Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone / Faturalı Online Uyumlu 11 GB Kampanyası – 45TL


08.02.2020
1.738
Vodafone / Faturalı Online Uyumlu 11 GB Kampanyası – 45TL

Vodafone Faturalı Online Uyumlu 11 GB Kampanyası başvuruya özel yepyeni bir Vodafone tarifesi sizleri bekliyor. Vodafone Faturalı Online Uyumlu 11 GB Kampanyası paketi online başvuruda bulunan müşterilerimize özel bir pakettir. Tarifenin içeriğindeki geniş kullanım haklarınız ile yüzler gülümsemeye devam ediyor. Tarifenin içeriği gereği Akıllı Devretme özelliği ile ay boyunca kullanmadığınız haklarınız bir sonraki aya devreder.

Vodafone Faturalı Online Uyumlu 11 GB Kampanyası, online başvuruya özel tarife ile paket içerisinde verilen uygulamalardan seçtiğiniz bir tanesini sınırsız olarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz de ay içerisinde bir defaya mahsus olmak üzere değiştirebilirsiniz. Vodafone Faturalı Online Uyumlu 11 GB Kampanyası, online başvuruya özel tarifesine gelen müşterilerimiz, tarifelerindeki internet paketlerine ek olarak 12 ay boyunca her ay 5 GB Bedava İnternet kazanmaktadırlar. Vodafone Faturalı Online Uyumlu 11 GB Kampanyası ile online başvuru yaparak gelen ve tarifede 12 ay kalma sözü veren tüm müşterilerimiz 12 ay boyunca her ay Bedava 5 GB İnternet hakkından faydalanabilirler.

Vodafone Faturalı Online Uyumlu 11 GB Kampanyası başvuruya özel olarak gelen müşterilerimize sunulan avantajlar arasında İlk 3 Aya özel olarak sunulan tarifenizden cezasız çıkış imkanı sunulmaktadır. Vodafone Faturalı Online Uyumlu 11 GB Kampanyasına gelerek sunulan tüm imkanlardan dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz.

Vodafone Faturalı Online Uyumlu 11 GB tarifesine gelen tüm müşterilerimiz, Yurt içi her yöne 1000 Dakika, Yurt İçi her yöne 250 SMS ve Yurt İçi her yöne 6 + 5 GB internet kullanım hakkı sunulmaktadır. Tarifeye online olarak gelerek 12 ay kalma sözü veren her müşterimize tarifelerine ek olarak 12 ay boyunca her ay 5 GB Bedava İnternet kullanım hakkı verilecektir. Üstelik tarife içerisinde sunulan uygulamalardan seçeceğiniz bir tanesini sınırsız olarak kullanabilir, dilerseniz de ayda bir kereye mahsus değiştirebilirsiniz.

Kampanya adı

Devreden Online Uyumlu 11 GB 

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Faturalı

İçerikler

Yurtiçi Her Yöne 1000 Dakika
Yurtiçi Her Yöne 250 SMS
Yurtiçi Her Yöne 6 GB Cep Mobil İnternet
12 Ay Kalma Sözüne Her Ay 5 GB Bedava İnternet
İlk 3 Ay Cezasız Geri Dönme Hakkı
Facebook
Twitter
Instagram
Whatsapp

Bu kampanya yeni müşteri alımına kapatılmıştır. 

Ücretlendirme

Taahhütlü 45TL
Taahhütsüz 65TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt

Tarifenin satışı yalnızca Vodafone.com.tr üzerinden online başvuru ile yapılır.

Kalan Sorgulama

Aboneler, üzerlerindeki tüm haklarını görmek için OZET yazıp 7000’e yollayabilir ve tarife & paket & kampanya dahilindeki tüm kullanımlarını tek bir sorgu ile görebilir. Detaylar için: DK, SMS, INTERNET SORGU, TL, YURTDISI INTERNET yazılıp 7000’e ücretsiz kısa mesaj atarak sorgulama yapılabilir.

