Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone / Faturalı FreeZone Dijitale Özel Saçma Güzel Online Tarifeler L 20 GB – 59TL


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
Loading...

02.11.2018
371

Vodafone Faturalı FreeZone Dijitale Özel Saçma Güzel Online Tarifeler L – 20 GB tarifesi dijital serisinin ikinci ve sonuncusudur. Serinin en geniş kapsamlı tarifesidir. Ayrıca sadece dijital ortamda bulabileceğiniz tarifelerin de ikincisidir. Yani sadece internet ortamından satın alabilmek mümkün olacaktır. Gideyim mağazalardan alayım gibi bir olayınız olamaz. Siz istiyorsunuz biz kapınıza kadar getiriyoruz.

Vodafone Faturalı FreeZone Dijitale Özel Saçma Güzel Online Tarifeler L 20 – GB tarife sadece dijital ortamda bulabileceğiniz bir kampanyadır. Dijitale özel tarifenizi istediğiniz gibi oluşturabiliyorsunuz. Birde ayda bir değişim yapabiliyorsunuz. Bir ay Müzik Paketi, diğer ay Gamer Video gibi.. Whatsapp kullanımlarınıza dosya, konum, fotoğraf, video gibi paylaşımlarınızın hepsi dahil. Vodafone’a geçtim tarifemi seçtim bir daha değiştirmem gibi bir durum söz konusu değildir. Ne zaman isterseniz o zaman değiştirebilirsiniz.

Vodafone Faturalı FreeZone Dijitale Özel Saçma Güzel Online Tarifeler L 20 – GB tarifesi sizlere özel;  Her Yöne 1000 DK Konuşma, Her Yöne 100 SMS veya MMS ve Cepten Her Yöne Mobil 20 GB İnternet mevcuttur. Bitmedi İnstagram Paketi, Gamer Video Paketi veya Müzik Paket’lerinden bir tanesini her ay seçebilirsin. Birde bu tarifeye geçenlere özel sınırsız Whatsapp kullanım hakkı.

Sizde Vodafone Faturalı FreeZone Dijitale Özel Saçma Güzel Online Tarifesine L – 20 GB tarifesine geçmek istiyorsanız hemen dijital ortamdan satın alabilirsiniz.

Vodafone Faturalı FreeZone Dijitale Özel Saçma Güzel Online Tarifesine L – 20 GB tarifesinin detaylarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

Kampanya adı

   FreeZone Dijitale Özel Saçma Güzel Online L – 20 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Faturalı

İçerikler

Her Yöne 1000 DK
Her Yöne 100 SMS / MMS
Her Yöne 20 GB Mobil İnternet
Sınırsız İNSTAGRAM Paketi
Sınırsız Gamer Video Paketi
Sınırsız Müzik Paketi Paketi
Sınırsız Whatsapp Paketi

Ücretlendirme

Kontratlı aboneler için 59 TL
Vodafone’a Yeni Gelenlere  59 TL
Kontratsız aboneler için  69TL
 • Tarifeye Kayıt

Numara taşıma ya da yeni hat alımı ile geçmek istiyorsanız, Gelelim üzerinden başvuru yaparak, mevcut faturalı Vodafone tarifelerinden birindeysen Vodafone Yanımda üzerinden geçiş yapabilirsin.

 • Kalan Sorgulama

Vodafone Online İşlemlerden. OZET yazıp 7000’e göndererek.

 • Tarife İptali

542 Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak iptal talebinde bulunmalısınız.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Tarife faturalı bireysel abonelerin kullanımı içindir.
 • Saçma Güzel Online Large Paketi kullanan aboneler aylık kontratsız 69 TL karşılığında, yurtiçi her yöne 1000 dakika arama, yurt içi her yöne 100 SMS veya MMS gönderme ve yurtiçi 10GB cepten internet, kotadan düşmeyen Whatsapp faydalarını kullanma hakkına sahip olur.
 • Müşterilerimiz, tarifeye Vodafone’un faturasız ya da faturalı tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olabilirler
 • Tarife 25 yaş ve altındaki müşterilerimiz için geçerlidir. Hat sahibinin ya da mernis ile akrabalığı doğrulanan hat kullanıcısının 25 yaş ve altında olması yeterlidir.
 • Saçma Güzel Online Large Paketi kullanan müşteriler, 24 ay boyunca her ay tarifelerine ek olarak 10GB’lık ücretsiz Müzik, Sosyal ya da Gamer paketlerinden seçme hakkına sahip olurlar. Seçim yapılmadan ücretsiz haklardan faydalanılamaz.
 • Saçma Güzel Online Large Paketi tarifesine ek, 24 ay geçerli 10GB Müzik, Sosyal ya da Gamer paketlerinden sadece bir tanesi seçilebilir. Paketlerden herhangi bir tanesi seçildikten sonra seçilen ücretsiz paket iptal edilebilir.
 • Bir abone sadece 1 tane Faturalı Gençlik/ Online tarifesinden faydalanabilir.
 • Bir abone kendi üzerine azami 1 adet hattı ile tarifeden faydalanabilir. Tarifelere referans ile abonelik yapılamaz.
 • Tarifedeki aboneler bakiyelerini OZET yazıp 7000’e yollayarak öğrenebilirler.
 • Tarife dahilindeki dakikaların bitirilmesi durumunda yurtiçi diğer mobil operatörler yönüne aramalar, her dakika 0,9 TL olacak şekilde ücretlendirilecektir. Aramalar için ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Tarife dahilindeki SMS/MMS’in bitmesi durumunda yurtiçi SMS ve MMS’lerin her biri 0,9 TL olacak şekilde ücretlendirilecektir.
 • Tarife dahilindeki internetin bitmesi durumunda yurtiçi internet kullanımı her 100 KB’ı 0,57 kr olacak şekilde ücretlendirilecektir.
 • Tarife dahilindeki kullanım haklarının bitmesi durumunda aboneler SMS ile bilgilendirilir.
 • Abonelerin yurt içinde kullanım yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde abonelere 500MB Internet Paketi, 250DK Konuşma Paketi ve 100 SMS Paketi seçenekleri otomatik olarak tanımlanmaktadır. Paket aylık olarak yenilenir. Talep eden aboneler 500MB Internet Paketi, 250DK Konuşma Paketi ve 100 SMS Paketi seçeneklerini iptal edebilirler.
 • 500MB Internet Paketi, 250DK Konuşma Paketi ve 100 SMS Paketi abonelerin bulundukları tarifedeki, tarifenin internet haklarının bitiminden sonra devreye girer. İlgili fatura döneminde tarife haklarını bitirmeyen aboneler bu paket üzerinden ücretlendirilmezler.
 • 500MB Internet Paketi kapsamında müşterilerin ilk 25 MB’lık kullanımı ücretlendirilmeyecektir.
 • İlk 25 MB bittikten sonra aboneye 500 MB yüklenir ve 500MB Internet Paketi kapsamında ücretlendirme yapılır. 500MB bittiğinde yine bir 500 MB yüklenir ve yeniden 500MB Internet Paketi kapsamında ücretlendirme yapılır. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 500 MB’lık kullanım 500MB Internet Paketi kapsamında ücretlendirilir ve fatura dönem sonuna kadar internet kullanımına devam edilebilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.