Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone / Faturalı Uyumlu 6 GB Paketi – 31TL


28.12.2020
875
Vodafone / Faturalı Uyumlu 6 GB Paketi – 31TL

Vodafone Faturalı Uyumlu 6 GB Paketine gelerek Vodafone Devreden tarifelerinden Uyumlu 6 GB Paketini seçen müşterilerimiz çift yönde kazanç sağlamaya devam etmektedir. Tercih hakkını Vodafone Faturalı Uyumlu 6 GB Paketinden yana kullanan müşterilerimiz çifte kazanç sağlamaktadırlar. Vodafone Faturalı Uyumlu 6 GB Paketinden yana tercihini kullanan müşterilerimiz taahhüt verdiklerinde hem paket fiyatı üzerinden kazanım sağlarlar. Paket üzerinden ikinci kazanım sağlayacakları durum ise kullanılmayan hakların dakika, SMS ve İnternet gibi hakların bir sonraki aya devretme özelliği olmaktadır. Bu şekilde müşterilerimiz kullanmadıkları hakları bir sonraki ay kullanma fırsatından faydalanabilmektedirler.

Vodafone Faturalı Uyumlu 6 GB Paket Kampanyasına gelen tüm müşterilerimiz, Yurt içi her yöne 750 Dakika, Yurt İçi her yöne 250 SMS ve Yurt İçi her yöne 6 GB internet kullanım hakkı sunulmaktadır. Vodafone Faturalı Uyumlu 6 GB Paket Kampanyasınca ay içerisinde kullanılmayan dakika, SMS ve İnternet gibi haklarınız bir sonraki aya devretmektedir. Vodafone Faturalı Uyumlu 6 GB Paketine gelen abonelerimiz için ilk ay rahatlıkla kullanabilecekleri 10 GB İnternet kullanım hakkı verilecektir.

Kampanya adı

Uyumlu 6 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 250 SMS
Yurtiçi Her Yöne 6 GB Cep Mobil İnternet
Kullanılmayan Haklar Bir Sonraki Aya Devreder

+7TL Ödeme İle

Yurt İçi Her Yöne 100 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 100 SMS
Yurt İçi Her Yöne 1 GB Cep Mobil İnternet ile Tarife Aşımı ile Aranıza Ağ örebilirsiniz.

+7TL Ödeme İle

Tarife İçeriğindeki Kullanımlarınız Bittiğinde Otomatik Olarak Faturanız Durdurulur

Ücretlendirme

Taahhütlü İlk 3 Ay: 31TL
Taahhütlü Kalan 12 Ay: 35TL
Taahhütsüz: 55TL

Aktivasyon ve detaylar

Pakete Kayıt

 • Müşteri Hizmetleri, Vodafone Cep Merkezi, SMS, IVR, Vodafone Yanımda

Kalan Sorgulama

 • Aboneler, üzerlerindeki tüm haklarını görmek için OZET yazıp 7000’e yollayabilir ve tarife & paket & kampanya dahilindeki tüm kullanımlarını tek bir sorgu ile görebilir. Detaylar için: DK, SMS, INTERNET SORGU, TL, YURTDISI INTERNET yazılıp 7000’e ücretsiz kısa mesaj atarak sorgulama yapılabilir.

Paket İptali

 • Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.
Kampanya Detaylarını Gör
 • Tarife faturalı bireysel abonelerin kullanımı içindir.
 • Uyumlu 6GB tarifesini seçen aboneler aylık kontratsız 55 TL karşılığında yurt içi her yöne 750 dakika arama, yurt içi her yöne 250 SMS gönderme ve yurt içi 6GB cepten internet faydalarını kullanma hakkına sahip olur.
 • Tarife kapsamındaki kalan dakikalar, SMS ve internet hakkı bir sonraki aya devreder. Dakika, SMS ve internet hakkı yalnızca bir sonraki fatura dönemine devreder, o fatura döneminde kullanılmazsa silinir.
 • Tarife dahilinde verilen dakikaların, SMS’in ve internetin devreden dakikalara, SMS’e ve devreden internete göre kullanım önceliği bulunmaktadır.
 • Abone devreden haklarını Müşteri Hizmetleri, Vodafone Cep Merkezleri ve self service kanallarından sorgulayabilir.
 • Tarife dahilindeki dakikaların bitirilmesi durumunda yurtiçi diğer mobil operatörler yönüne aramalar 61,34KR/DK olacak şekilde ücretlendirilecektir. Aramalar için ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Tarife dahilindeki SMS’in bitmesi durumunda yurt içi SMS’lerin her biri 40,75KR olacak şekilde ücretlendirilecektir.
 • İnternet kullanım periyodu 32KB’dır.
 • Tarife dahilindeki kullanım haklarının bitmesi durumunda aboneler SMS ile bilgilendirilir.
 • Abonelere tarife kapsamında verilen dakikalar, SMS ve internet ile bir önceki bakiyesinden devreden dakikalar, SMS ve internet için %80 ve %100 kullanım bilgilendirme sms´i iletilir.
 • Aboneye Vodafone tarafından gönderilen SMSler farklı sistemler aracılığıyla gönderilebildiği için SMSlerin sırası yapılan işlemlerin sırasından farklı sırada olabilir.
 • Abonenin mevcut tarifesi üzerinde almış olup kullandığı paketler, yeni tarifesine geçtiğinde eğer tarife ile uyumlu değilse geçerliliğini yitirir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.