Tarife İptali

Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Tarife Vodafone.com.tr üzerinden başvurarak Vodafone’a son 30 gün içerisinde hattını taşıyarak veya yeni hat alarak gelen faturalı bireysel abonelerin kullanımı içindir.
 • Uyumlu Online 6 tarifesini seçen aboneler aylık kontratsız 65TL karşılığında yurt içi her yöne 1000 dakika arama, yurt içi her yöne 250 SMS veya MMS gönderme ve yurt içi 6 GB cepten internet faydalarını kullanma hakkına sahip olur.
 • Tarife kapsamındaki kalan dakikalar, SMS ve internet hakkı bir sonraki aya devreder. Dakika, SMS ve internet hakkı yalnızca bir sonraki fatura dönemine devreder, o fatura döneminde kullanılmazsa silinir.
 • Tarife dahilinde verilen dakikaların, SMS’in ve internetin devreden dakikalara, SMS’e ve devreden internete göre kullanım önceliği bulunmaktadır.
 • Abone devreden haklarını Müşteri Hizmetleri, Vodafone Cep Merkezleri ve self service kanallarından sorgulayabilir.
 • Uyumlu Online 6 Tarifesini kullanan müşteriler, Online Passim Whatsapp, Online Passim Spotify, Online Passim İzlesene, Online Passim Facebook, Online Passim Twitter, Online Passim Instagram paketleri arasından seçecekleri 1 uygulama yönünde kotadan düşmeyen kullanım hakkına ek bir ücret ödemeden sahip olabilirler. Yukarıda belirtilen paketler arasından bir seçim yapmadıkları sürece herhangi bir uygulama yönüne kotadan düşmeyen internet hakkına sahip olmayacaklardır.
 • Tarife dahilindeki dakikaların bitirilmesi durumunda yurt içi diğer mobil operatörler yönüne aramalar, her dakika 61,34 kr olacak şekilde ücretlendirilecektir. Aramalar için ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Tarife dahilindeki SMS/MMS’in bitmesi durumunda yurt içi SMS’lerin her biri 44,09 KR olacak şekilde ücretlendirilecektir.
 • Tarife dahilindeki MMS’in bitmesi durumunda yurt içi MMS’lerin her biri 0,9 TL olacak şekilde ücretlendirilecektir.
 • Tarife dahilindeki internetin bitmesi durumunda yurt içi internet kullanımı her 100 KB’ı 0,57 KR olacak şekilde ücretlendirilecektir.
 • İnternet kullanım periyodu 32KB’dır. o Tarife dahilindeki kullanım haklarının bitmesi durumunda aboneler SMS ile bilgilendirilir.
 • Abonelere tarife kapsamında verilen dakikalar, SMS ve internet ile bir önceki bakiyesinden devreden dakikalar, SMS ve internet için %80 ve %100 kullanım bilgilendirme sms´i iletilir.
 • Aboneye Vodafone tarafından gönderilen SMSler farklı sistemler aracılığıyla gönderilebildiği için SMSlerin sırası yapılan işlemlerin sırasından farklı sırada olabilir.
 • Abonenin mevcut tarifesi üzerinde almış olup kullandığı paketler, yeni tarifesine geçtiğinde eğer tarife ile uyumlu değilse geçerliliğini yitirir.

Hediye 5 GB Paketi

 • Paketten yalnızca yeni aktivasyon, numara taşıma yoluyla son 30 gün içinde gelen faturalı Vodafone müşterileri ile faturasız tarifelerden yeni müşteri alımına açık faturalı tarifelere geçen Vodafone müşterileri faydalanabilirler.
 • Paket yalnızca yeni müşteri alımına açık olan tarifeler ile geçerli olacaktır. Yeni müşteri alımına açık tarifelere www.vodafone.com.tr linki üzerinden ulaşılabilir.
 • Paket Redli Özel 15, Redli Özel 25, Saçma Güzel 4, Saçma Güzel 6, Saçma Güzel 8, Saçma Güzel 10, Saçma Güzel 16, Saçma Güzel Online M, Sacma Guzel Online S, Saçma Güzel Online L tarifeleri için geçerli değildir.
 • Paket kapsamında müşterilere 12 ay geçerli aylık 5 GB yurt içi internet kullanım hakkı ücretsiz promosyon olarak verilir.Ay ile kastedilen fatura dönemidir.
 • Müşteriler pakete Vodafone Yanımda uygulamasında “Ek Paket Al” sayfası üzerinden giriş yapabilirler.
 • Paketin geçerlilik süresi onay SMS’inin gelmesinin ardından başlar.
 • Paket 12 ay boyunca ücretsiz ve otomatik olarak fatura dönemlerinde yenilenir. 12 ayın sonunda kendiliğinden iptal olur.
 • Paket kapsamında yüklenen içerik fatura dönemi bağımlıdır. Kullanılmayan bakiyeler fatura dönemi sonuna silinir; bir sonraki aya devretmez.
 • 12 aylık kullanım süresi bittiğinde müşteriye SMS ile bilgi verilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.