Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone / Faturalı Devreden Uyumlu Bol Dakika Kampanyası – 21TL

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
5 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
blankLoading...

20.05.2020
709
Vodafone / Faturalı Devreden Uyumlu Bol Dakika Kampanyası – 21TL

Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu Bol Dakika Kampanyası ile Vodafone’a gelen müşterilerimiz kazanmaya devam ediyor. Numarasını Vodafone’a taşıyarak müşterimiz olmak isteyenler için oldukça avantajlı bir tarife olmaktadır. Üstelik Vodafone Faturalı Uyumlu Bol Dakika Kampanyası ile müşterilerimizin ay içerisinde kullanılmayan dakika, SMS ve internet içerikleri bir sonraki aya otomatik olarak devreder. Böylece kullanılmayan içerikleri bir sonraki aya devrederek tasarruf etmiş olursunuz. Ayrıca Vodaone’a başvurularınızı online olarak yaptığınız takdirde 30 GB Bedava İnternet ekstra olarak tarafınıza sunulacaktır.

Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu Bol Dakika Kampanyası, online başvuruya özel tarifeye gelen müşterilerimiz, tarifelerindeki internet paketlerine ek olarak her ay 2 GB Vodafone TV’de geçerli Bedava İnternet hakkı sunulacaktır.

Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu Bol Dakika Kampanyası, online başvuruya özel olarak gelen müşterilerimize sunulan avantajlar arasında İlk 3 Aya özel olarak sunulan tarifenizden cezasız çıkış imkanı sunulmaktadır. Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu Bol Dakika Kampanyasına online olarak gelerek sunulan tüm imkanlardan dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz.

Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu Bol Dakika Kampanyasına gelen tüm müşterilerimiz, Yurt içi her yöne 1500 Dakika, Yurt İçi her yöne 250 SMS ve Yurt İçi her yöne 1 GB internet kullanım hakkı sunulmaktadır. Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu Bol Dakika Kampanyası, online başvuruya özel tarifeye gelen müşterilerimiz, tarifelerindeki internet paketlerine ek olarak her ay 2 GB Vodafone TV’de geçerli Bedava İnternet hakkı sunulacaktır.

Kampanya adı

Devreden Uyumlu Bol Dakika Kampanyası

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Faturalı

İçerikler

Yurtiçi Her Yöne 1500 Dakika
Yurtiçi Her Yöne 250 SMS
Yurtiçi Her Yöne 1 GB Cep Mobil İnternet
12 Ay Kalma Sözüne Her Ay 2 GB Vodafone TV’de Geçerli Bedava İnternet
İlk 3 Ay Cezasız Geri Dönme Hakkı
Online Başvuruya Özel 30 GB Bedava İnternet

+7 TL Ödeme İle

Yurtiçi Her Yöne 100 Dakika
Yurtiçi Her Yöne 100 SMS
Yurt içi Her Yöne 1 GB Cep Mobil İnternet ile Tarife Aşımı ile Aranıza Ağ örebilirsiniz.

+5TL Ödeme İle

Tarife İçeriğindeki Kullanımlarınız Bittiğinde Otomatik Olarak Faturanız Durdurulur.

Ücretlendirme

Taahhütlü İlk 3 Ay: 21TL, Sonraki 12 Ay 25TL
Taahhütsüz: 45TL

Aktivasyon ve detaylar

 Tarifesine Kayıt

 • Tarifenin satışı yalnızca Vodafone.com.tr üzerinden online başvuru ile yapılır.

Kalan Sorgulama

 • Aboneler, üzerlerindeki tüm haklarını görmek için OZET yazıp 7000’e yollayabilir ve tarife & paket & kampanya dahilindeki tüm kullanımlarını tek bir sorgu ile görebilir. Detaylar için: DK, SMS, INTERNET SORGU, TL, YURTDISI INTERNET yazılıp 7000’e ücretsiz kısa mesaj atarak sorgulama yapılabilir.

Kampanya İptali

Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Kampanyadan Vodafone’a hattını taşıyarak veya yeni hat alarak gelen faturalı bireysel aboneler faydalanabilirler.
 • Kampanya kapsamına Uyumlu Bol Dakika, Uyumlu 7GB, Uyumlu 11GB, Süper Uyumlu, Uyumlu Genç 7 ve Uyumlu Genç 11 tarifeleri girmektedir.
 • Kampanya 3 ve 12 aylık “iki dönem”den oluşur. Ay ile kastedilen fatura dönemidir. İlk 3 Aylık dönem, “Birinci Dönem”, ikinci 12 aylık dönem ise “İkinci Dönem” olarak anılacaktır.
 • Kampanyaya dahil olan müşteriler kampanya kapsamında 3+12 toplam 15 ay taahhüt vermeleri karşılığında, Birinci Dönemde tarifelerin kontratsız ücreti üzerinden KDV ve OIV dahil 24 TL, İkinci Dönemde ise tarifenin kontratsız ücreti üzerinden KDV ve OIV dahil 20 TL indirim alırlar.
 • Kampanyaya dahil olan aboneler ilk 3 aylık fatura döneminde kampanyadan cayma bedeli ödenmeksizin çıkış yapılabilir. Abone Birinci Dönemin son fatura döneminin son gününe dek kampanyayı sonlandıracak herhangi bir işlem (kampanyadan çıkış, numara taşıma, tarife değişikliği, faturasıza geçme, herhangi bir sebeple dondurma, herhangi bir sebeple hat iptali) yapmadığı takdirde İkinci Dönem başlar.
 • İkinci Dönem yalnızca Birinci Dönem yukarıda açıklanan haller ile sonlanmaz ise devreye girer.
 • Kampanya abone alımına kapansa da, İkinci Dönem Birinci Dönemi tamamlayıp kampanyası sonlanmayan aboneler için devreye girer.
 • Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çıktıklarında, kampanyanın geçerli olduğu Uyumlu Bol Dakika, Uyumlu 7GB, Uyumlu 11GB, Süper Uyumlu, Uyumlu Genç 7 ve Uyumlu Genç 11 tarifeleri haricinde başka bir tarifeye değiştirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında, numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında, hatları herhangi bir sebeple iptal edildiğinde kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır.
 • Kampanyanın taahhüt süresinden önce sona ermesi durumunda kampanyanın bitiş tarihinden taahhütname süresi sonuna kadar olan dönem için, taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.