Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone / Faturalı Devreden Uyumlu 5 GB Tarifesi – 25TL


28.12.2020
673
Vodafone / Faturalı Devreden Uyumlu 5 GB Tarifesi – 25TL

Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 5 GB Tarifesi içeriği geniş tarifelerimizden bir tanesidir. Vodafone Faturalıya geçiş yapmayı düşünen müşterilerimiz için diyebiliriz ki şimdi tam zamanı! Vodafone’a yeni hat satın alarak gelen müşterilerimiz Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 5 GB tarifesiniz içeriğindeki avantajlardan sonuna kadar fayda sağlıyor. Mevcut Vodafone aboneleri eğer talep ederse, Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 5 tarifesine geçiş yapabilmektedir.

Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 5 GB tarifesi Akıllı Devretme özelliği ile kullanmadığınız dakika, SMS ve internet bir sonraki aya devreder. Böylelikle bulunduğunuz ay kullanmadığınız dakika, SMS ve internet içeriklerini sonraki ay kullanma imkanı ile tasarruf etmiş olursunuz.

Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 5 GB tarifesi değerli müşterilerimize Yurtiçi Her Yöne 750 Dakika, Yurtiçi Her Yöne 250 SMS ve Yurtiçi Her Yöne 5 GB Cep Mobil İnternet sunmaktadır. Ayrıca bulunduğunuz ay içerisinde kullanmadığınız dakika, SMS ve internet içerikleri bir sonraki aya devrederek kullanma imkanı ile bütçenize dost bir kampanyadır. Kampanya kapsamında ayrıca ilk ay tarifenize ek 10 GB İnternet Bedava hediye edilecektir.

Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 5 GB tarifesindeki kullanım haklarınız bittiğinde faturanızın aşılmasını istemiyorsanız tarifede bulunduğunuz her ay için +7TL ödeme yaparak siz talep etmediğiniz müddetçe fatura tutarınız asla aşılmıyor, fatura içerikleriniz limiti son bulduğunda faturanız kendiliğinden duruyor.

Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 5 GB tarifesindeki kullanım haklarınız bittiğinde, eğer talep ederseniz tarifede bulunduğunuz her ay için +7TL karşılığında ekstra Yurtiçi Her Yöne 100 Dakika, Yurtiçi Her Yöne 100 SMS ve Yurtiçi Her Yöne 1 GB Cep Mobil İnternet içeriği, tarife aşımı ile aranıza emniyet ağı örüyor. Koruma özelliği tarifenizdeki kullanım hakları bittiğinde otomatik olarak devreye girmektedir.

Kampanya adı

Devreden Uyumlu 5 GB Tarifesi

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 250 SMS
Yurt İçi Her Yöne 5 GB Cep Mobil İnternet

+7 TL Ödeme İle

Yurt İçi Her Yöne 100 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 100 SMS
Yurt İçi Her Yöne 1 GB Cep Mobil İnternet ile Tarife Aşımı ile Aranıza Ağ örebilirsiniz.

+7 TL Ödeme İle

Tarife İçeriğindeki Kullanımlarınız Bittiğinde Otomatik Olarak Faturanız Durdurulur

Ücretlendirme

Taahhütlü İlk 3 Ay: 25TL
Taahhütlü Sonraki 12 Ay: 29TL
Taahhütsüz: 49TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt

Vodafone Mağazalarına gelerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ya da Vodafone Online İşlemlerden başvuruda bulunabiliriniz.

Kalan Sorgulama

Abone devreden haklarını Müşteri Hizmetleri, Vodafone Cep Merkezleri ve self service kanallarından sorgulayabilir

Tarife İptali

Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
  • Tarife faturalı bireysel abonelerin kullanımı içindir.
  • Uyumlu 5 tarifesini seçen aboneler aylık kontratsız 49 TL karşılığında yurt içi her yöne 750 dakika arama, yurt içi her yöne 250 SMS veya MMS gönderme ve yurt içi 5GB cepten internet faydalarını kullanma hakkına sahip olur.
  • Tarife kapsamındaki kalan dakikalar, SMS ve internet hakkı bir sonraki aya devreder. Dakika, SMS ve internet hakkı yalnızca bir sonraki fatura dönemine devreder, o fatura döneminde kullanılmazsa silinir.
  • Tarife dahilinde verilen dakikaların, SMS’in ve internetin devreden dakikalara, SMS’e ve devreden internete göre kullanım önceliği bulunmaktadır.
  • Abone devreden haklarını Müşteri Hizmetleri, Vodafone Cep Merkezleri ve self service kanallarından sorgulayabilir.
  • Tarife dahilindeki dakikaların bitirilmesi durumunda yurtiçi diğer mobil operatörler yönüne aramalar 61,34KR/DK olacak şekilde ücretlendirilecektir. Aramalar için ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. Tarife dahilindeki SMS’in bitmesi durumunda yurtiçi SMS’lerin her biri 44,09 KR olacak şekilde ücretlendirilecektir.
  • Tarife dahilindeki kullanım haklarının bitmesi durumunda aboneler SMS ile bilgilendirilir.
  • Abonelere tarife kapsamında verilen dakikalar, SMS ve internet ile bir önceki bakiyesinden devreden dakikalar, SMS ve internet için %80 ve %100 kullanım bilgilendirme sms´i iletilir.
  • Aboneye Vodafone tarafından gönderilen SMSler farklı sistemler aracılığıyla gönderilebildiği için SMSlerin sırası yapılan işlemlerin sırasından farklı sırada olabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.