Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone / Faturalı Devreden Uyumlu 11 GB Kampanyası – 35TL


28.06.2020
2.479
Vodafone / Faturalı Devreden Uyumlu 11 GB Kampanyası – 35TL

Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 11 GB Kampanyası, Uyumlu tarifeleri arasında en geniş içeriği bulunan tek tarifedir. Geniş içeriği ile yüzünüz gülümsesin, uygun fiyatı ile cebiniz rahatlasın. Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 11 GB Kampanyası bireysel abonelerin kullanımı için özel olarak ekstra fayda sağlayabileceği avantajlar hediye etmektedir. Vodafone kalitesi ile tanışmanın tam zamanı diyoruz.

Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 11 GB Kampanyasına gelen müşteriler için, Yurt içi Her Yöne 750 DK, Yurt içi Her Yöne 250 SMS ve Yurt içi Her Yöne 6 + 5 GB Cep Mobil İnternet bulunmaktadır. Ayrıca kullanmadığınız Dakika, SMS ve İnternet bir sonraki aya devreder. Böylece kullanmadığınız içerikler Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 11 GB Kampanyası sonraki aya devrederek tasarruf etmenizi sağlar. Cebinize dost olduğu kadar ek olarak sunduğu size fayda sağlayacak ekstra avantajlar ile doludur.

Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 11 GB tarifesindeki kullanım haklarınız bittiğinde faturanızın aşılmasını istemiyorsanız tarifede bulunduğunuz her ay için +7TL ödeme yaparak siz talep etmediğiniz müddetçe fatura tutarınız asla aşılmıyor, fatura içerikleriniz limiti son bulduğunda faturanız kendiliğinden duruyor.

Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 11 GB tarifesindeki kullanım haklarınız bittiğinde, eğer talep ederseniz tarifede bulunduğunuz her ay için +7TL karşılığında ekstra Yurt içi Her Yöne 100 Dakika, Yurt içi Her Yöne 100 SMS ve Yurt içi Her Yöne 1 GB Cep Mobil İnternet içeriği, tarife aşımı ile aranıza emniyet ağı örüyor. Koruma özelliği tarifenizdeki kullanım hakları bittiğinde otomatik olarak devreye girmektedir.

Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 11 GB tarifesine gelen müşterilerimize taahhüt vermeleri durumunda aylık 5 GB, toplam 60 GB tarifelerine ek olarak Bedava İnternet kazanmaktadırlar.

Kampanya adı

Devreden Uyumlu 11 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 250 SMS
Yurt İçi Her Yöne 6 +5 GB Cep Mobil İnternet
Online Başvuruya Özel 30 GB Cep Mobil İnternet

+7 TL Ödeme İle

Yurt İçi Her Yöne 100 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 100 SMS
Yurt İçi Her Yöne 1 GB Cep Mobil İnternet ile Tarife Aşımı ile Aranıza Ağ örebilirsiniz.

+7TL Ödeme İle

Tarife İçeriğindeki Kullanımlarınız Bittiğinde Otomatik Olarak Faturanız Durdurulur

Ücretlendirme

Taahhütlü İlk 3 Ay 35TL, Sonraki 12 Ay 39TL
Taahhütsüz 59TL

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt

Vodafone Mağazalarına gelerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ya da Vodafone Online İşlemlerden başvuruda bulunabiliriniz.

Kalan Sorgulama

Aboneler, üzerlerindeli tüm haklarını görmek için OZET yazip 7000’e yollayabilir ve tarife & paket & kampanya
dahilindeki tüm kullanımlarını tek bir sorgu ile görebilir.
Detaylar için: DK, SMS, INTERNET SORGU, TL, YURTDISI INTERNET yazılıp 7000’e ücretsiz kısa mesaj atarak
sorgulama yapılabilir.

