Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone / Faturalı Devreden Uyumlu Online Avantaj 10 GB Paketi – 34TL


01.02.2020
888
Vodafone / Faturalı Devreden Uyumlu Online Avantaj 10 GB Paketi – 34TL

Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu Online Avantaj 10 GB Paketi ile Vodafone’la tanışmak ve numarasını taşımak isteyen müşterilerimiz için oldukça avantajlı bir paket olmaktadır. Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu Online Avantaj 10 GB paketi sadece online başvurular için geçerli olmaktadır. Başvurularınızı online olarak Vodafone internet sayfası üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Tarifenin içeriğindeki geniş kullanım haklarınız ile yüzler gülümsemeye devam ediyor. Tarifenin içeriği gereği Akıllı Devretme özelliği ile ay boyunca kullanmadığınız haklarınız bir sonraki aya devretmeye devam etmektedir.

Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu Online Avantaj 10 GB Paketi, online başvuruya özel tarifeye gelen müşterilerimiz, tarifelerindeki internet paketlerine ek olarak 12 ay boyunca her ay 5 GB Bedava İnternet kazanmaktadırlar. Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu Online Avantaj 10 GB Paketine, online başvuru yaparak gelen ve tarifede 12 ay kalma sözü veren tüm müşterilerimiz 12 ay boyunca her ay Bedava 5 GB İnternet hakkından faydalanabilirler.

Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu Online Avantaj 10 GB Paketi, online başvuruya özel olarak gelen müşterilerimize sunulan avantajlar arasında İlk 3 Aya özel olarak sunulan tarifenizden cezasız çıkış imkanı sunulmaktadır. Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu Online Avantaj 10 GB Paketine gelerek sunulan tüm imkanlardan dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz.

Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu Online Avantaj 10 GB Paketine gelen tüm müşterilerimiz, Yurt içi her yöne 1000 Dakika, Yurt İçi her yöne 250 SMS ve Yurt İçi her yöne 5 GB internet kullanım hakkı sunulmaktadır. Tarifeye online olarak gelerek 12 ay kalma sözü veren her müşterimize tarifelerine ek olarak 12 ay boyunca her ay 5 GB Bedava İnternet kullanım hakkı verilecektir. Üstelik Pakete gelen müşterilerimiz ilk 3 Ay paketten % 15 indirimle aylık 34TL’ye faydalanabilirler.

Kampanya adı

Devreden Uyumlu Online Avantaj 10 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 1000 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 250 SMS
Yurt İçi Her Yöne 5 GB Cep Mobil İnternet
12 Ay Kalma Sözüne Her Ay 5 GB Bedava İnternet
İlk 3 Ay Cezasız Geri Dönme Hakkı
Facebook
Twitter
Instagram
Whatsapp
Power
Fenomen
Karnaval Music
Spotify

+7 TL Ödeme İle

Yurt İçi Her Yöne 100 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 100 SMS
Yurt İçi Her Yöne 1 GB Cep Mobil İnternet ile Tarife Aşımı ile Aranıza Ağ örebilirsiniz.

+5TL Ödeme İle

Tarife İçeriğindeki Kullanımlarınız Bittiğinde Otomatik Olarak Faturanız Durdurulur

Bu kampanya yeni müşteri alımına kapatılmıştır. 

Ücretlendirme

Taahhütlü İlk 3 Ay 34TL
Taahhütlü Kalan Aylar 39TL
Taahhütsüz 59TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt

Vodafone Mağazalarına gelerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ya da Vodafone Online İşlemlerden başvuruda bulunabiliriniz.

Kalan Sorgulama

Aboneler, üzerlerindeli tüm haklarını görmek için OZET yazip 7000’e yollayabilir ve tarife & paket & kampanya
dahilindeki tüm kullanımlarını tek bir sorgu ile görebilir.
Detaylar için: DK, SMS, INTERNET SORGU, TL, YURTDISI INTERNET yazılıp 7000’e ücretsiz kısa mesaj atarak
sorgulama yapılabilir.

Tarife İptali

Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
  • Tarife Vodafone.com.tr üzerinden başvurarak Vodafone’a son 30 gün içerisinde hattını taşıyarak veya yeni hat alarak gelen faturalı bireysel abonelerin kullanımı içindir.
  • Online Uyumlu tarifesini seçen aboneler aylık kontratsız 59 TL karşılığında yurt içi her yöne 1000 dakika arama, yurt içi her yöne 250 SMS veya MMS gönderme, yurt içi 5 GB cepten internet, Uygulama Paketi kapsamında Spotify, Power, Fenomen, Karnaval Müzik yönlerine kotadan düşmeyen internet ve Kotadan Düşmeyen Whatsapp faydalarını kullanma hakkına sahip olur.
  • Uygulama Paketi kapsamındaki Spotify, Power, Fenomen, Karnaval Müzik yönlerine yurt içi kotadan düşmeyen internet hakkı Spotify, Power, Fenomen, Karnaval Müzik uygulamaları kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlar. Bu uygulamalar dışındaki içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir.
  • Tarife kapsamındaki Kotadan Düşmeyen Whatsapp Vodafone’un iletişim içerik sağlayıcılarla yaptığı anlaşmalara göre oluşturulan, içeriğini ve ücretlerini değiştirme/geliştirme hakkına sahip olduğu paketlerdir. Kotadan düşmeyen Whatsapp hakkı; Whatsapp ve Facebook Messenger uygulamalarında geçerlidir. Bu uygulamalar dışındaki iletişim içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir. WhatsApp ve Facebook Messenger Sesli Arama ve Görüntülü Arama hizmetleri bu faydaya dahil değildir. WhatsApp ve Facebook Messenger sohbet mesajları ve sohbet esnasındaki dosya, konum, fotoğraf, video vb. paylaşımı faydaya dahildir.
  • Tarife kapsamındaki kalan dakikalar, SMS ve internet hakkı bir sonraki aya devreder. Dakika, SMS ve internet hakkı yalnızca bir sonraki fatura dönemine devreder, o fatura döneminde kullanılmazsa silinir.
  • Tarife dahilinde verilen dakikaların, SMS’in ve internetin devreden dakikalara, SMS’e ve devreden internete göre kullanım önceliği bulunmaktadır.
  • Abone devreden haklarını Müşteri Hizmetleri, Vodafone Cep Merkezleri ve self servis kanallarından sorgulayabilir.
  • Tarife dahilindeki dakikaların bitirilmesi durumunda yurtiçi diğer mobil operatörler yönüne aramalar, her dakika 61,34 KR olacak şekilde ücretlendirilecektir. Aramalar için ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.