Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone / Faturalı Devreden Uyumlu 4 GB Paketi – 38TL


02.04.2020
902
Vodafone / Faturalı Devreden Uyumlu 4 GB Paketi – 38TL

Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 4 GB Paketi ile Vodafone bireysel müşterilerimiz kazanmaya devam ediyor. Vodafone müşterileri ayrıcalıklı tarifelerden faydalanarak, Vodafone tarifelerinde bulunan ayrıcalıklı içerikleri kullanmaya ve Vodafone dünyasında kazançlar sağlamaya devam etmektedir. Tercih hakkını Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 4 GB Paketinden yana kullanan müşterilerimiz çifte kazanç sağlamaktadırlar. Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 4 GB Paketinden yana tercihini kullanan müşterilerimiz taahhüt verdiklerinde hem paket fiyatı üzerinden kazanım sağlarlar. Paket üzerinden ikinci kazanım sağlayacakları durum ise kullanılmayan hakların dakika, SMS ve İnternet gibi hakların bir sonraki aya devretme özelliği olmaktadır. Bu şekilde müşterilerimiz kullanmadıkları hakları bir sonraki ay kullanma fırsatından faydalanabilmektedirler.

Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 4 GB Paket Kampanyasına gelen tüm müşterilerimiz, Yurt içi her yöne 750 Dakika, Yurt İçi her yöne 250 SMS ve Yurt İçi her yöne 4 GB internet kullanım hakkı sunulmaktadır. Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 4 GB Paket Kampanyasınca ay içerisinde kullanılmayan dakika, SMS ve İnternet gibi haklarınız bir sonraki aya devretmektedir.

Kampanya adı

Devreden Uyumlu 4 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 250 SMS
Yurtiçi Her Yöne 4 GB Cep Mobil İnternet
Kullanılmayan Haklar Bir Sonraki Aya Devreder

+7TL Ödeme İle

Yurt İçi Her Yöne 100 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 100 SMS
Yurt İçi Her Yöne 1 GB Cep Mobil İnternet ile Tarife Aşımı ile Aranıza Ağ örebilirsiniz.

+5TL Ödeme İle

Tarife İçeriğindeki Kullanımlarınız Bittiğinde Otomatik Olarak Faturanız Durdurulur

Ücretlendirme

Taahhütlü: 38TL
Taahhütsüz: 53TL

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Aktivasyon ve detaylar

Pakete Kayıt

 • Müşteri Hizmetleri, Vodafone Cep Merkezi, SMS, IVR, Vodafone Yanımda

Kalan Sorgulama

 • Aboneler, üzerlerindeki tüm haklarını görmek için OZET yazıp 7000’e yollayabilir ve tarife & paket & kampanya dahilindeki tüm kullanımlarını tek bir sorgu ile görebilir. Detaylar için: DK, SMS, INTERNET SORGU, TL, YURTDISI INTERNET yazılıp 7000’e ücretsiz kısa mesaj atarak sorgulama yapılabilir.

Paket İptali

 • Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.
Kampanya Detaylarını Gör
 • Tarife faturalı bireysel abonelerin kullanımı içindir.
 • Uyumlu 4GB tarifesini seçen aboneler aylık kontratsız 53 TL karşılığında yurt içi her yöne 750 dakika arama, yurt içi her yöne 250 SMS veya MMS gönderme ve yurt içi 4GB cepten internet faydalarını kullanma hakkına sahip olur.
 • Tarife kapsamındaki kalan dakikalar, SMS ve internet hakkı bir sonraki aya devreder. Dakika, SMS ve internet hakkı yalnızca bir sonraki fatura dönemine devreder, o fatura döneminde kullanılmazsa silinir.
 • Tarife dahilinde verilen dakikaların, SMS’in ve internetin devreden dakikalara, SMS’e ve devreden internete göre kullanım önceliği bulunmaktadır.
 • Abone devreden haklarını Müşteri Hizmetleri, Vodafone Cep Merkezleri ve self service kanallarından sorgulayabilir.
 • Tarife dahilindeki dakikaların bitirilmesi durumunda yurt içi diğer mobil operatörler yönüne aramalar 56,70KR/DK olacak şekilde ücretlendirilecektir. Aramalar için ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Tarife dahilindeki SMS’in bitmesi durumunda yurt içi SMS’lerin her biri 40,75KR olacak şekilde ücretlendirilecektir.
 • Tarife dahilindeki MMS’in bitmesi durumunda yurt içi MMS’lerin her biri 0,9 TL olacak şekilde ücretlendirilecektir.
 • İnternet kullanım periyodu 32KB’dır.
 • Tarife dahilindeki internetin bitmesi durumunda yurt içi internet kullanımı her 100 KB’ı 0,57 KR olacak şekilde ücretlendirilecektir.
 • Tarife dahilindeki kullanım haklarının bitmesi durumunda aboneler SMS ile bilgilendirilir.
 • Abonelere tarife kapsamında verilen dakikalar, SMS ve internet ile bir önceki bakiyesinden devreden dakikalar, SMS ve internet için %80 ve %100 kullanım bilgilendirme sms´i iletilir.
 • Aboneye Vodafone tarafından gönderilen SMSler farklı sistemler aracılığıyla gönderilebildiği için SMSlerin sırası yapılan işlemlerin sırasından farklı sırada olabilir.
 • Abonenin mevcut tarifesi üzerinde almış olup kullandığı paketler, yeni tarifesine geçtiğinde eğer tarife ile uyumlu değilse geçerliliğini yitirir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.