Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone / Faturalı Uyumlu 10 GB Paketi – 42TL


28.12.2020
1.256
Vodafone / Faturalı Uyumlu 10 GB Paketi – 42TL

Vodafone Faturalı Uyumlu 10 GB Paketi ile Vodafone’la tanışmak ve numarasını taşımak isteyen müşterilerimiz için oldukça avantajlı bir paket olmaktadır. Vodafone Faturalı Uyumlu 10 GB paketi sadece online başvurular için geçerli olmaktadır. Başvurularınızı online olarak Vodafone internet sayfası üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Tarifenin içeriğindeki geniş kullanım haklarınız ile yüzler gülümsemeye devam ediyor. Tarifenin içeriği gereği Akıllı Devretme özelliği ile ay boyunca kullanmadığınız haklarınız bir sonraki aya devretmeye devam etmektedir. Vodafone Faturalı Uyumlu 10 GB Paketi, online başvuruya özel tarifeye gelen müşterilerimiz, tarifelerine özel ilk 3 ay boyunca indirimli fiyattan faydalanacaklardır.

Vodafone Faturalı Uyumlu 10 GB Paketine gelen tüm müşterilerimiz, Yurt içi her yöne 750 Dakika, Yurt İçi her yöne 250 SMS ve Yurt İçi her yöne 10 GB internet kullanım hakkı sunulmaktadır. Üstelik Pakete gelen müşterilerimiz ilk 3 Ay paketten % 15 indirimle aylık 42TL’ye faydalanabilirler. Ayrıca aboneler için ilk ay kullanabilcekleri tarifelerine ek 20 GB Bedava İnternet hakkı verilecektir.

Kampanya adı

Uyumlu 10 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 250 SMS
Yurt İçi Her Yöne 10 GB Cep Mobil İnternet

+7 TL Ödeme İle

Yurt İçi Her Yöne 100 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 100 SMS
Yurt İçi Her Yöne 1 GB Cep Mobil İnternet ile Tarife Aşımı ile Aranıza Ağ örebilirsiniz.

+7TL Ödeme İle

Tarife İçeriğindeki Kullanımlarınız Bittiğinde Otomatik Olarak Faturanız Durdurulur

Ücretlendirme

Taahhütlü İlk 3 Ay 42TL
Taahhütlü Diğer 12 Ay 49TL
Taahhütsüz 69TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt

Vodafone Mağazalarına gelerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ya da Vodafone Online İşlemlerden başvuruda bulunabiliriniz.

Kalan Sorgulama

Aboneler, üzerlerindeli tüm haklarını görmek için OZET yazip 7000’e yollayabilir ve tarife & paket & kampanya
dahilindeki tüm kullanımlarını tek bir sorgu ile görebilir.
Detaylar için: DK, SMS, INTERNET SORGU, TL, YURTDISI INTERNET yazılıp 7000’e ücretsiz kısa mesaj atarak
sorgulama yapılabilir.

Tarife İptali

Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
  • Tarife Vodafone.com.tr üzerinden başvurarak Vodafone’a son 30 gün içerisinde hattını taşıyarak veya yeni hat alarak gelen faturalı bireysel abonelerin kullanımı içindir.
  • Online Uyumlu tarifesini seçen aboneler aylık kontratsız 69 TL karşılığında yurt içi her yöne 750 dakika arama, yurt içi her yöne 250 SMS gönderme, yurt içi 10 GB cepten internet, faydalarını kullanma hakkına sahip olur.
  • Uygulama Paketi kapsamındaki Spotify, Power, Fenomen, Karnaval Müzik yönlerine yurt içi kotadan düşmeyen internet hakkı Spotify, Power, Fenomen, Karnaval Müzik uygulamaları kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlar. Bu uygulamalar dışındaki içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir.
  • Tarife kapsamındaki Kotadan Düşmeyen Whatsapp Vodafone’un iletişim içerik sağlayıcılarla yaptığı anlaşmalara göre oluşturulan, içeriğini ve ücretlerini değiştirme/geliştirme hakkına sahip olduğu paketlerdir. Kotadan düşmeyen Whatsapp hakkı; Whatsapp ve Facebook Messenger uygulamalarında geçerlidir. Bu uygulamalar dışındaki iletişim içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir. WhatsApp ve Facebook Messenger Sesli Arama ve Görüntülü Arama hizmetleri bu faydaya dahil değildir. WhatsApp ve Facebook Messenger sohbet mesajları ve sohbet esnasındaki dosya, konum, fotoğraf, video vb. paylaşımı faydaya dahildir.
  • Tarife kapsamındaki kalan dakikalar, SMS ve internet hakkı bir sonraki aya devreder. Dakika, SMS ve internet hakkı yalnızca bir sonraki fatura dönemine devreder, o fatura döneminde kullanılmazsa silinir.
  • Tarife dahilinde verilen dakikaların, SMS’in ve internetin devreden dakikalara, SMS’e ve devreden internete göre kullanım önceliği bulunmaktadır.
  • Abone devreden haklarını Müşteri Hizmetleri, Vodafone Cep Merkezleri ve self servis kanallarından sorgulayabilir.
  • Tarife dahilindeki dakikaların bitirilmesi durumunda yurtiçi diğer mobil operatörler yönüne aramalar, her dakika 61,34 KR olacak şekilde ücretlendirilecektir. Aramalar için ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.