Tarife İptali

Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Tarife faturalı bireysel abonelerin kullanımı içindir.
 • Uyumlu 6 GB tarifesini seçen aboneler aylık kontratsız 59TL karşılığında yurt içi her yöne 750 dakika arama, yurt içi her yöne 250 SMS veya MMS gönderme ve yurt içi 6 GB cepten internet faydalarını kullanma hakkına sahip olur.
 • Tarife kapsamındaki kalan dakikalar, SMS ve internet hakkı bir sonraki aya devreder. Dakika, SMS ve internet hakkı yalnızca bir sonraki fatura dönemine devreder, o fatura döneminde kullanılmazsa silinir.
 • Tarife dahilinde verilen dakikaların, SMS’in ve internetin devreden dakikalara, SMS’e ve devreden internete göre kullanım önceliği bulunmaktadır.
 • Abone devreden haklarını Müşteri Hizmetleri, Vodafone Cep Merkezleri ve self service kanallarından sorgulayabilir.
 • Tarife dahilindeki dakikaların bitirilmesi durumunda yurtiçi diğer mobil operatörler yönüne aramalar 56,70KR/DK olacak şekilde ücretlendirilecektir. Aramalar için ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Tarife dahilindeki SMS’in bitmesi durumunda yurt içi SMS’lerin her biri 40,75KR olacak şekilde ücretlendirilecektir.
 • Tarife dahilindeki MMS’in bitmesi durumunda yurt içi MMS’lerin her biri 0,9TL olacak şekilde ücretlendirilecektir.
 • İnternet kullanım periyodu 32KB’dır.
 • Tarife dahilindeki internetin bitmesi durumunda yurt içi internet kullanımı her 100 KB’ı 0,57KR olacak şekilde ücretlendirilecektir.
 • Tarife dahilindeki kullanım haklarının bitmesi durumunda aboneler SMS ile bilgilendirilir.
 • Abonelere tarife kapsamında verilen dakikalar, SMS ve internet ile bir önceki bakiyesinden devreden dakikalar, SMS ve internet için %80 ve %100 kullanım bilgilendirme sms´i iletilir.
 • Aboneye Vodafone tarafından gönderilen SMSler farklı sistemler aracılığıyla gönderilebildiği için SMSlerin sırası yapılan işlemlerin sırasından farklı sırada olabilir.
 • Abonenin mevcut tarifesi üzerinde almış olup kullandığı paketler, yeni tarifesine geçtiğinde eğer tarife ile uyumlu değilse geçerliliğini yitirir.
 • Abone yeni tarifesindeyken, tarifenin üzerinde satılan yeni paketlerden satın alabilir.

Hediye 5GB Paketi

 • Paketten yalnızca yeni aktivasyon, numara taşıma yoluyla son 30 gün içinde gelen faturalı Vodafone müşterileri ile faturasız tarifelerden yeni müşteri alımına açık faturalı tarifelere geçen Vodafone müşterileri faydalanabilirler.
 • Paket yalnızca yeni müşteri alımına açık olan tarifeler ile geçerli olacaktır. Yeni müşteri alımına açık tarifelere www.vodafone.com.tr linki üzerinden ulaşılabilir.
 • Paket Redli Özel 15, Redli Özel 25, Saçma Güzel 4, Saçma Güzel 6, Saçma Güzel 8, Saçma Güzel 10, Saçma Güzel 16, Saçma Güzel Online M, Sacma Guzel Online S, Saçma Güzel Online L tarifeleri için geçerli değildir.
 • Paket kapsamında müşterilere 12 ay geçerli aylık 5 GB yurt ici internet kullanım hakkı ücretsiz promosyon olarak verilir.Ay ile kastedilen fatura dönemidir.
 • Müşteriler pakete Vodafone Yanımda uygulamasında “Ek Paket Al” sayfası üzerinden giriş yapabilirler.
 • Paketin geçerlilik süresi onay SMS’inin gelmesinin ardından başlar.
 • Paket 12 ay boyunca ücretsiz ve otomatik olarak fatura dönemlerinde yenilenir. 12 ayın sonunda kendiliğinden iptal olur.
 • Paket kapsamında yüklenen içerik fatura dönemi bağımlıdır. Kullanılmayan bakiyeler fatura dönemi sonuna silinir; bir sonraki aya devretmez.
 • 12 aylık kullanım süresi bittiğinde müşteriye SMS ile bilgi verilir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.