşlemlerden. OZET yazıp 7000’e göndererek.

Tarife İptali:

542 Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak iptal talebinde bulunmalısınız.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Tarife Vodafone.com.tr üzerinden başvurarak Vodafone’a son 30 gün içerisinde hattını taşıyarak veya yeni hat alarak gelen faturalı bireysel abonelerin kullanımı içindir.
 • Genç Online M Paketi kullanan aboneler aylık kontratsız 65 TL karşılığında, yurt içi her yöne 1000 dakika arama, yurt içi her yöne 100 SMS veya MMS gönderme yurt içi 6 GB cepten internet, Freezone Güzelliği Paketi kapsamında Youtube, izlesene.com, Spotify, Power App, Fenomen, Karnaval, Facebook, Instagram ve Twitter yönlerine yurt içi 6 GB ve kotadan düşmeyen iletişim faydalarını kullanma hakkına sahip olur.
 • Tarife 25 yaş ve altındaki müşterilerimiz için geçerlidir. Hat sahibinin ya da mernis ile akrabalığı doğrulanan hat kullanıcısının 25 yaş ve altında olması yeterlidir.
 • Bir abone sadece 1 tane Faturalı Gençlik/ Online tarifesinden faydalanabilir.
 • Bir abone kendi üzerine azami 1 adet hattı ile tarifeden faydalanabilir. Tarifelere referans ile abonelik yapılamaz.
 • Tarifedeki aboneler bakiyelerini OZET yazıp 7000’e yollayarak öğrenebilirler.
 • Tarife dahilindeki dakikaların bitirilmesi durumunda yurt içi diğer mobil operatörler yönüne aramalar, her dakika 61,34 KR olacak şekilde ücretlendirilecektir. Aramalar için ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Tarife dahilindeki SMS’in bitmesi durumunda yurt içi SMS’lerin her biri 44,09 KR olacak şekilde ücretlendirilecektir.
 • Tarife dahilindeki MMS’in bitmesi durumunda yurt içi MMS’lerin her biri 90 KR olacak şekilde ücretlendirilecektir.
 • Tarife dahilindeki internetin bitmesi durumunda yurtiçi internet kullanımı her 100 KB’ı 0,57 KRolacak şekilde ücretlendirilecektir. İnternet için ücretlendirme periyodu 32KB’dır.
 • Tarife dahilindeki kullanım haklarının bitmesi durumunda aboneler SMS ile bilgilendirilir.
 • Abonelerin yurt içinde kullanım yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde abonelere Avantajlı Aşım Internet Paketi, Avantajlı Aşım Konuşma Paketi ve Avantajlı Aşım SMS Paket seçenekleri otomatik olarak tanımlanmaktadır. Paket aylık olarak yenilenir. Talep eden aboneler Avantajlı Aşım Internet Paketi, Avantajlı Aşım Konuşma Paketi ve Avantajlı Aşım SMS Paketi seçeneklerini iptal edebilirler.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.